Sizce Balıkesirspor süper lige nasıl bir hava katar?

NEDİR BU 75 RUHU?

www.facebook.com/.../559113577480872

Reis "bitti" demeden bitmez!

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• balkes senelerdır ucundan donuyor, taraftarı ıle kentı ıle superlıgde tutunup kalıcı olması gereklı, aklı basında hareket etsınler, taraftarı dınamık ve cok.. aklı basında yabancı transfer edıp takımla fazla oynamazlarsa superlıgde tutunur bu takım

0|1
    0|1
    • çok doğru söylüyorsun abi.bu takım geldiği gibi düşmemeli ! ama ben ilk 10 takımın içinde olacağını düşünüyorum bunun olması için takıma birz sağlam takviyeler yapılması gerekli. birde balıkesideki maçlar çok sağlam olcak bekleyin görün :)

• ben cayırhısarda okuyordum, sen anlamıssınıdr:)) gıderdım maclara guzel taraftarı var,3-5 saglam yabancı oyuncu alınsın hele bı kalıcı olsun sonra hedefler konur, ılk senesınde mutalak tek hedef lıge tutunmak olmalı, tesekkurler..

• aynen abi ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok iyi olur görmek isteriz

0|1
    0|0
  • Muhammet Reis sağolsun bence ama çok kalıcı kalacak gibi bir halleri yok sanki yine de kim bilir renk katacakları kesin ama.Hoşgeldin Bal-Kes!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 20 bin kişilik ateşli taratariyla lige renk katarlar.Ayrıca su en iyi cevaba soylermisin bende engelli..balıkesir her sene ucundan donuyor demiş ama takimin geçmişini bilmiyor galiba.balikesir kaç kez bank asyada bulundu

0|1
    0|0
  • İyi hava katar.

0|1
    0|0
  • Lige renk katar inş bide peşinden Ordu geleydi :)

0|1
    0|0
  • caddeler hareketliydi bayağı. Apaçi müzikleri haricinde güzeldi gün. Nasıl bir hava katacağı bilinmez.

0|1
    0|0
  • bakalım görelim :)

0|1
    0|0
  • Süper ligin yeni Sivas'ı olabilir

0|1
    0|0
    • inşallah benim beklentim ilk sene olmasa bile ondan sonraki sezonlarda en kötü ilk 5-6 da olabililmesi için oynaması.

• Bence ilk seneden büyük bir ivme yakalayarak 1975 ruhunu yakalıycak ne kadar Bandırmalı olsamda balkesi herzaman desteklerim ;) 10.5

• inşallah teşekkürler dostum ;)

• hızlı çıkış hızlı düşüş olur

0|0
    0|0
    • zannetmiyorum onca yıldan sonra süper lige çıkan bir takımın düşeceğini zannetmiyorum yeterki şuan ki kenetlenmiş takım ruhu bozulmasın ;)

• evinde güzel bir atmosferi olan takım bence lige güzel bir renk katacaktır

0|1
    0|0
    • zaten evindeki tüm maçlar diğer takımlar için zor olacaktır ister fener olsun ister cimbom ;)

• kesinliklee

• hava katacağını sanmıyorum geldiği gibi gider

0|0
    0|0
    • nicktirgitbeyaaa ya verdiğim cevabı senin cevabınada vedim say ;)

• O başkanla devam edilirse balkesin düşmesi kaçınılmaz olur
    Demedi deme kongrede başkanın değişmesi lazım yok düşer...

0|0
    0|0
  • asansör takımı balkes. çıktığı gibi geri iner

0|0
    0|0
    • kardeş dua ette asansör gibi tepeye çıkıp orada takılıp kalmasın ;)

• geldiği gibi inerler kimse bizimle başa çıkamaz efsane ölmedis since 1996 kocaelispor

0|0
    0|0
  • Bilmem de Antalya ve Kayserispor iyi kulüplerdi keşke düşmeselerdi.

0|0
    0|0
    • ne yapcan ilk 15 e giremeyini gönderiyorlar dostum :)

• birine bakıp çıkacaz hesabı, geldikleri gibi giderler.

0|0
    0|0
    • kurduğun cümleye bakıyorum senin bir kuyruk acın var sanırsam?

• ne kuyruk acım olacak zamanı gelince görürüz zaten

• görürüz ;)

Yükleniyor...