Canınız sıkkın olduğunda ,çok doluyum dediğiniz anlarda neye boşalırsınız?

Hani canınız sıkkın olduğunda ,çok doluyum dediğiniz anlarda,her şey aksi gittiğinde,gergin olduğunuzda ,yazarak çizerekmi ,arkadaşla dertleşerekmi boşalırsınız , başlığı yanlış anladıysanız kusura bakmayınız :)) saygılar herkese

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• önce ablamı ararım onun kafasını ütülerim bayağı bi rahatlarım telefonu kapatırken abla iyiki varsın seni çok seviyorum derim muhtelemelen biraz daha iyi hissederim kendimi sonra sırasıyla fato yu ve merveyi kankilerim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Arkadasimla konusarak ama bazi siir diyemem ama birbirine uyan sözlerle duygularimi yaziyorum.

0|0
    0|0
  • çıkar dışarı gezerim

sahile inerim

denizi izlerim

hele yağmur yağıyorsa süper olur ağlarsam da kimse anlamaz..

0|0
    0|0
  • Önce gözlerim şişene kadar ağlar sonra vurur kafayı yatarım ve saatlerce uyurum. Uyanınca daha farklı düşünür daha iyi hissederim kendimi.

0|0
    0|0
  • müzik dinler bir güzel aglarim aglarim :)

0|0
    0|0
  • beni dinleyen birine anlatırım veya yazarım.

0|0
    0|0
  • sevdıgımle konusarak ve en yaın arkadasımla konusarak

0|0
    0|0
  • müzik ve ağlamadan geçmiyor

0|0
    0|0
  • Ağlayarak..

0|0
    0|0
  • Kendi kendime zarar veriyorum. Yataktan cikmam...

0|0
    0|0
  • Kulakliigimi takıp ,muzik dinleyerek, bagira bagira şarkı söyleyerek.Yazarak, çizerek sevmyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sakin biryer gider mizik dinlerim yada deniz kenarında yürüyorum bunlar yeterli gelmesse aynaya bakar derdimi karşımdakine dökerim .

0|1
    0|0
  • deniz kenarı her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • her zaman ağır başlığımı ,saknliğimi korurum.Alırım elime kalemimi kağıdımı dökerim içimdeki pisliği kağıda.şiir yazarım yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...