Kapat

Her kadının kendine özgü bir çekiciliği var mıdır?

Her kadının doğal haliyle kendine has bir çekiciliği var mıdır gerçekten? yoksa belli bir "çekici" tanımı,kalıbı var da ona mı uyulması gerekir?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Her kadının kendine has çekiciliği vardır.Nasıldır ?

Çekicilik hem dış görünüm olarak hemde karakter olarak 2 ye ayrılır.

(Genelde) dış görünüme önem verenler ve eğlencelik insanlar için dış görünüm (çekicilik) vardır ki. Bu her kadında olamaz.

2.Seçenek karakter çekiciliği , erkekten erkeğe değişen birşeydir,kadının karakterinin erkeğe çekici gelmesi.Ama her erkek , yardımsever , masum ve namuslu kadını hemen hemen çekici bulur.

Bunları sözde taşımak değil kalpte taşımak gerekir :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• her kadının kendine özgü bir çekiciliği vardır belirli kalıplara girmekle çekici olunmaz sadece çekici olduğu sanılır. Ama her kadının kendine özgü bir iticiliği de vardır..

2|0
    0|0
  • Her kadının kendine özgü bir çekiciliği vardır fakat bazı kadınlar çekici yönünün ne olduğunu henüz fark edememiştir

2|0
    0|0
  • katılmıyorum, mesela bdp li kadın milletvekilleri (siyaset yapmıyorum sadece fiziki yönden değerlendirdim, örnek gösterdim) mevlana onları görseydi, siz gelmeyin derdi:(

0|1
    0|0
    • Kısa ve öz cevaplar vermeye çalışıyorum üstat. :D Herkesin gideri vardır. Saçlar, saçlar. :D

• hayır bence her kadının kendine has bi çekiciliği yok çekici olan kadınların da bi kalıba sokmamak gerekir belki allah vergisi belkide her güzel kadın çekici.

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir.Birine güzel gelmeyen diğerine çok güzel gelebiliyor.Her kadın güzeldir benim gözümde, yalnızca aradığı kişiyi bulamıyordur...

1|0
    0|0
  • güzellik ayrıdır çekicilik ayrıdır bence :)

100 kadın koysalar karşıma hepsine güzel derim ama 3-5 tanesi çekici gelir tabii bu çekicilik kavramı kişiye göre değişir :D

1|0
    0|0
  • her kadın çekici değildir ama bazı kadınlar da sonradan bakım giyim tarzı hal ve hareket yürüyüş oturuş şeklindeki objelerle kendilerini çekici kılabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Vardır.

0|1
    0|0
  • kendine özgüdür.

0|0
    0|0
  • her kadının kendine özgü çekiciliği vardır ama yetersizdir

0|0
    0|0
  • her topal satıcının bir kör alıcısı vardır...

0|0
    0|0
  • her kadının hitap ettiği en az bir erkek illa vardır

0|0
    0|0
  • hayır her kadın çekici olamaz.. ama her kadının klasmanı vardır

0|0
    0|0
  • bütün kadınların çekiciliği yok gibi ya da farkına varan yoktur ama kadınlar çiçektir

0|0
    0|0
  • bana göre kendine özgüdür..ama elbet ortak noktaları bulmak da mümkün..

0|0
    0|0
  • kesinlikle vadır.

0|0
    0|0
  • her kadın ayrı güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her kadının değil, bence her karşı cinsin çekici anlayışı farklı.. Bazısına simsiyah gözler çekici gelirken, bazısına uzun burun, balık etlilik çekici gelir.. Her insan karşı cinsin gördüğü ölçüde çekicidir..

1|0
    0|0
  • Her kadının çekiciliği onu çekici bulana da bağlıdır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle her kadının kendine has bi çekiciliği vardır .

kimisinin bakısı ,kimisinin durusu,kimisinin güzelliği bu böle devam eder gider

0|0
    0|0
  • bence vardır ama ortaya cıkarabilmek önemlidir.kimisinde çıkarmasanızda bir hava vardır ama herkeste vardır

0|0
    0|0
  • dışarı çıktığmda tüm kadın ve erkekler birbirinin aynı

aynı gysiler aynı saçlar aynı kokular

herks yanımdan gölge gibi geçip gidiyo çekicilk nedir unuttum

0|0
    0|0
  • Kadindan kadina degisir ama yok galiba..

0|0
    0|0
  • her kadin cekici degildir.

0|1
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...