Diyette ilk günüm... Acaba ilk gün diye mi böyle?

Çok acıktım. migdem kazınıyo resmen.ama bu saatte bısey yersem gün boyu yaptıgım dıyetın bı manası kalmaz.acaba ılk gun dıye mı bole .:/

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• bol su iç, midenin alışmış olduğu bir miktar var ve sen ona o miktarı göndermiyorsun :) merak etme 1-2 hafta içinde herşey yoluna girecek, zamanla miden küçülecek ve şimdi kazınan miden o zaman geldiğinde fazla yemek yiyemiyecek.. sabırlı ve kararlı ol! :D acıkınca bol bol su unutma ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aç kalarak zayıflanmaz aksine kilo alırsın ve bu dönemde aldıgın kiloları vermen zor olur,diyetisyenin verdiği listeye uymalısın,3 ana ögün,3 ara ögün yemek yemelisin,ve zamana uyarsan çok çabuk kilo vermeye başlarsın,

0|0
    0|0
  • ama bak yeme bende senın gıbı dıyet yapıyorum aksam 7 den sonra bısı yemıyorum ekmegı gun ıcerısınde yok denecek kadar yıyorum ve cok ıyı zayıflıyorsun bu sekılde... yeme bı kac gun sonra daha rahat oluyor dıyet...

1|0
    0|0
  • arkadaşım altın kural uyumadan en az dört saat önce yemek yemelisin bunu unutma gece 02; 00 de uyuyacaksan akşam 22;00 den sonra hıc bır sey yeme bir günde en az 2 lt ılık su iç en az diyorum fazlasında sınır yok ve spor daha detaylı bilgi istersen yardımcı olabılrıım...v

0|0
    0|0
  • acı yok,acı yok

0|0
    0|0
  • Bu saatte diye bişey yok.Uyumadan 4 saat öncesine kadar hiç bişey yememelisin ki bu diyet için değil normal bi insan içinde böyle ama yapan çok az kişi var

0|0
    0|0
    • Haklısın

• Diyet yaparken az yemekten kastın ne ? Yağlıyı az yemelisin.Vücuduna yeterli minerali vitanmini ve proteini sağlamazsan hastalanırsın hatta ölüme kadar götürebilir.Çok ince bi nokta diyet öyle klay değil.Ona göre ayağını denk al arkadaşım.Ben seni uyarayım seçim senin

• Bence birazdan git uyu yoksa geceyi tamamlayamıycaksın:)

0|0
    0|0
  • elma ye üstüne su iç gecede yatmadan yogurt yersin açıkta da su iç.

0|0
    0|0
    • Saat 9.

8'den sonra bısey yemeyın dıyo doktorlar

• bıraksana onları :) yogurt yağ yakıcı özelliğe sahiptir su zaten etkisiz eleman.elma sıkıntı oluşturmaz.

• diyetisyen eşliğinde mi yapıyorsun diyetini

0|0
    0|0
    • Dıyetısyenın verdıgı lısteye uymuyorum

• diyetisyen eşliğinde yapılmayan diyetlerin bir çoğu facia ile sonuçlanıyor bilgine.hemde aç kalmıyorsun.yedire yedire kilo verdiriyorlar insanlara

Kızlar Ne Diyor 9

• alışırsın bende bugün aştım kendini dürüm yedim üzerine muzlu pasta yarasın bana ((vicdan azabı çekiyorum)))

0|0
    0|0
  • ilk gün zor olur su iç bol bol meyve yiyebilrisin.

0|0
    0|0
  • Diyeti kendi kafana göre mi yapıyorsun ?

1|0
    0|0
  • buralarda takıl odandan çıkma sonrada uyu :)

0|0
    0|0
  • yoğurt ye ,salata yada. bende diyettym.

0|0
    0|0
  • form büsküvileri ye .bende 1 haftadır rejim yapıyorum aç kalma sık ama az öğünler ye ..

0|0
    0|0
  • yumurta salatalik domates meyve tarzi seyler yiyebilirsin ben bu sekilde verdim :)) ac kalma

0|0
    0|0
  • meyve ve yoğurttan bişey olmaz bence

0|0
    0|0
  • hafif bisey al, yagsiz yogurt filan yada ilik bir sut ic tok tutar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...