Biraz sitem biraz bilgi biraz teşvik?

Bazen insanlardan "bende böyle bir vücuda sahip olmak isterdim" gibi tepkiler alıyorum. Ve ben buna inanın çok kızıyorum. Sanki imkansız bir şeyi başarmışım gibi... Halbuki haftada 4 gün ortalama 45'er dakika spora ayırabilmen yeterli oluyor. Kimse gevelemesin vaktim yok diye, televizyon karşısında vb. geçirdiğimiz süreleri düşündüğümüzde, kendisine değer veren her insan bu süreyi kendisi için ayırabilir. Tamam kabul ediyorum toplum olarak spor kültürümüz ve bilincimiz vasat. Ama bunun yanında çok korkak ve pısırıkmı yetiştiriliyoruz? Çokmu üşengeciz? Ya da acizmiyiz? Bir başka insanın başardığı bir şey size/bize neden bu kadar zor görünüyor?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki devlet adamı hepsi sanki ülkeyi kurtarıcaklar kimsenin zamanım yok lafına inanmıyorum sadece sınava hazırlanan insanın lafına inanırım :) Bende 2 senedir fitness yapıyorum Allah a şükür iyi vücudum var etrafımda nasıl yaptın falan diyenlerde oluyor sanki dünyayı kurtardım günde 1 saat haftada 3 günümü ayırıyorum sadece

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biraz kendini övmüşmüsün ne

1|0
    0|0
  • cok dogru soyluyosun, bize spor can yakan bişey gibi geliyor oysaki hayatımıza soksak zevk alsak insanlar daha saglıklı olabıllır.

0|0
    0|0
    • Zaten sporu hayatına aldığında bunu bir yaşam tarzı haline getirdiğinde hayattanda daha çok zevk alıyorsun

Erkekler Ne Diyor 3

• iyide boyle kibirle reklam yapınca butun esprisi kaciyor biliyormusun..

1|0
    0|0
    • Bu saatte oturup üşenmemişim insları acizane bilgilendirmeye teşvik etmeye yönelik bir şeyler karalamışım. Kibir diyorsun reklam diyorsun. Ben de sana sadece eyvallah diyorum.

• eyvallah

• "çok mu üşengeciz?"

- evet.

0|0
    0|0
  • başarman lazım ozaman senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...