Zayıf mıyım ben şimdi?

Arkadaşlar boyum 165, 52 kiloyum. Zayıf gibiyim sanki..Sizce?

Güncellemeler:
aslında benden zayıflarıda varda..annem kızım ye ye diyip duryor..çok çelimsizmişim.yemeği bitireyim diye etmediğini bırakmıyor.psikolojimi bozdu..komleks haline geldi.bayanlar 38 bdedn giyermiş.nerdeyse sıfır benden olcaksın diyor..36 giyiyorum ama bol geliyor.
bu yazdıklarınızı anneme okutmam gerek.. peşimi bıraksın artık...şaka şaka okutamam:)))...hepiniz normal gördünüz beni.teşekkür ederim...

0|0
23|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ya benim annemde öyle. Göbeğim çıktı hala zayıfsın diyor! :)

Anneler hep öyle ya. Az da koymuyor. Ne kadar çok yerse o kadar çabuk büyür gözüyle bakıyorda e insaf 29 oldum be anne :D

Onun gözünde hala çocuğum ama işte :)

Anne ya. Candır.

Sende sarıl annene, annecim yeter ama erkekler beyenmez bak o zaman beni evde kalırım de, güzellikle empoze et, sana porsiyonları biraz az koysun, tabağındada kalmasın, hatta sen koy tabağına, öğren bu işleri yavaş yavaş ;)

0|0
    0|0
    • evde kalayım diye uğraşıyor..ayrılmayalım diye galiba

• 29 sun..evet zamanın gelmiş..:)

• Evet, hayırlısı... İyi birini bulamadık işte kafamıza göre, bu yaşa geldik... Yok yok arıyorum, bulacam inşallah. Kısmet :)

Erkekler Ne Diyor 18

• iyisin iyisin. Devam et...

0|0
    0|0
  • Kızlar boydan -15

Erkekler -10 olmalı

0|0
    2|0
    • En fazlası dimi bu..Boyuma göre -15 çıkardım da o kiloda olsam aman aman..

• Kişide kilo yada zayıflık güzel duruyorsa sorun yok.

Ama şu bir gercek ki uzun boyluların bir kısmı kilo fazlası da olsa ki bu saglık acısından tehlikeli bence bir türlü kabul etmezler kilolu olduklarını. Aslında 190 dan sonrası icin degişiyor bazı şeyler. Ama şu bir gercek ki 97 kilo diyorsun zayıf olamazsın sana söyliyim resmen kilolusun

• Bu - veren arkadaşları tebrik ediyorum pek fazla ilgilenmesem de puan olayına sanırım bu arkadaşlar bayagı bir kilolu

• Vücut kitle endeksin normal ama bu kilonun altına düşme hatta fazladan bir iki kilodan birşey olmaz, tabi kilolar belli bir bölgede değilse. 36 tam olacak kiloya kadar normal. 38beden boyuna göre aşabilir seni. Kendini rahat hissediyorsan, ve kaburgaların sayılmıyorsa sorun yok :D Bunu kafaya takma, benimde göbek var ama annem teyzem ye deyip duruyor. Onları dinlesem çatlarım :D sen böyle devam et.

0|0
    0|0
  • Efenim keşke ölcülerinizide yazsaydınız daha belirleyici olması açısından.sonucta iri kemikli durumu var yani iskeletten ibaret

0|0
    0|0
  • iyi iyi.. süper. nazar değmesin.

0|0
    0|0
  • Aaa olmadı bak bi 15 kilo fazlan var :))

0|0
    0|0
    • :)37 mi olayım

• :))) neyse biraz daha uzatırsam kendine bir şey yapmandan korkarım.. İyisin iyi. Hadi bazı kadınlar kilolarına takıyorlar ama sana ne oluyor!.. Bence ideale yakınsın..

• kilonuz ideal :)

0|0
    0|0
  • gayet iyisin...

0|0
    0|0
  • yo bence iyisiniz. zayıf insan sağlıklı insandır.

0|0
    1|0
  • Normalde boy-kilo oranın orta seviyede. Bacakların ince... Hmm... Spor yaparak bacaklarına biraz şekil verebilirsin. Sanırım en kolay yolu da bisiklete binmek olacaktır; önümüzdeki haftadan itibaren havalar tam yaz havası kıvamında olacakmış.

0|0
    0|0
    • plates yapmışdım bi ara.ama o sanki daha zayıflattı.ama sıkılaştırsın istemişdim.bisikleti deneyim.

• bisiklete binmek poposunu biçimsiz bir şekilde büyütür. bacaklara faydası var evet ama kalçayı dağıtır

• ilk defa böyle bir şey duyuyorum. pek inandırıcı bulmadım açıkçası.

• zayif ya da kilolu olma durumu bu klasik boy kilo oranina degil vucudundaki kilo yag oranina baglidir :) bunu olcturmeni oneririm.

0|0
    0|0
  • simdi , kilonun bağılıs bicimine göre değişir. ,kalca ve göğüs kısmın dolgunsa zayıf görünmezsin , ancak sadece göbeğin ve kalçan dolgun , kolların ve surat yapın inceyse zayıf görünürsün , fizyolojik yapını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • zayıf ol şişman olunca vermesi zor olr en iyisi atkma :))

0|0
    0|0
  • Çok iyisin bence

0|0
    0|0
  • Gayet normal bence böyle devam et :)

0|0
    0|0
  • en az 65 olman lazım

0|0
    0|0
  • benim en begendim vucut yaa

0|0
    0|0
  • zayıfsın be abla :D az kilo al can boğazdan gelir :D boy kilo endeksine göre 19.1 çıkıyor.normali 15in üstünde olmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• benim anlamdığım 1.65 boyla 52 kiloda nasıl 36 nın bol geldiği ve çelimsiz durduğun? bende bir sorun var heralde:/ walla ben kilolu buldum arkdaşım

1|0
    0|0
    • gögüslerim büyük..kalcam geniş..bel kısmım ince..o yüzden belleri hep bol geliyor.

• walla canım belin bol gelmesi zayıfsın demek dğeil hatta kalçan ve göğüsün varsa dahada kilolu durusun. bi arkdaş demiş ya 1.75 boyda o kiloda onca manken var düşün sen yani. bence senin zayıf durabilmen için 47 48 lerde enaz olman lazım. mesela yakın arkadaşım boyu 1.66 kız 45 kilo zayıf ama hoş kuru zayıf bile değil

• bende balıketisin yani zayıf değilsin. benim boyum 1.75 kilom 58 ben bile normalim yani zayıf durmuyorum

1|0
    0|0
  • Onca soru gördüm bu kadar zaten cevabı bilinen ve "Evet süpersin on numarasın" a muhtacını görmedim!

1|0
    0|0
    • :) walla süper ve 10 numara değil klasik türk kadını tipi gayet normal hatta balık eti. bir arkadaş demiş ya 1.75 ve üzeri aynı kiloda onalrca manken var sence zayıf mısın diye aynen öyle işte:)

• normalsin göğüslerin büyükse biraz daha iri gözükebilirsin..ama ne güzel işte millet silikon taktırıyor :) tadını çıkar canımm

0|0
    0|0
  • normal bence

0|0
    0|0
  • 175 ve üstünde ve senle aynı kiloda çok model var,sence zayıf mısın?

2|0
    0|0
  • bence idealsin..lütfen zayıfmıyım deme beni de strese sokma:(

ben 1.68 49 kg ım..benim en son limitim 52.. 53 ve sonrası da telaşa kapılıyorum...

bence oldukça idealsin,orantılı ve kıvrımlı ise hatların, hiççç sorun etme,keyfini çıkar bence...

0|0
    0|0
    • sen daha zayıfmışsın.hiç kompleks yapdınmı.ben çok takıyorum

• evet üzüldüğüm an oldu ki o sıra 44 kg ma inmiştim..ama 50-52 arası benim için ideal ve sorun yaşamıyorum..ben zayıf olmayı demeyim ama zarif görünmeyi seviyorum..balık et asla bana göre değil..ki bizim yaş aralığımızdaki bayanlar genelde balık etli yada şişman,aslında bu bir lutüf belki..en azından yaşını göstermiyorsun hala 25 li yaşlarda düşünülüyorsun.bu 30 yaş üzeridekiler için avantaj..bence sen çok idealsin,takıntı haline getirme..

• sağol..ama sanki gitgide zayıfıyo gibiyim.

• Normalsın ama biraz zayıf gibisin =)

0|0
    0|0
  • Bna qöre şişmansın bile :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlar ben hilal benim kilom 49 ya da 48 arasında boyum 1.60 ya da 1.69 arasında sizce sayıfmıyım kilolumuyum lütven çevap verin

0|0
    0|0
  • Nedir bu annelerin ''ye yavrum ye'' demesi :D

0|0
    0|0
  • yoo normalsin

0|0
    0|0
  • bende 165 boy 55 kiloyum ideal oldugumu söylerler

1|0
    0|0
  • zayıfsın bence yaşım kaç bilmiorum ama en azından 55 felan olsan iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • Normalsin (iskelet ve kas yapın nasıl bilmiyorum ama).

0|0
    0|0
    • ufak yüzüm.göğüslerim büyük..ama belim filan acayip ince.36 beden giyiyorum.ama sanki çöp gibi duruyorum..ne yemem gerek azcık alsam

• çöp gibi duruyorumdan kastın biraz çelimsiz duruyorum'sa fitness vb. ile hafif kaslanma o görüntüyü azaltacaktır. o şikayet ettiğin şeyin çaresi kilo almak değil.

• zayıf degl ideal bnce

0|0
    0|0
  • haahh ?

benm boyum 1.62 kilom 42 :D

sen zayıfsan ben yaşamıyorum..

0|0
    0|0
  • değilsin.

0|0
    0|0
  • bende 1.70 boyundayım 45 kiloyum 18 ysindayım buna ne dersinn?:)

0|0
    0|0
  • normal <3

0|0
    0|0
  • bence zayıfsın.

0|0
    0|0
  • İdeal kilondasın bence. Ama kendini zayıf hissediyorsan en fazla 55 ol derim. 50'nin altına düşme =)

0|0
    0|0
  • bence normalsın hatta boyuna gore normalın bıraz balk etlısıde gorunebılırsın gogusler buyukse

0|0
    0|0
Yükleniyor...