Hoşlandığınız kızın sevgilisi var. Neden vazgeçmezsiniz?

Karşınızdaki kişinin sevgilisi olduğunu biliyorsunuz. Ama yinede şansınızı denemeye karar veriyorsunuz. Neden rahat bırakıp yolunuza devam etmezsiniz?

Kızlarda soruya karşı cins için cevap verebilir.

Güncellemeler:
Başımda böyle bir durum yok sadece aklıma geldi sordum:))

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kim diyor vazgeçilmez diye. Sevgilisi varsa saygılı olmak gerekir. Kız uğruna cinayetler bundan dolayı çıkıyor demekki. Biri mezara gidiyor diğeri hapise 3. kullanıcı gelip kızı kapıyor sonra. Edepli olmak lazım.

1|2
    0|0
    • Haklısın.

• sizin evin adresini verde oraya göndersinler ben sevmiyorum balı :/

• kargo ucretı fazla tutar yurt dısındayım ben dusundugun ıcın sagol :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok guzel bı soru sormussun nedır ya kızın sevgıısı var bende hala o kızın pesınden koscam.Bana ters zaten sevgılısı olan bı kıza neden bakılır onu anlamam.Bu durumla ugrsamay degmez.Bırakamam dıyen elemanlarda ' ya benımdır ya kara topragın' felsefesını yurtutuklerı ıcın pesını bırakmıyo sonra baglıyolar arabesk styalaya.Neymıs belkı benı sever,belkı sevgılısınden soguturum.Ulan bunu dusunuyosun peki bu kızı sevgılısınden ayırıp yada sevgılısınden ayrıldıktan sonra senın gıbı bı eleman cıkıp elınden alacagını nıye dusunmuyosun? bı zamanlar kızın aklını celdın ayarladın kendıne emın ol senıde baskası ıcın bırakacaktır.Mılletın tavuguna kış dememeyı bı ogretemedık ınsanımıza.

1|0
    0|0
  • işim olmazda. Sonuçta insan seviyorsa iyi olan kazanır derler :D Istanbul un sahibi vardı lakin fatih fethetti buna benziyo durum

1|0
    0|0
  • sadece hoşlantıysa uğraşmam ama aşıksam o benimdir, bu kadar basit

1|0
    0|1
  • İlişkisi olana asılan erkeklikten çıkmıştır.

1|0
    0|0
  • efendi olmak lazım olmayanı da efendi etmek lazım.

1|0
    0|0
  • söyle dusun sonuc olarak sevgilisi var ewli falan dğiller yani yene de bi şans var :)) bu sansı sonuna kadar zortlarsan belki bi ihtimal dogurabilir :)

0|0
    0|0
  • Neden vazgeçecekmişim ki? Zaten kızla iletişim kurunca kız benden hoşlanacak. Doğal olarak ilişkileri bitecek. Diğer gence yol görünecek. Bence kimse bu konuda vazgeçmemeli.

0|0
    1|1
    • inş. sevgilin olurda seninde başına gelir başkası için terkedilirsin ozaman buraya yazarsın

• Hahaha :D öyle birşey olması imkansız. Bugüne kadar hiç terkedilmedim.

• olmaz o iş öyle.sevgilisi olan kızın peşini bırakmak lazım ne olursa olsun

0|1
    0|0
  • bırakırım hemen vaz geçerim

0|0
    0|0
  • Uğraşmam, uğraşanada haddini bildirmeyi severim.

0|0
    0|0
  • Ne yani kalede kaleci var diye gol atamıyacakmıyız...

0|0
    1|2
  • buasya bacı: Belki ondan ayrılırsın diye ÜMİT besliyordur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...