Karşı cins teklif etti buluştunuz ve kararsız kaldınız. Bir daha buluşur muydunuz ?

karşı cins teklif etti buluştunuz ve kararsız kaldınız.elektrik aldınız ama yetersiz.birdaha buluşurmuydunuz ?tavrınız ne olurdu

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• tabiki 1 kez görüşme yetmez daha iyi tanımaya çalışırım hemen kestirip atmam insanlar kendilerini ilk buluşmada ne kadar cok yansıtabilirler ki zaten.

0|0
    0|0
  • İlk izlenim önemlidir ama kendimde heyecan yapmış olabilirim o yüzden ikinci kez görüşmek iyidir yine aynı düşüncedeysem 3. görüşmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • bir daha şans verirdim ikimizede

0|0
    0|0
  • bulusurdum bakalım ozmn ne olkcak diye

0|0
    0|0
  • yetersiz kalırsa kararsız kalırım,tabi şansı zorlarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bidahaki buluştuğumda sanayi elektriği çekerdim kaçak ve münasip bi tarafından 3 faz ve 1 nötrü bağlayarak olayı çözerdim :DD Valla hiç takmazdım bile.Buluşmamda asla.

0|0
    0|0
  • Bi elektrik ya yeterlidir ya da yetersizdir bunun bi arası yoktur bu soruyu sorduğuna göre de elektrik felan almamışsın sen kararın sadece net olsun muallakta kalma karşı tarafı üzme ;)

0|1
    0|0
    • ben elektriği aldım ama onun aldığından emin değilim :))

• O seninle buluşmak istiyorsa o da elektrik almıştır zaten. Bırak o kadar düşünceli olma o almış mı almamış mı onu da o düşünsün :)

• bi kaç kere daha buluşurum.

0|0
    0|0
  • ilk izlenim çok ömenlidir ya olur yada olmaz arası olmaz bence...

0|0
    0|0
  • maksat gönüller bir olsun

0|0
    0|0
  • jeneratör bağlarım öyle devam ederim .

Denerim ya niye olmasın

0|1
    0|0
  • elektriği tedaş gibi kurumlardan bekleyin.

0|0
    0|0
  • tek seferle olmazki zaman ister zaten

0|0
    0|0
  • elektirik aldıysam az da olsa neden buluşmayalım..deneriz bir daha

0|0
    0|0
  • biraz önce aynı soruyu bende sordum.

0|0
    0|0
  • ne konusunda kararsız kaldıgıma baglı...

0|0
    0|0
  • Kararız kaldım ise cevabım : Olabilir :)

0|0
    0|0
  • multimetreyle gidip kaç çekiyor bakmak lazım. Dalgalı akım vermeli bir kız bence..

0|0
    0|0
  • geçen bi kız güzel diye gittim tanıştım hemen ayarladım muhabbeti kurdum, ama pişman oldum o çenesi bi durmadı, ama ben güzei diye devam etcem biraz daha.

0|0
    0|0
  • buluşmadım bidaha asla

0|0
    0|0
  • neden olmasın ask mucadele ıster karsı tarafta yapıyorsa hak edıyordur bence bulusmaları

0|0
    0|0
  • Erkekler için söylüyorum ilk buluşmada kızın sizden elektrik almadığını düşünürseniz ikinci buluşmada onu mutlaka öpün karar lehinize dönecektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...