Ah nerede vah nerede benim gençliğim?

Düşünün,lise yıllarınıza dönme şansınız olsa yapıcağınız yada yapmak istediğiniz çılgınlıklar neler olurdu? :)

Güncellemeler:
yada o yıllar da ne gibi çılgınlak yaptınız? :)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet liselerinde cılgınlık cok aşırı olmuyor.

Özellerde kolejlerde okuyanlar şanslı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Müdürün Arabasının lastiklerinisöküp altına koymaktan tut da..Bayan almanca hocamızın çantasına içi suyla şişirilmiş Prezervative kadar...( kadın 60 küsür yaşındaydı da).., Kızların Sırtından Sütyen lastiklerini çekip şıplatmaktan...Müdür Yardımcısının Masasını demonte edip kendi dokunduğunda yıkılmasını sağlamaya kadar...

0|0
    0|0
  • keşke öyle bi şansımız olsaydı sorunu okuduktan sonra bi ahh çektim:) ben tekrar aynı olduğu gibi yaşamak isterim 1 şey dışında oda bende kalsın:)

0|0
    0|0
  • Gerekli her şeyi yaptım...hatta bugünkilerin akıl edemeyeceği pek çok haylazlığı da...eksik yok yani...

0|0
    0|0
  • lise yıllarım çok dolu geçti ya ne törenler mahvettim bayrak direğine ne pantalonlar astım :D ne günlerdi ya

0|0
    0|0
  • Genelde hocaları sinir etmeye özen gösteriyorduk. Lisede arkadaşları tarafından sevilen birisiydim. Böyle desemde mezun olduktan soran birileri olmadı pek. :)

0|0
    0|0
  • ders çalışırdım ben...

0|0
    0|0
  • o kadar çok şey yaptım ki akla hayale sığmaz.yine olsa yine yaparım

0|0
    0|0
  • lisedeyken bana laf atan tum kızları yataga atardım

0|0
    0|0
  • ztn çlıgın gecdı..

0|0
    0|0
  • her çılgınlığı yaptım ben gençken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben lisede hep devamsızlık yapardım,devamsızlıklar da cılgın bırseyler yapmak ıcın degıl sadece ve sadece uyumak ıcın yapılıyordu.

donmek ıstemem acıkcası...

0|0
    0|0
  • lisedeyim biran önce bitse keşke ya hiç geçmiyor zaman bu kadar kalitesiz insanlar görmedim ben ortaokul dönemime dönmek isterim keşke dönebilsem o günlere :(

0|0
    0|0
  • okuldan eve hemen dönmezdim

0|0
    0|0
  • arkadaş çevremde çılgındı , keşke dönsem o yıllara..tatları hala damağımda.

süs havuzuna balıkların arasında etekler ıslanmış vaziyette düştüğümüzü mü anlatayım , okulun en disiplini kadınıyla olan çılgın diyalogumu anlatayım , müdür yardımcısına fil dediğimi mi anlatayım bilemedim :/

0|0
    0|0
  • ben hala çılgınım

0|1
    0|0
  • aklıma bu geldi :D link

0|0
    0|0
  • hiç o günlere dönmek istemem adını bile duymak istemem

0|0
    0|0
  • Yine yine aynı ben olurum.