Sevgilinizin annesi sizi kabul etmese ne yapardınız?

sevgilinizin annesinin aklında oğlu için başka biz kız var ve sizi istemiyor ve bunu diğer büyük oğluda evlnmeden önce aynı şeyleri yapmış ama başaramamış . sevgiliniz sizi bırakmıyor ve mecbur annem kabul edecek evlenecez diyor ama yine de annesine düşkün bi evlat.. siz olsaydınız napardınız kaynananız sizi istemiyor acaba ilerde esinle bu yüzden sorun olurmu. yalakalık yapıp kendimi sevdirmeye uğraşmak istemiyorum. sevgilimin yengesiyle konuştumuzda hep kavgaları kaynanası yüzünden oldunu söylüyor bende aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.. ama ayrımakta istemiyorum

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Alsın oğlunuuuuuu ...

hiç işim olmaz ben yalakalık yapamam yapmamda kimseye kendimi zorla sevdiremem bulunmaz hint kumaşımı oğlu

tabiki sorun olur..aileler ilişkileri çok etkiliyo 2 defa düşün derim annesi sonuçta sen hep haksız olucaksın ne derse annesi idare etmek zorunda olucaksın çok yıpranırsın bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sevdiginde bitiyor iş isterse paşa paşa kabul ettirir

0|0
    0|0
  • Çok yıpranırsın.

0|0
    0|0
  • sevdiği kadını annesine kabul ettiremeyen erkeği boşver zaten...ondan bir yol olmaz...

0|0
    0|0
    • o annesini takmiyo zaten mecbur kabul edecek diyo ben takiyorum

• ben de onu kabul etmem

0|0
    0|0
  • ayrıl yol yakınken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kabul ettirmek senin değil , sevgilinin işi .Adamsa sevgisine sevgilisine sahip çıksın ...

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım yaklaşık olarak ama böylesine annesine düşkün, pısırık bi erkekle ben başta kendim yapamıyorumm

0|0
    0|0
  • geçimsiz bir kadın demek ki...

uzak bir ilde yaşayın en iyisi ama şuna da dikkat et eğer annesine düşkün biriyse senin yaptığın bir hatada seni silip annesine gidebilir..dikkat et.

0|0
    0|0
  • insan benim gibi gelini cebinde taşır :p öpsün başının üstüne koysun hahayt! sevgilinin yengesine sor bakalım nasıl evlenmeye ikna etmiş

0|0
    0|0
  • Simdi birsey derdim de neyseeee... anneye bak ya şaka gibi

0|0
    0|0
  • kimse istenmediği yere gelin olarak gitmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...