Her erkegin iki tane eşi olsaydı nasıl olurdu veya her kadının iki kocası?

Her Erkegin 2 tane eşi olsaydı nasıl olurdu ?:)) veya her Kadının 2 kocası?

Güncellemeler:
Bence Her erkege 2 bayan olması lazım aldatma ortadan kalkardı:)

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Nasrettin hoca her gün sabah namazına ne zaman gelse camide birini görürmüş bu müezzin değildir cemaatten biri hoca sorar

sen der neden benden önce geliyorsun camiye der

adamda benim 3 tane eşim var der biri pantolonumu getirir diğeri gömleğimi biride ceketimi giydirir der

hoca aşka gelir karısına der ki hatun ben bir eş alacam karışırsan seni boşarım diye tehdit eder

karısıda tamam hoca der ve 2 eşini alır hoca ve o günden sonra karı dırdırından hergün sabah namazına erken gelir dırdır dan kaçmak için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tek eslilikten yanayim,hayvanlar da birden fazla es normaldir bence!

ayrica sevgi her zaman bir tarafta daha yuksek olucak o az olan tarafta hep huzun intikam duygusu mutsuzluk olucak ki bu erkek icin de mutsuzluk getiricek,bence 1 den fazla mutsuzluk getirir sen hic deneme...

0|1
    0|0
  • bir kadın ya 1 koca alır kendine ya da o 1in yanına sıfırlar eklenir..

kadın dediğin ya sadıktır sadakatlidir ya da capkın

0|0
    0|0
  • Üzerime kuma getirilmesini istemem. Adam veya kadin olsun 2 ser esi olursa bu evlilik degildir bu bilinse bile ihanettir biri metresin oluyor. Insan tek birine kalbini verebilir bir ömür boyu tek sevdigiyle gecirmektir evlilik ben bu düsüncene olumsuz bakiyorum

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar tek eşlilikten yanayım.Sevdiğimi başka hiçbir kadınla paylaşmak istemem bir erkeğinde sevdiği kadını başkasıyla paylaşmak isteyeceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • ben sonuna kadar tek eşlilikten yanayım...

0|0
    0|0
  • Nolcak fazladan çocuk olurdu:D

0|0
    0|0
  • o durumda olanlara sormak lazım,ben bilemiycem nasıl bişey :(

0|0
    0|0
  • benim bir kocam birde evli dostum var iste iki es

ama kocamla iliskim yok ayni evli paylasiyok iliskimiz bitti

üstelik thaliya kadar güzelim link

0|0
    0|0
    • her erkegin iki bayani olmasi lazim aldatma kalkardi demissin ama

benim dostum hala ariyo deyisik kadinlar alisan duramaz degistirmeye o iki kadinda biktirir deyisik tat ariyo millet kadin olsun bayan olsun deyisklik seviyoruz ben ayda bir deyisklik yapiyorum ila ama bu evliyede asgim

• cinayet çıkardı:-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Y*r*k gibi olurdu afedersin genç... sen bu okuyunca lütfen kaldırsınlar, gençlerin terbiyesi bozulmasın, dünden beri üç tana 18 yaş altı yakaladık rastgele, daha fazla saklanmış gizlenmiş olabilir.

0|0
    0|0
  • 2si de olmaz erkegin psikolojisi bozulur biz erkekler cok narin hayvanlariz 2 hatunun dirdiri cekemez sistem fatal error verir.

0|2
    0|0
  • ne olrdu bilmem ama aile kavramı die bşey ollmazdı o da yok olurdu günmzde bi çok değerlern yok oldğu gbi... Aşk da böle yok olmadı mı mesela?

0|0
    0|0
  • dnya nüfsnda o kadar kadn düşyr mu bakalm :) gerye kalanlr aldatmdn daha kötü şeylr yapardı :)

0|0
    0|0
  • her zaman tek eşlilikden yanayım ve bu hiç değişmeyecek...

2|0
    0|0
  • Ben ancak kendimi bir tanesine adayabilirdim. Diğer hakkımı onu sevene bağışlamak istiyorum.

0|0
    0|0
    • @güncelleme: 2 değil 35tane versen, işin içine uyumsuzluk ve monotonluk girse 36.yı ister. Therefore, mantık hatası var ^^

• düşüncesi bile iğrenç yeterince

1|0
    0|0
  • Allah korusun kan çıkardı :D

0|0
    0|0
  • ilki değil de ikincisi baya ilginç olurdu bak walla ben de merak ettim şimdi :D

0|0
    0|0
  • bana üç tane

Üç de yetmez beş tane

Beşde yetmez yedi tane

Ver ver ver ver

Ver Allahım ver.

0|0
    0|0
  • Mikemmel :P:P:P

0|0
    0|0