Çok ayıp çok kendimden utandım ya? Bu kadın durduk yere neden böyle bir şey der?

Geçenlerde arkdaşımın önerisiyle bir parfüm aldım ve aldıktan sonra oracıkta sıkmıştım birkaç fıs,fıs gelirken dolmuşa bindim ve yan tarafta bir bayan oturuyordu bayan kokuyu aldıgında kendi üstünü kokladı avuçlarına kokladı ve bana dönüp dediği kelime biraz toparlanırmısınız diye, bu kadın durduk yere neden böyle birşey der :))) psikolojimi bozdu bir daha kullanmadım bu parfümü :(((

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• dolmuşda kötü oluyo ya helede terkokusuna karışınca amann amann biner binmez ben genelde camlara saldırıyorum açarım hepsini arkamdan kapatıyolar ama

0|0
    0|0
    • Ter kokusu degil parfüm kokusuydu :)) terli terli parfüm kokusu igrenç :))

• hımmmm kardeşin ne tür parfüm kullanıyor:?

• kenzo, mıllıon paco rabbane

Kızlar Ne Diyor 7

• sana bi parfüm öneriyim onu kullan ben cok begenıyorum o kokuyu :) erkek parfumu utanmasam kendım kullanıcam :D insence ultramarine ;))))))

0|0
    0|0
    • bende insesce ultramarine almıştım zatenya :)) ne geldiyse bunu kullanınca geldi :))

• bayan kokuyu aldıgında kendi üstünü bile koklamıştı, kokudan tahrik olması mümkünmüdür acaba :))

• olabılır bılemıcem :)))

• acaba ter kokunla karışmış olabilir mi? yada sigara içiyosundur onla karışmıştır o koku ve böyle durumlarda cidden çok kötü oluyo o parfüm kokuları :S

0|0
    0|0
  • kötü etki yapmışsın kadının üstünde :)

0|0
    0|0
    • altı üstü bir koku fakat dakka başı omuzlarını oynatıp bana baktı ve o kelimeyi söyledi bende kalktımya kendimden utandım resmen

• kime desen utanır zaten ama belki kadına çok ağır geldi rahatsız oldu ondan söyledi.

ama tabi ben olsam söylemem söylerken ben utanırım

• insan ister istemez kendisini yargılıyor, parfümün kokusuyla dagıldı galiba :)))

• hiç de şımarık değil,bazıları cok yayılıyolar,eğer öyle oturduysan kadın doğru demiş.

parfum konusunda da sen beğeniyorsan kullan,beğenmeyen koklamasın arkadaş.

0|0
    0|0
    • Tamamda ben yaygın oturmam arkdaşım çünkü kendime yapılmasını istemedigim şeyi bir başkasına asla yapmam,

• kendileri farketmiyo olabilir ve bu durumları fikir eksikliğinden bence.

• aynen katılıyorum %100

• sorsaydın niye dedin diye

0|0
    0|0
  • Kokunu beğenmemiştir ya da Çok geniş oturmuşsundur hahah

0|0
    0|0
    • ellerim dizlerimdeydi hiçbir yerim deymiyordu zaten tanımadıgım birisinin kolu bile deydiginde gıcık olan birisiymdir, igrenç ötesi yanyana oturdugumda sürtünenden nefret ederim.

• :))

0|0
    0|0
    • yoksa o bayan senmiydin :) aşk olsun utandırdın beni resmen :))

• benzer bi vukuatım olmuştu. ama sorun koku diildi. çok yakınımdaydı, metrodaydı, hastaydım genzim fena akıyordu ve o ne idüğü belirsiz spreyi orasına burasına sıkıyodu. alkol de tahriş ediyo çok... kapalı mekanlarda parfüm sıkılmaz dedim ona. yan koltuklarda yaşıtı olan 4 ihtiyar üzerime saldırıyordu neredeyse büyüklere saygı diye.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bit pazarı ürünü alırsan olacağı bu =)

0|0
    0|0
  • arkadaşım muhtemelen vucun ürettiği diğer kokularla karışmışdır...

0|0
    0|0
  • otobüste sürtmeye 8 yıl 5 ay veriolar haberiniz olsun :)

0|0
    0|0
  • sende suç yok kadın şımarık :)

0|0
    0|0
    • şımarıkki ne şımarık hiç tanımadıgı bir insana bunu söyledi ben utandım erkek olarak :((

• Rica ederim arkdaşım :))) önerilerin için tşk ederim

• rica ederm kardşm..

Yükleniyor...