Sizce sarışın mı yoksa esmer mi çekicidir?

Sorum erkeklere düşünceleriniz benim için önemli

Evet beyler sizce sarışın mı yoksa esmer mi çekicidir? sizce bir kadını itici hatta çekilmez yapan şeyler nelerdir? düşünceleriniz benim için önemli..doğru düzgün cevaplar bekliyorum

Güncellemeler:
arkadaşlar karakter olarak sormuyorum..zaten karakteri düzgün bir insan her şekilde sevilir..benim sorum daha çok görünüş bakımından hangisi size daha çekici gelir daha seksi gelir onu soruyorum..

0|0
0|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• 1- esmerler bi adım öndedir sarışınlara göre.

2- hatunu çekilmez yapan şey, osuruktan nem kapmasıdır, kafa ütülemesidir.

2|0
    0|0
  • Benım tercıhım esmerden yana. Kadında ıtıcı buldugum sey sevdıgı ınsan dogru soylese bıle cevresındekılerın doldurusuna gelmesıdır. Ya esmer esmer :)

2|0
    0|0
  • Esmer kadın her zaman ilgi odağı olur.

Bana göre itici kadın titiz olmayan kendine özen göstermeyen gittiği yerdeki ortama ayak uyduramayan nerede ne konuşacağını bilmeyen kadındır.

Bu benim fikrim.

2|0
    0|0
  • Sarışın Aşka İnanır Esmer Aşkı Yaşatır...Kısa Ve Öz

2|0
    0|0
  • Bunu defalarca sordular. Esmer bana sarışından daha çekici, güzel gelir..

2|0
    0|0
  • Haftada 5 posta solariuma giripte, ortalıkta kış günü bile pascal nouma gibi dolaşan, üstüne bir de saçlarını sarıya boyatıp, çakma sarışın haliyle dolaşıp, üstüne bir de kendini güze zannedenler kadar itici birşey yok. Zaten esmer tenli hatun sevmem. Beyaz tenli olmalıdır hatun dediğin. Ona da siyah saç veya bakır kızılı güzel gider...

0|0
    1|0
  • mor saç beni benden alıyor.hele bir de koyu yeşil göz olacak;böyle kendimi "akvaryuma atılmış pirana" gibi hissediyor.o nasıl bir şeyse artık.

0|0
    0|0
    • =) mor =) süpermiş ya ama şu akvaryum meselesini anlamaya çalışıyorum ahahah o nasıl bişi ya denemekte fayda var

• Ben beyaz ten siyah saç siyah göz bayanlardan çok hoşlanırım ve bi bayanın aşırı büyük kalçaları bana itici geliyo

0|0
    0|0
  • Öncelikle cevaplardanda anlıyacagın gibi hiç bir erkek belirli bir tip bayandan hoşlanmaz birisi sarısın severken kimisi esmer sever bir birini tutmaz :) ama illa cevap istiyorsan yapayım :)

*Saba tümer gibi gülmesin mümkünse :D

*Makyajı abartılı olmuyacak yani kafasını kovaya soksan kovadaki su gökkuşağına dönecek kadar makyaj yapan kızlar biliyorum :D Hani derler ya az ama tam yerinde makyaj olacak...

*Diş ve tırnakları temiz ve bakımlı olmalı...

1|0
    0|0
  • Gereksiz, boş laflar söylemesi itici gelir :) Kumral forever

0|0
    0|0
  • bakımsız bır kadın iğrenç...gereksiz açık kıyafetler gıymek iğrençççç...sade güzellik ama kendıne guvenen anlamlı bakıslar olmalı

1|0
    0|0
  • tanımadıgı insanlara tecavüzcü coskun görmüş edasıyla bakan tiplere uyuz oluyorum bitekk .. kendinde var sanıolar herhaldee tercihe gelince güzel baksın gözler kalbin aynası.

0|0
    0|0
  • esmer dünyanın en beğenilen iki kadınına bakın Monica Bellucci ve Adriana Lima, bende dahil bir çok erkek güzellikleri karşısında eriyor varın gerisini siz düşünün.

1|0
    0|0
  • esmer kızları daha çok beğeniyorum. iticilik konusuna gelince bu konu çok uzar gider fakat anlayışsız kızlar beni acayip itiyor

0|0
    0|0
  • mıy mıy kızları sevmiyorum. ağzını yaya yaya konuşanları da. çatır çatır olacak. dobra dobra konuşacak..

0|0
    0|0
  • Esmer olsun çamurdan olsun.

0|0
    0|0
  • çakma sarışınlar çok itici geliyor hele hele esmer tenli olupta saçını civciv sarısı yaptıranlar :S

1|0
    0|0
  • sacı esmer. tenı esmer ve kumral arasında birenk gozude kara olsun

1|0
    0|0
  • hal ve hareketleri iter beni birde rüküş olmamalı . . .

0|0
    0|0
  • esmer değil de karaşın iyidir.

0|0
    0|0
  • karakterı guzel olan daha cekicidir

0|0
    0|0
  • ben mavi saçı çok severim. Aralarda yeşil falan

0|0
    0|0
  • kızıla bayılırım yakışan kızıla seçeneğinde yok ama öyle..

0|0
    0|0
    • ne yapalım başka soruya kızılı da koyarım ama aklıma gelmemişti haklısın kızıl da çekici olabilir..

• beyaz tenli forever.

0|0
    0|0
  • buğday kesinlikle

0|0
    1|0
  • Ne Esmer Ne Sarışın Fizik önemli Fizik.

0|0
    1|0
  • Bizim ülkemizde, sarışınlara pek iç açıcı bakılmıyor ne yazık ki.. Kimbilir belkide gerçek sarışın olmadığı ve olanların da yapmacık olduğu düşünüldüğü için olabilir - mümkündür.. (Gercek sarışınlar istisna..)

Çok fazla açık saçık giyen kadınların, gerçek hayatta bir halt olmadıklarını düşünürüm.

Hele ki dekolteli kadınlar açıkcası midemi bulandırmıştır.

Güzel giyim, seksi görünmek sadece et parcalarını göstererek olmaz.

Ne hanımlar tanıyorum ki, giyimi ile kuşamı ile bir parca açık vermezler. Ama konuşması ile, oturması kalkması ile öyle bir çekici görünürler ki.. Anlatamam..i

Size önerim şudur.

1 Saç renginizin doğalı neyse, o güzeldir.

2 Dekolteden uzak durun. Sakın ha, güzel görünecem diye 3. sınıf konsomatrisler gibi giyinmeyin.

3 Oturuşunuz ve kalkışınız ile "asil" görünün.

4 Konuşmalarınıza dikkat edin ve her lafa lapin gibi zıplamayın.

5 Daha uygun renklerde giyinmeye dikkat edin. Örnek veriyorum : Renkli olacam diye, her bir giyisinin farklı renkte olması, ne kadar pasif karakterli olduğunuzu gösterir. Kırmızı giyinmişseniz, kırmızının bir kaç ton düşüğü, yada yükseğini kullanın. Uyumlu olun.

6 Şişman yada çok zayıf olabilirsiniz. Bu sorunu, kıyafetlerle halledebileceğiniz gibi, daha büyük bir görüntü kirliliğine sebep olabilirsiniz :) Bunun için uzman birilerinden destek alın.

Şimdilik bu kadar.

3|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...