Neden spor hocam bırakmıyor ki erkek arkadaşlarımla biraz konuşayım (!)

Ya arkadaşlar sağolsun hareket ögretme babında geliyorlar (!)

adam hemen yanımıza geliyor rahatsız mı ediyorlar seni diyor.

ben de susuyorum ne diyeyim yani

1.çocuklarla yanyana yapıyoruz hareketleri illaki benim beş katım agırlıgında hareketle çalışacaklar. leyn yüzünden belli ölüyon ne bu şiddet bu celal ?

2. ben bu hocayı anlamıyorum susadım dedim bir ara hemen gitti bana su aldı geldi benim mi içim fesat a dostlar

3. hadi fesat sın diyeceksiniz de adam bana senin muntazam bir vucudun var dedi böyle ellerini kum saati gibi yaptı seni doksan atmış doksan yapıcam (!) dedi

4. adam egitmen diyeceksiniz he he öyledir töbe töbe kıza bak diyeceksiniz ama

boyumun ölçüsünü alırken (!) evet boyumun ölçüsünü aldı ciddiyim yani mecaz mana yok leyn insan öyle mi alır boy ölçüsünü

biz ona sex pozisyonu diyoruz neredeyse heriflen öpüşecektik

5. bana bir göbegini açsana üstüne zeytin koyup yiyeyim dedi

yok saka saka öyle demedi de açsana göbegini bir görem dedi

zaten üstümdeki dar tişört ne gerek var açmama

6.birde ben dedim çocuklar ölecek o kadar agırlıgı nasıl kaldırıyorlar

bana bak bu koluma dokunsana dedi ben hergün 40 50 kiloluk dambıllarla çalışıyorum dedi

ya ben mi yanlış anlıyorum

bu herifte var mı bişeyler ee gönül dostlarım :))

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilk koşu bandı sırası camdan olan ...spor hocası candan olan spor salonlarından kork..oralarda ilk koşubandı sırasında koşan camdan bakan kızlar ikinci sırada koşar gibi yapıp kızlara bakan kendine göre rambo arkadaşına göre rocky adamlar vardır...fark edersin kızarsın vede susarsın ...etrafa bakarsın ...yanında hoca vardır hoca cami hocası olsa seni görmez gözleri kapalıdır çünkü ama hoca spor hocası olunca düşünceli su getiren bir adam olur (halbuki az önce ben su istedim getirdi ama birton fırça atarak burnumdan getirdi )halbuki benimde taytım var ama bacaklarım kıllı o yüzden heralde ...yada işi vardı bir bayanın boy ölçüsünü alıcakmış demek o,sendin ama ölçüp biçtiğinde 200. 300 metrekareyi geçmeyen spor salonunun kralı ölçüsüz dışarılarda tşörtünü hergün dahada darlaştıran bir gün kendini stallone bir gün schvarzenegger zanneden aklı .havada değil sert kollarında olan abidir .ama haklıdır kız erkek ilişkilerini memleket sorunlarını hep sert kollular çözer ya.birde mide kasın olursa amerikaya başkan cindy cravhorda koca olursun .tabii.40. 50 kiloluk dambılları kaldırıyorum diyen adamada ha....tir yerine tabii tabii diyebilirsin mesela neyse ..çok uzun oldu ama ..koları sert midesi kaslı kişiliği zayıf aşk hayatı hep yaslı hocalardan yani bu adamdan uzak dur ...göbeğini açıcağına gözlerini aç hemen o salondan kaç...sevgiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yahu niye bu "işte ben çok güzelim erkekler benim etrafımda pervane" şiirleri yazıyorsun ki durmadan yeğen? Hakikaten öyle güzel bir bayan olsan, (fiziksel olarak) böyle fantezi içerikli şiir yazman ki. Değil mi?

1|0
    0|0
    • ben öyle bir şey yazmıyorum erdem :))

sadece bu herifin davranışları garibime gitti

sadece olanları söylüyorum

• hayır canım hepsi farklı zaman dilimlerine ait

yazınca sanki hergün biri var gibi duruyor ama öyle değil tabiki

sonuçta ben 23 yaşındayım bunuda unutma

ve erkeklerin içindeyim sürekli

belkide ondandır

• 23? Ne alaka anlamadım? N'oluyo 23 olunca ki. Yok kafam durdu. Hadi yatalım artık zaten artık. Gece geçe kaldı.

• bende bady yapıyom nah 40 50 kilo dumbel kaldırır izmirdeysen salonun adresini yaz o adam sapık böyleleri yüzünden millet gelmeye korkuyo

2|0
    0|0
    • ya iki elimde 5 kiloluk dambılı 3 setten her biri 15 eller omuz hizadından yukarıya dogru kaldır indir yaptım canım çıktı zaten anlamıyorum hani ben o kadar mı zayıfım

o lafları diyince düşünüyorki ahanda kız hemen etkilenicek falanmı anlamadım :s

bana daha komik geliyor öyle diyince

• yaptım valla ama sor sonra basıma ne geldi neredeyse bayılacak gibi oldum

yüzüm kıpkırmızı oldu

su gibi ter aktı benden resmen

yanımda da insanlar var çaktımamaya çalışıyorum

erkekler çok agır çalışıyordu ya

biri on kloluk almıştı

ama görsen çocuk o kadar zorlanıyor ki bogazındaki kaslar bile çıkıyordu

• :)onlara acıyorum mırtıf onlardan bişe olmaz acemi sağo sola hava atçam diye uraşır öyle bi derdimiz yok bizim yaptığımız vücut anlatıyo her şeyi fotoğraf koycam buraya ama .) arkadaşlar dalga geçer denk gelir fln görürler.d karizma gitmesin

• walla kendini kurtar yoksa nuri alco vari birisi war karşında... iki gün sonra gazoz vereyim mi yawrum derse şaşma:)

1|1
    0|1
  • Eylem Aman aman gülben ergenden şıkır şıkır bu şarkıları dinle :))

0|0
    0|0
  • fesatsın sadece bu

0|0
    0|0
  • spor hocan senden hoşlanıyor olabilir arkadaş

0|0
    0|0
  • spor hocan senden hoşlanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o hoca sana asık olmasın

0|0
    0|0
  • yavrum elinden geldiğince rahatsız etmesinden çekindiği arkadaşların civarında takıl sen, arkadaş niyeti bozmuş çok fena. ne bilem, hepten coşarsa falan hava atmak için bile olsa doğal eskortların olurlar.

bu arada king kong değilse 50 kiloluk dambılla çalışması bilimsel açıdan mümkün değil. bilek bu yav vinç değil ki?!

0|0
    0|0
    • pek komik dambıl 50 kg olunca halter olmazmı yav.yorumumu okudunmu

• ben seni değil spor salonundaki hocanın mallığını kasttettim

• valla ben önce cevap yazıp sonra okudum senin cevabını, haliyle böyle alakasız bir şey çıktı ortaya hoşgör:)

Yükleniyor...