Neden spor hocam bırakmıyor ki erkek arkadaşlarımla biraz konuşayım (!)

souldancer
Ya arkadaşlar sağolsun hareket ögretme babında geliyorlar (!)

adam hemen yanımıza geliyor rahatsız mı ediyorlar seni diyor.

ben de susuyorum ne diyeyim yani

1.çocuklarla yanyana yapıyoruz hareketleri illaki benim beş katım agırlıgında hareketle çalışacaklar. leyn yüzünden belli ölüyon ne bu şiddet bu celal ?

2. ben bu hocayı anlamıyorum susadım dedim bir ara hemen gitti bana su aldı geldi benim mi içim fesat a dostlar

3. hadi fesat sın diyeceksiniz de adam bana senin muntazam bir vucudun var dedi böyle ellerini kum saati gibi yaptı seni doksan atmış doksan yapıcam (!) dedi

4. adam egitmen diyeceksiniz he he öyledir töbe töbe kıza bak diyeceksiniz ama

boyumun ölçüsünü alırken (!) evet boyumun ölçüsünü aldı ciddiyim yani mecaz mana yok leyn insan öyle mi alır boy ölçüsünü

biz ona sex pozisyonu diyoruz neredeyse heriflen öpüşecektik

5. bana bir göbegini açsana üstüne zeytin koyup yiyeyim dedi

yok saka saka öyle demedi de açsana göbegini bir görem dedi

zaten üstümdeki dar tişört ne gerek var açmama

6.birde ben dedim çocuklar ölecek o kadar agırlıgı nasıl kaldırıyorlar

bana bak bu koluma dokunsana dedi ben hergün 40 50 kiloluk dambıllarla çalışıyorum dedi

ya ben mi yanlış anlıyorum

bu herifte var mı bişeyler ee gönül dostlarım :))
Neden spor hocam bırakmıyor ki erkek arkadaşlarımla biraz konuşayım (!)