Fenerbahce Ve Galatasaray Sizce Hangisi..?

Arkadaşlar lütfen objektif olarak yorum yapalım sizce bu sene Süper Ligde oynayan en iyi takım hangisiydi? Fenerbahçe şampiyonlugu hak etti mi?

• Fenerbahçe
    56% (9)50% (9)53% (18)Oy Ver
  • Galatasaray
    44% (7)50% (9)47% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Fenerbahçe çok sıkıcı oynadı çünkü hep aynı tempoda kazandı maçları ama biz çok daha fazla fantastik ve farklı kadrolarla çıkıp maç oynayan bir takımdık.Melo bu sezona damgasını vurdu danslarıyla.Eğer maçları kaybetmeyen taraf olsaydık zaten 1.olurduk.Ama Mancini'nin kaderi belli gittiği her takımda kazandığı ilk şey Ulusal Kupa daha sonra Lig Kupası...

0|0
    0|1
  • fenerbahçe daha iyi oynadı kazanmayı haketti sonuna kadar hemde.galatasaray deplasmanda sadece kayseriden ve beşiktaştan 3 puan aldı bundanda da anlayabiliriz.bunuda fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum olanları söylüyorum şunuda gözardı etmemek gerekir fener ve beşiktaş haftada bir maç yaparken galatasaray daha çok maç yapıyordu ister istemez bununda etkisi oldu tabi ama önemli olan neticedir.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe sonra beşiktaş

0|2
    0|2
  • Olumhne Cimbom

0|2
    0|0
  • galatasaray

0|1
    0|0
  • Fenerbahce tek askir:-)

0|0
    0|0
  • galatasaray:)

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇE.

0|0
    0|2
  • Galatasaray

.

0|0
    0|0
  • Galatasaray diyoruz

0|0
    0|1
  • buna Galatasaray diye cevap veren olmaması lazım :D ben oynarken görmedim de hiçç :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Öncelikle bu sezon olarak değerlendirdiğimizde bence Fenerbahçe şampiyonluğu haketti hem kendi elinden geleni yaptı hemde GS nin hoca eğişikliği kargaşa vs ortamından iyi faydalandı ve GS çok gereksiz deplasman puanları kaybetti sonundada Fner şampiyon olması kaçınılmazdı bu tabloda hakeen oldu ;)

0|2
    0|0
  • Beşiktaş.

0|2
    0|2
  • number one is Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Galatasaray bu sene 3 kulvarda yoluna devam etti sezon içinde hoca değişikliği yaşadı bu bizi olumsuz etkiledi fakat Galatasaray gününde olduğu zaman her zaman en iyi oynayan takımdır

1|1
    0|5
  • bu soruya galatasaray cevabı verenler futbolla ilgisi olmayan kişilerdir çünkü galatasaray bu sezon top oynamadı

0|2
    0|1
  • Eğer fenerbahçe hak etmeseydi beşiktaş derdim kısıtlı kadrosuna rağmen bu sezon yenemediğimiz bir takım

0|3
    0|0
  • Galatasaray tabiki.

0|0
    0|3
  • Ligin en kötü oynayan futbol takımlarından birisi Galatasaraydır.
    Saçma bir soru olmuş en iyiye eklemen.

0|2
    0|1
  • Galatasaray diyen arkadaşlar bence objektif olamaz açıkcası mancini bile arenadaki maçtan önce hak eden bir liderle oynuyoruz demişti bunun üzerine birşey denmez sanırsam :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|2
  • Fenerbahce hakettı kı şampiyon oldu

0|2
    0|1
  • Allahın izniyle GS alcak

0|1
    0|2
  • Galatasaray cevap tek ve net

0|1
    0|2
  • Fenerbahçem bu senede Şike Şike şampiyon oldu

0|0
    0|0
  • Mancini kalırsa 2 sene tozu dumana katacak ligin iyi izleyin sadece

0|0
    0|2
  • bız trabzonluyuz. 3 ıstanbul ıtıne kuyruk olmayız. hıc bırısı degıl ;)

0|0
    0|5
  • Galatasaray kank

0|0
    0|0
  • kendi aralarında oynadıkları maçlarda galatasaray çok üstündü ama istikrarsızdılar bu sene.

0|0
    0|3
  • N.K.F.V.A.S

0|1
    1|1
Yükleniyor...