Kedilerin burunlarını değdirerek uzun süre bakışmaları ne anlama geliyor?

Evde kedim yok bizimkiler sevmiyor diye ama kediler gözüme her zaman çekici gelmiştir. Az önce bahçede iki kedinin burunlarını birbirine temas ettirip, kuyruk sallayarak, kıpırdaman durduklarına tanık oldum. En başta öpüşüyor mu yahu be kediler diye bile düşünüp güldüm :)

İlk kez tanık oldum buna. Ne anlama geliyor bu hareket?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kardeş veya kanka olabilirler, minicik bir dokunuşsa sevgi gösterisidir. ancak birkaç saniyeden uzun bir süredir o pozisyonda iseler ve özellikle ikisinin de kafası büyükçe ise, muhtemelen alan kavgasına girmeye hazırlanan ancak gardını indirmemek adına ilk hamleyi karşıdan bekleyen oğlanlardır. bir de aslında burunları değmiyordur, sadece tehditkar biçimde fazla yaklaştıklarından birbirlerine, değiyor gibi görünüyordur.

ehem, kedilere fısıldayan kadın konuştu:)

0|0
    0|0
    • Valla ne kadar öyle kaldılar bilmiyorum, sonra diğeri yavaşça oturdu, ikiside bakıştılar kuyruk sallayarak. Sonra da bıraktım onları kendi hallerinde. Pek kavga edecek gibi hırçın gelmediler gözüme, ses falan da duymadım; ama kedi bunlar nede olsa, o an ne düşündüklerini asla tam bilemeyiz. Tşk yorum için, kedilere fısıldayan kadın Anlıyorsun gerçekten onları

• hımm, o zaman eskiden tanıştıkları ve de birbirlerini tehdit olarak algılamadıkları kesin. eh, son 25 yıldır bilfiil kedilerle yaşıyorum, haliyle her bir hallerini biliyorum artık:))

Kızlar Ne Diyor 1

• bizdeki oy oy oy diyip gudulamak gibidir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ahanda buraya ışınlandım, kim çağırdı beni buraya, burnuma kim ne dedi:)))

bence makyajları hakkında konuşuyorlar, tabi dişilerse,

galatasaray-fenerbahçe maçının maç sonrası yorumunu yapıyorlar, tabi errrkeklerse,

söyleyemeyeceğim, utandım, tabi biri dişi, biri errrkekse:)

0|0
    0|0
  • birbirlerini koklayip taniyorlardir :) sevgi ifadesi kedilerin. gelip sevdikleri insanin da burnuna dayarlar burunlarini

0|0
    0|0
Yükleniyor...