Bir insan hep meşgul olabilir mi?

yaklaşık bir buçuk aylık bi ilişki bizimkisi yeni olmasına rağmen aramalarıma cevap vermek istemiyor mesaj yazmak istemiyor yazmıyor ve cevap vermiyor da bunu neden yapıyor anlamıyorum gerçi net ortamında tanıştık aynı şehirdeyz görüşüyoruz seviyorum diyor vs vs vs ama bunuj neden yapıyor acaba beni istemiyor mu yada başka bi sebebi olabilir mi bir sebep arıyorum çünkü arkdslarının aramalarını cevaplsiyor yda mesajlarını

Güncellemeler:
ayrılmak ıstıyormuş :(

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Duyanda is adami falan sanacak seni takmiyani sen hic takma..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dedim ama sana :(

0|0
    0|0
  • Ayrılık vakti gelmiş hanım efendi! Sevgilinin kalbimde olmadığın belli. Bir ayda soğuduğunu zannetmem. En baştan beri böyle sanırım. Sanki seninle "yanımda bir sevgilim olsun da ne olur ne olmaz" diye çıkmış gibi görünüyor. Gerçekten sevseydi size bu kadar ilgisiz davranmazdı.

0|0
    0|0
    • neden boyle goruyordur peki neden sevmıyordur sevıyorum dıyor ama sevmezse demezdı

• boyle dusunup dusunmedgnı nasıl ogrenbılırm boyle dusunuyorsa dedgn gbı yanı bu dusuncesınden nasıl vazgecırebılırm?

• Onun gözlerine bak. Sana aşık olup olmadığını kendin gör. Yüz ifadesi herşeyi belli eder. Olmadı senin için neler yaptı ne gibi fedakarlıklar yaptı bunlara bak. Şayet benim dediğim gibiyse onu vazgeçiremezsin. Eğer sevgilinin kalbinde yoksan ne yaparsan yap bunlar geçici bir çözüm olur. İnşallah ben yanılırm bu ilişki sonu ermez.

• Eğer senden soğumuşsa hep meşgul olabilir :(

0|0
    0|0
    • ıyıde hıçbır seyden cıkayetcı degıl kı neden sogusun bırlıkteyken guzel anlaşıyoruz ıyı vakıt gecırıyoruz

• ne olbılır kı ?

• Davranışın olabilir,hal hareketin olabilir.Yanında yaptığın onun sevmediği bi hareket olabilir

• öhhh bu soru 4 yılın son 3 ünde soruldu bana.

yahu usandım çıtır çıtır mesaj yazmaktan üşeniyorum.

hergün konuş konuş ne konuşcaz anasını satim azcık özlemeliyim sesini belki demi ama ?

0|0
    0|0
    • ayrılmak ıstıyor olabılır mı kı sert cıktım bu konuyla ılgılı ayrılmak ıstese o da sert cıkardı

• hiç başıma gelmedi ki inan birini asla yarım bırakmazdım elimde olduğu sürece.

ama kendimi zorlayıp bişeyler düşünecek olursam ee 8-)

senden yakınırdım şöylesin böylesin üzerime geliyosun eskisi gibi değilsin ama onun da yapamazdım sanırım birini istemediğim için karalamak yakışmazdı

• çok uzuluyorum ne yapıcagm bılmıyorum bana su mesajı yazmıs kafam karısık sadece bıtmelı mı bıtmemelı mı olmalı mı olmamalı mı bılmıyorum ama dusunme bunları rahat bır sekılde uyu tamam mı herseyın guzel olacagını dusun takma yarın tekrar konusuruz canım ıyı geceler bunu yazmıs ve rahatca uyuyabılıyor demek kı sevmıyor takmıyor uzulmuyor

• bence istenmiyorsun üzülerek söyluyorum bunu..hiçbir erkek sevgilisine mesaj atacak veya arayacak derecede meşgul değildir bence ve şuna emınım hayatında üçüncü bir kişi var..bence sen seni daha fazla üzmeden çekil aradan ..

1|0
    0|0
    • bunu ona sorsam mı ?

• yok olmuyor ama yakınız elele tutusuyoruz yada bırbırımızı sevdgmızı soyleyebılıyoruz bırbırımıze

• eğer cinsel ilişki olsaydı aranızda kesin kullanılıyorsun dıyecektım ama şuan için hiçbirşey diyemem senı yanlış yönlendırmek istemem kendını yargıla bazen fazla baskıcıda oluyor olabilirsin..

• Kendisine sordunmu bu konuyu

0|0
    0|0
    • evet musaıt degıldım vs vs dıyor yanı benım aramalarıma onem vermıyor gbıme gelıyor arkdslarının aramalarını mesajlarını hemen cevaplıyorsun dıyorum yok sevıyorum senı dıyor ama nden bunu yapıyor kendısıne en son bıraz sert bır dılle ıfade ettım ama tekrarlıyor ıste

• oyalıyor ve bos zaman aktıvıtesı olarak mı goruyor demek mı bu?

• Bilmiyorum kendisine sor bakalım ne cevap verecek

• ısınamıyor sana... zaman lazım.

0|0
    0|0
  • yoğun demekki

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyor , zaman geçirmek istemiş ve artık senden sıkılmış yol vercek ama bi türlü yol da verememiyor senin kendin gitmeni istiyor. Acı ama gerçek bu.

0|0
    0|0
    • sorsam m ona ? ama ne dıyeyım kı?

• yaa nasıl mesela ne yonden?

• demiştim sana , durum bu dedim keşke son sözü sen söyleseydin, ama yapacak birşey yok artık ders olsun sana da bu , sana şimdi yakışan sana değer veren insanlara zamanını ayırmak ve mutlu olmak.

Kızlar Ne Diyor 3

• hala unutamadığı eski sevgilisi olabilir?

1|0
    0|0
  • Bırak o seni arasın...

0|0
    0|0
    • arıyor zaten de sorun su ben ne zaman arasam cevap vermeyecegı tutuyor

• demiştik..vardı bi problem..

0|0
    0|0
    • bılmıyorum dıyor neden ayrılmak ıstıyorsun dıye sordugum zamn :((((

• yorma kafayı bırak gitsin.ilişkin varken de sorunluydu.varlığında ne gördün ki?..bununla rahat yüzü göremezsin.senle oturup da iki çift laf edemeyen,yani paylaşımda bulunamayan adam tipi..ben bıraktım gitti ölesini..çiftler eğer paylaşmayı bilirse en büyük problemlerine bile çare bulabilir.ama paylaşmayı en küçük sorunlar dağ gibi büyür gider...erkek milletinin bu nazlı,kaprisli,gizemli tipleri dayanılır gibi değil...

Yükleniyor...