Babalar gününü ilk kez babasız geçirecek arkadaşların duygularını öğrenebilir miyim?

Geçen yıl babamı kaybettim ve bu babalar gününü ilk kez onsuz geçireceğim. Babasını kaybedip de, ilk babalar gününü yanlız geçiren arkadaşların duygularını öğrenebilir miyim?

Programımda huzur evi ziyareti var, gittiğim zamanlarda şunu görüyordum ki, anneler ya da babalar günü ya da bayramlarda emin olun hepsi o güne özel hazırlanmış, gelecek misafirlerini bekliyorlar. Çok cici ve şık görünüyorlar. Görmeyen arkadaşlara tavsiye ediyorum gidin ve onların sizleri nasıl beklediğine şahit olun.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ağlamayı hele hele bu yüzden ağlamayı sevmiyorum ve o tip yerler beni ağlatır. Babamı kaybedeli 2 yıl olacak. 2. kez babam olmadan bu günü geçiricem. Sanırım unutkanlığım imdadıma yetişir. Yani umarım... Hiç beklenmedik anlarda beynime bıçak gibi saplanarak kendini hatırlatsa da, üstesinden geliyorum sanırım yavaş yavaş.

0|0
    0|0
    • Unutabileceğini sanmıyorum.Başınız saolsun.

Kızlar Ne Diyor 6

• başın sağolsun yokken ilk babalar günün de mezarlığa gitmiş tim ziyerete bablar günü için değil de başka bi amaçla darülaceze ye gitmiştim birini görünce ne kadar mutlu olduklarını biliyorum gözleri parlıyor

0|0
    0|0
  • 4 yıldır babalar günüm babasız geçiyor. geri kalan yıllarda babasız geçseydi keşke.

gayet mutlu ve mesudum.

0|0
    0|1
    • Nasıl yani?

• ordakine gitmedim :/ e sen olmaz diyosan olmaz :D

bakmadım kiii resmine ne var ?

• sorun değil otekıne devam :)

• babam hayatta olduğu halde bir kere bile babalar gününü beraber geçirmedik... benim için hiç anlamı yok o günün. tamamen boşluk...

0|0
    0|0
    • neden görüşmüyorsunuzki..

• farketmez benim için. yokluğu da varlığı da bir.

• Yok olunca bunu görebiliriz.Yinede aynı şeyi söyleyeceğim.Yaşıyor olması güzel..

• ikli sonu yokki her zaman zor

0|0
    0|0
  • babam ben küçükken ölmüş.yaklaşık 15 senedir..babamı görmedim.zor hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • başınız sağolsun..

bence babalar gununde ılk mezarına git çıkışta huzur evine git ama çok ağır gelebilir belkı 1 günde sana bunlar.. ama babana git..

blue cagımda hıc sevmezdım babamı cunku cok carpıstıgımız noktalar olurdu ama sımdı degerını daha ıyı anlıyorum ve boyle soru soran sızler olunca..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben 55 yıldır babasız geçitriyorum ben dört yaşındayken babam vefat etmişti

0|0
    0|0
  • oraya gitmek insani sadece yaraliyor. daha once ben cok denemistim. 11 yil once ailemi kaybettigimden beri anneler gunu babalar gunu gibi gunlerden nedense nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • etmus zor olanda durabilmek değil mi ... Bir taraftan acını yaşıyorsun ama bir tarafta birilerini mutlu ediyorsun.

• ben kendimi kimsesisz gormedim, sansliydim 17 yil harika bir ailede onlarsiz da yasaybilecek sekilde buyutuldum. sevdigim bir kiz kardesim ve kardesim/abim gibi gordugum kuzenlerim de var. yetiyor bana onlar

• Gitmeye çalışıyorum.Ama bildiğim şu bekledikleri zaman gitmek gerekir.Bir görev gibi.en kötü şey beklentileri boşa çıkarmak.Bir hikaye şöyle bitiyordu..Geleceğini biliyordum...

Yükleniyor...