En yakın arkadaşınız ve sevgiliniz.. Kime inanırsınız?

Çok güvendiğiniz size hiç bu zamana kadar ihanet etmeyen en yakın arkadaşınız sevgilinizin bir kıza çok fena baktığını ve ona güvenmemeyi söylüyor..bir yandan yine güvendiğiniz sevdiğiniz sevgiliniz size hiç bu zamana kadar ihanet etmeyen yalanını görmediğiniz ( bu çok önemli)öyle bir şey olmadığını,bakarken bir niyeti olmadığını, arkadaş gibi olduklarını söylüyorsa..kime inanırsınız?

• Sevgilime
    24% (8)30% (6)26% (14)Oy Ver
  • Arkadasima
    32% (11)30% (6)31% (17)Oy Ver
  • Gormeden inanmam onun icin sevgilime guvenirim
    44% (15)40% (8)43% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• gözünle gördüğüne inan

1|0
    0|0
    • Gozuml gormediysem eger kime inanayim.?

Erkekler Ne Diyor 13

• arkadaş görünümlü düşmanların sayısı gün geçtikçe artıyor ama yine de iyice araştırmadan kimsenin günahını almamak gerek

2|0
    0|0
  • gözünle gördüğüne inan her zaman..arkadaşın fesatmış.

1|0
    0|0
  • herkes herşeyi söyleyebilir bunlar sevgilin ve yakın arkadaşın olduğu için

söylediklerini dikkate alıp. eğer doğruyu bulmak istiyorsan ikisinede eşit uzaklıkta durmalısın.

(herşeyin bir yanlış anlamadan meydana geldiğini bir artniyet olmadığı ihtimalinide göz önünde bulundur bence )

0|0
    0|0
  • ne sevgilin nede en yakın arkadşn önemli olan bu durumu kendi gözüyle görmen gerisi boş !

0|0
    0|0
  • çok yakın arkadaşın kız ise iki kere düşün derim ikisinede güvenmeye devam et en iyi ihtimal dostun yanlış anlamıştır kötü ihtmalse gerçekten sevgilin bakıyordur ya da kız arkadaşın sevgiline yazıyodur.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • gerçekliğini görmediğim kalbimin kanaat getirmeyeceği hiç bir şeye inanmam ;)

0|0
    0|0
  • arkadaşima

0|0
    0|0
  • Hayatta Dolduruluşa Gelmem Bu Sebepden Görmeden Asla İnanmam

0|0
    0|0
  • arkadaşıma inanırım, ama kız olsaydım 2 sinide temkinli bakardım.

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişiye inanırıım herzaman onu dinlemeden birşey söylemem kimseye ayrıca.

0|0
    0|0
  • 2 kişiye güvenirim biri kendim diğeri sen değilsin

0|0
    0|0
  • arkadaşıma herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Gormeden inanmam onun icin sevgilime guvenirim:)

1|0
    0|0
  • hiçbi erkek bi kıza arkadaşça bakmaz buna inanıosa kız ztn fazlasıyla saftır yani o dha çok boynuz yer tabiki de arkadaşına güvenmeli çünkü sevglisnden önce arkdşı vardı yanında sevgliler gelr geçer arkadaşlar baki kalır

0|0
    0|0
  • arkadaşım sevgilimi mi takip ediyor ki bir kıza çok fena baktığını görmüş.. açıkçası dostlara da pek güvenilmiyor ne malum sevgilime yazılmadığı belkide aramızı açmak için söylüyordur

0|0
    0|0
  • şimdi hayatım insan insana bakar. Bunu neden abartırız hiç anlamam. Eğer çocuk sana ihanet etmediyse hiç yalan bile söylemediyse zaten aldatmaz da. Yani bence. Şimdi şöye ki aradaşın da senin kötülüğünü istemez. Sen bunu sevgiline söylediğinde verdiği tepklere bak önce.. Ordan zaten anlarsın. Ama göz ardı etme yani.

0|0
    0|0
  • hiçbirine!

0|0
    0|0
  • arkadaş dost bulunmaz ama erkek/kız arkadaş bulunur elini sallasan elli tane bulursun o yuzden ben B diyorum...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşıma inanırım

0|0
    0|0
  • sevgilime çünkü başıma geldi

0|0
    0|0
  • arkadasima inanirdim