Vücudunda dövme olan erkeklere nasıl bakarsınız?

kızlar vücudunda dövme olan erkeklerin gözünüzdeki değeri nedir omuzda veya el bilekte nerde olması dikatinizi çeker hoş olduğunu düşünürsünüz

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Ense..

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyorum özenti gibi geliyor zaten yaptırıpta iyiy ki yaptırmışım diyeni hiç duymadım yaptıran tüm ark.larım pişman

0|0
    0|0
  • Güzel güzel bakarım.

0|0
    0|0
  • uzaklaşırım mümkünse

0|0
    0|0
  • dövme mi kesinlikle iyi ,eğer uzun saçlıysa bir de tamamdır .dövmeli erkekler daha çekici oluyorlar bence.bnde yaptırmayı düşünüyorum boynuma yılan şeklinde

0|0
    0|0
  • Kisiden kisiye degisir dovmesi tarzinla uyusuyorsa feci dura bilir boynunda..

0|0
    0|0
  • erkek eğer arkadaşımsa sorun yok sevgilimse çizerim.

0|1
    0|0
  • ben sevmiyorum. olmaması tercihimdir. varsa da dikkat çekmeyen yani benim görmediğim bi yerde olsun

0|0
    0|0
  • tuh tuh cehennemde nasil hesap vericek derim

0|1
    0|1
  • Dövmeden dövmeye kişiden kişiye değişiyor.Kimisinde cidden inanılmaz hoş duruyor.

0|0
    0|0
  • güzel durabiliyor bazı erkeklerde...

0|0
    0|0
  • abartılı olmadığı sürece hoş..

0|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmam

0|0
    0|0
  • hiç hoşlanmamm igrenirimm yani o kdrr

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben dövme küpe sevmem.

0|0
    0|0
  • yaşım 25 çocukken sakızdan cıkan dövme hariç yaptırmadım... temizim:) ne şekil değiştirdi diye veren (gönlünü diyelim) ne de verecek diye şekil değiştirenin kitabımda yeri yoktur. Olduğun gibi görünmek gerek.

0|0
    0|0
  • kolum omzuma kadar dövmeli yazın bakan bakana . yavaş olun içine düşeceksiniz demek zorunda bırakıyorlar

0|0
    0|0
  • dövme candır..<3

0|0
    0|0
  • çince var kolumda.. seven boyle sevsın..

0|0
    0|0
  • dövmenin modası geçti.

0|0
    0|0
  • guzel olur bana ama gerke duymuyorum bana bakan boyle bakabılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...