Ona Güvenmeli miyim? Ne yapmalıyım?

Beni sevdiğini söyleyen birisi vardı ama onu reddettim. Aslında hoşlanmıştım ondan ama etrafımdaki bazı insanlar onun hakkında "O tüm kızlara bunu yapıyor." dediler. Bana "Sen farklısın." gibi şeyler söyledi, "Gittikçe garipleşiyor seni kıskanıyorum." falan diyor, "Bekleyeceğim, olacağına inanıyorum nedense." gibi şeyler söylüyor, beni görünce gizlice uzun uzun baktığını görüyorum. Arkamdan üzgün üzgün izliyormuş beni. Beni görünce üzgün üzgün bakıyor, suratı sirke satıyor.

Benim sorduğum 3-5 kişiydi. Bir tanesi özellikle çok inat etti "Çıkma onu kimse sevmiyor çok yavşak o." falan dedi... Ama ben pek inanmıyorum çünkü çok masum duruyor. Benimle konuşurken utanıyor vesaire... Ne yapacağım? Hala konuşuyoruz çocukla.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sen bunu dünde sormadın mı? :s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin kendi aklın fikrin yok mu? Şans versen kendin tanıyamaz mısın bu arkadaşı?

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: şimdi aklın yolu birdir. herkes aynı şeyi söylemiş olabilir lakin her söylenede inanmamak lazım. belki seni kıskanıyorlar onun için onunla birlikte olmanı istemiyorlar falan. insanoğlu işte ne yapacağı belli olumyor

0|0
    0|0
  • O kadar insan böyle dediyse eğer, vardır bir bildikleri demektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çetrefilli bir durumdasın. herkese bunu yapıyor olabilir. söylentilere göre bahsedilen kişi ayran gönüllü tabiri caizse. ancak dediğine göre sana olan hisleri farklı. durup iyice düşünmelisin. sen de onu izle anlamaya çalış. bak senin onu gördüğün gibi kimse göremez bu yüzden başkalarının söyledikleri bomboş gelir- ki bu bir yaşanmışlık örneği- ama o masum gördüğün var ya içini yakar yakar ve yakar.. kül olup uçarsın canım, dikkatli ol, doğru karar ver. objektif bakmayı dene.

0|0
    0|0
  • güvenmemelisiniz.bir insanın iyi olduğu asla anlaşılmaz.kötü kabul edelim.

0|0
    0|0
  • surati sirke satiyor mus, mahkeme duvari olsa neyse. begenme.

0|0
    0|0
  • kimseye güvenme tatlım sakın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...