Her kadının kendine özgü bir çekiciliği var mıdır?

Her kadının doğal haliyle kendine has bir çekiciliği var mıdır gerçekten? yoksa belli bir "çekici" tanımı,kalıbı var da ona mı uyulması gerekir?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Her kadının kendine has çekiciliği vardır.Nasıldır ?

Çekicilik hem dış görünüm olarak hemde karakter olarak 2 ye ayrılır.

(Genelde) dış görünüme önem verenler ve eğlencelik insanlar için dış görünüm (çekicilik) vardır ki. Bu her kadında olamaz.

2.Seçenek karakter çekiciliği , erkekten erkeğe değişen birşeydir,kadının karakterinin erkeğe çekici gelmesi.Ama her erkek , yardımsever , masum ve namuslu kadını hemen hemen çekici bulur.

Bunları sözde taşımak değil kalpte taşımak gerekir :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• her kadının kendine özgü bir çekiciliği vardır belirli kalıplara girmekle çekici olunmaz sadece çekici olduğu sanılır. Ama her kadının kendine özgü bir iticiliği de vardır..

2|0
    0|0
  • Her kadının kendine özgü bir çekiciliği vardır fakat bazı kadınlar çekici yönünün ne olduğunu henüz fark edememiştir

2|0
    0|0
  • katılmıyorum, mesela bdp li kadın milletvekilleri (siyaset yapmıyorum sadece fiziki yönden değerlendirdim, örnek gösterdim) mevlana onları görseydi, siz gelmeyin derdi:(

0|1
    0|0
    • Kısa ve öz cevaplar vermeye çalışıyorum üstat. :D Herkesin gideri vardır. Saçlar, saçlar. :D

• hayır bence her kadının kendine has bi çekiciliği yok çekici olan kadınların da bi kalıba sokmamak gerekir belki allah vergisi belkide her güzel kadın çekici.

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir.Birine güzel gelmeyen diğerine çok güzel gelebiliyor.Her kadın güzeldir benim gözümde, yalnızca aradığı kişiyi bulamıyordur...

1|0
    0|0
  • güzellik ayrıdır çekicilik ayrıdır bence :)

100 kadın koysalar karşıma hepsine güzel derim ama 3-5 tanesi çekici gelir tabii bu çekicilik kavramı kişiye göre değişir :D

1|0
    0|0
  • her kadın çekici değildir ama bazı kadınlar da sonradan bakım giyim tarzı hal ve hareket yürüyüş oturuş şeklindeki objelerle kendilerini çekici kılabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Vardır.

0|1
    0|0
  • kendine özgüdür.

0|0
    0|0
  • her kadının kendine özgü çekiciliği vardır ama yetersizdir

0|0
    0|0
  • her topal satıcının bir kör alıcısı vardır...

0|0
    0|0
  • her kadının hitap ettiği en az bir erkek illa vardır

0|0
    0|0
  • hayır her kadın çekici olamaz.. ama her kadının klasmanı vardır

0|0
    0|0
  • bütün kadınların çekiciliği yok gibi ya da farkına varan yoktur ama kadınlar çiçektir

0|0
    0|0
  • bana göre kendine özgüdür..ama elbet ortak noktaları bulmak da mümkün..

0|0
    0|0
  • kesinlikle vadır.

0|0
    0|0
  • her kadın ayrı güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her kadının değil, bence her karşı cinsin çekici anlayışı farklı.. Bazısına simsiyah gözler çekici gelirken, bazısına uzun burun, balık etlilik çekici gelir.. Her insan karşı cinsin gördüğü ölçüde çekicidir..

1|0
    0|0
  • Her kadının çekiciliği onu çekici bulana da bağlıdır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle her kadının kendine has bi çekiciliği vardır .

kimisinin bakısı ,kimisinin durusu,kimisinin güzelliği bu böle devam eder gider

0|0
    0|0
  • bence vardır ama ortaya cıkarabilmek önemlidir.kimisinde çıkarmasanızda bir hava vardır ama herkeste vardır

0|0
    0|0
  • dışarı çıktığmda tüm kadın ve erkekler birbirinin aynı

aynı gysiler aynı saçlar aynı kokular

herks yanımdan gölge gibi geçip gidiyo çekicilk nedir unuttum

0|0
    0|0
  • Kadindan kadina degisir ama yok galiba..

0|0
    0|0
  • her kadin cekici degildir.

0|1
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...