Zayıflama hapları faydalı mıdır ,faydasını gören var mı?

Yoksa sırf para tuzagımı, insanların duygularını ve fiziki yapısını kullanıp para kazanmak mı,normal bbeslenme ve bu hapların besinlerini gerçekleri tüketsek zayıflanılmaz mı?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• bence herşeyin doğalı iyidir. yan etkisi vardır mutlaka. kalbe, mideye allah korusun dikkat edin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet geneli ticaret maksatlı..

Bir Diyetisyen ve beslenme uzmanına gözükün.Her insanın bünyesi farklı farklıdır.Yani öncelik olarak gıda intolerans testi dedğimiz bir testin yapılması şarttır.Bunun sonucuna istinaden size şu şu şu besinleri tüketin ya da bunları bunları tüketmeyin denilir.

0|0
    0|0
    • benim zayıflama yada kilo vermek gibi sorunum yok,sadece bu hapların durumunu gözönüne getirmek istedim,soruyu yanlış anladınız sanırım.

• Ölerek kilo derdinden kurtulan insanlar var link

0|0
    0|0
  • Haberlerde gösterdı,zayıflama hapları eşittir epilepsi hapıymış. epilepsi hastalıgıda ruh saglıgı bılıyosunuz. benım ablam rahatsız. epilepsi ılaçları kullanıyo.108 kılo.tam tersı kılo aldırıyo. ılaçlar yuzunden kılo aldı ablam. bıde epılepsı ılacı ruh hastalıgına neden olabılıyo. siz siz olun hap fılan alıp zayıflamayın.bende kıloluyum. duzenlı dıyet yapıyorum.zaten saglıklı beslendıkten sonra gerısı gelır.önemlı olan azimli olmak

0|0
    0|0
  • Karacigere yüklenilecegi için zararlı bence . Yemesen spor yaparsan zayıflarsın...

0|0
    0|0
  • yok be hepsi para tuzagı

0|0
    0|0
  • Her hapı her bünye kaldıramaz zayıflamaya yardımcı besin takviyeleri kullanılabilir

0|0
    0|0
  • para tuzağı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Para tuzağı demeyelim hepsi için ama geneli öyle bence.Doğru beslenip spor yapıldıktan sonra zaten kilo sorunu çözülür büyük oranda.

0|0
    0|0
  • babam kullandı yapma etme dedık devam ettı 16 kılo verdı bızde sevındık felan sonra bıraktı 22 kılo aldı sanırım cok net cevap oldu :)

0|1
    0|0
  • para tuzağı arkadaşım bünyesine güvenip kullandı 1 haftada morga kaldırıyorduk neredeyse.

0|0
    0|0
  • Bazı zayıflama ilaçları vardır ve spor yapmadan 20-30 dk önce kullanılması tavsiye edilir ve ben tanıdık bir eczaneye sordum; hap zararlı değilmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...