Umutsuzluğa kapıldığınız zamanlar,bu hayattaki varlığınızı sorgular mısınız?

ne yaparsam olmuyor hiçbir şey değişmiyor diyecek kadar umutsuzluğa kapıldınız mı? kapıldıysanız varlığınızla çeliştiniz mi? ne için varım,kime faydam var diye düşündünüz mü?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• hep umutsuzluk denizinde yüzerim zatenn ah cıkmayı başarsam cok eyi olacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mevlananın dediği gibi zaten bir hiçim , sorgulamıyorum ...

0|1
    0|0
  • evet oldu son 1ayda hep bunları düşündüm yaşamanın anlamı kalmamıştı artık tüm umutlarımın bittiği yerde kendime yeni bir yol çizdim bir hedef belirledim hala aklımdan gitmedi bazı şeyler birde o anları yaşatanda dönüp arada hançeri saplıo kalbime ama zikzak çizerekde olsa yürüyorum gözlerinden yol aldım gidiyorum

0|1
    0|0
  • Oldu...

Öyle zamanlarımda kendimi yatağa atar uyur uyur uyurum.

Bazen ağlar rahatlarım.

1 hafta gibi bir zamanda bu yöntemle atlatıyorum bu sorunumu...

İnsanın boşlukta olması zor ve anlaşılamaz bir durum.

Kendinden başka yardım edecek kimse de olmuyor etrafında.

Bunu bilmek bile acı verici.

0|1
    0|0
  • umutsuzluğa hiç kapılmıyorum...herzeman çıkar bir yolum oluyor..

0|1
    0|0
  • Evet oldu bu gibi anlarim. Ama hic oyle sorunlarim olmadi. Esim hemen bir filozof havasiyla sorunlarimi cozdu. Hala da cozmeye devam ederi.

0|1
    0|0
  • ergenken çok oldu sonuçta koyverdim gitti ağustos böceği oldum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsan, hiçliğini anladığı zaman hayatın bambaşka başladığına inanıyorum. Genel hata kendimizi dünyanın merkezine koyma çabasıdır. Bir dakika düşünün hiçliğinizi. Hayat devam edecektir, hatta zerre kadar sapma yapmadan insanlar işe gidip gelmeye, güneş doğup-batmaya, çiçekler açıp-solmaya devam edecektir. En sevdikleriniz bile, size "sensiz nefes alamam" diyenler bile hayatlarına devam edeceklerdir...

Kısaca zor ve güzel hayatımıza anlamlar yükleyerek daha da zorlaştırma taraftarı değilim. Nefes almak bile başlı başına mutluluklara yelken açmalıdır.

0|1
    0|1
  • Kendime ağırım

Dudağımda bir mısra

Der ki tanju baba

"bilmemki bu dünyaya ben niye geldim?"

Ben bunu hep yapıyorum

anne babama sordum, "ne diye dünyaya getirdiniz beni" diye, cevap veremediler.

0|1
    0|0
  • O derece umutsuzluğa kapıldığımı pek hatırlamıyorum ama varlık konusunu hep düşünmüşümdür.

0|1
    0|0
  • Bu soruların cevabını, kendi adıma uzun süre önce bulduğumu düşünüyorum. yaşadığım gün ve gelecekle ilgili bir korkum yok! başımıza kötü şeyler gelirse de katlanırız artık.

0|1
    0|0
  • bunları düşünmeyi bile bıraktım...

0|1
    0|0
  • Her an sorgularım. umutsuz biriyim doğru

0|1
    0|0
Yükleniyor...