Aziz Yıldırım'ın başkanlığı düşücek sizce yeni başkan kim olmalı?

Aziz çok başarılı bir başkanlık yaptı başkanlı süresince Fenerbahçe yi spor da çok yerlere ulaştırdı bir tek futbolla ilgilenmedi Tek hedef tüm branşlarda gidebildin kadar git düşüncesi ile ama artık yaşıda 62 lerde bence bırakması lazım bence Ali koç yeni başkan olmalı sizce?

• Aziz yıldırım devam edebilirse devam etsin.
    100% (1)11% (1)20% (2)Oy Ver
  • Ali koç başkan olmalı.
    0% (0)78% (7)70% (7)Oy Ver
  • Mehmet ali aydınlar başkan olmalı.
    0% (0)11% (1)10% (1)Oy Ver
  • Nihat özdemir başkan olmalı.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Ali koç başkan olmalı.

.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nihat özdemir başkan olmalı.

0|1
    0|0
  • Ali koç

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım berbat bir başkan o kadar çaldı çaldı kulübünün adına leke sürdü, silah kaçakçılığı yaptı askerden kaçtı yine olan Fener'e oldu hala böyle bir adamı nasıl sevip destekleyebiliyorsunuz anlamıyorum?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ali Koç önde gelen isim olarak gözküyor fakat Ali Koç iyi bir başkan olabilirmi? Bence olamaz Fenerbahçe Başkanlığına aday olmak için ailesinden izin isteyen, kendi kararlarını kendi veremeyen bir insandır Ali Koç iyi bir insan olabilir ama ben iyi bir başkan olacağını düşünmüyorum

0|1
    0|0
    • dostum şöyle düşünelim senle ben mirasçıyız o yüzden ortaklık sağlamak zorundayız eğer bakış açısına göre bakarsak koç ailesi çok büyük bir aile maddi destek olarak iyiler yani.

• Ali koç olur ama aziz içeri girerse tayyip amacina ulasmis olacak

0|1
    0|0
    • Zaten amaç başbakanın amacı mehmet ali aydınları fenerbahçenin başına geçirmekti ama ali koç başa geçerse başbakan hayal kırıklığına uğrayacak

• valla bilmiyorum tayyip aziz yıldırım ben anlamadım ne yaptıklarını o kadar karışıkki herşey :)

• Mahmut abi.

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım çok başarılıydı sözüne katılmıyorum günümüzde önemli olan futboldur diğerleri sende biliyosunki önemi pek yok futboldada bence GS nin hep gölgesinde kaldı ;)

0|0
    0|1
    • futbolda herkes biliyorki fener gsyi bıraktı bırakın ALLAH aşkına eğer fenerbahçeyi avrupaya gönderseler nasıl başarılar geliyor gördük spor kulübü olarak fenerbahçe gs den daha başarılı :)

• Hala 2000 2011 FB daha başarılı diyosunya pes :) Nese konu uzamasın diye cevap vermiyorum ama GS nin futbolda Türkiyede her kulupten daha başarılı oluğunu bilir FB lide dahil 2000 2011 yılı arasını ise konuşuruz geçen soruda en iyi cevap içinde tşkr :)

• rica ederim dostum :)

• aziz yıldırım fenerbahçenizin adını kirletti lan ne başarılı başkanı ahaha :D

THE END...

0|1
    0|0
  • tüpçü olabilir

0|1
    0|0
  • Ali koç en az 20 sene rahat başkanlık yapar

0|1
    0|0
  • adam gibi adam ALİ KOÇ olmalı

0|1
    0|0
  • Ali koç olmasını çok isterim eğer olamazsada ferit şahenk olsun

0|1
    0|0
  • Ali Koç olsun bıktık sizin vasıfsız başkanlarınızdan

0|1
    0|0
  • Ali Koç ya da tüpçü Abdülrezzakbinberrak Koç.

0|1
    0|0
  • ali koç favorim aziz yıldırımın veliahtı...

0|1
    0|0
Yükleniyor...