Şampiyon Fenerbahçe -deplasmanda Akhisara kaybetti sizin düşünceleriniz :)?

Heralde yedekleri denicez derken kaybetmekten bahsetmişler sanırsam :) sizin düşünceleriniz neler.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• E normal bence şamiyon olduktan sonra yenilsen nolcak ki rakibide iddiasız he şu var düşmeyi veya nebilim avrupayı etkilicek bir maç olsa da ciddiye almayıp yenilseler belki sölerdim bişeler ama bu maç için bence normal sonuç şampiyon nasılsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer şampiyon olmasaydılar bu hafta sonu yürüyüş vardı diye düşünüyorum :)

0|3
    0|0
    • en azından melonun askerleriyiz diyerek yürüyüş yapmıyorlar :)

• biz genellikle haklı olanız tabikide bu arada tartışmak saçma ve sıkıcı heleki futbol için iyi geceler.

• ya tabi herkes haksız sadece siz haklısınız. azizde hapse haksız yere giriyor, avrupadan haksız yere kovuldunuz. bu akşamda kesin haksızlık yapıldı size o yüzden yenilmissinizdir. iyi geceler

• çok doğal nolmuş yorulmuş olabilir futbolcular

0|1
    0|0
    • maça ciddiyetle çıkmadılar yedekleri filen denemek amaçlı çıktılar yoksa normal oyuncuları sürseler yenerler yenilsinler sorun değil. :)

• bence çok kasmadılar kendilerini. ama ben olsam kasardım puan farkını daha çok açmak için (bilirsiniz kopyu gsliyim şampiyonsuunuz tamam arada da puan farkı var ) uğraşırdım bir de zaten kazandığın maçlarla heralde tff para veriyodu. ben olsam diğer maçlar gibi asılırdım maça

0|0
    0|1
  • Akhisar'ım ya iyi olmuş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• amaçsız maç olmasından kaynaklı bir skor

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe´nin gelecek sezonki performansı yavaş yavaş başlıyor şunu unutmayın evet bugün Fener Şampiyon oldu ama siz çok iyi olduğunuzdan Şampiyon olmadınız biz çok kötüydük

0|1
    0|2
    • 13 puanlamı 14 puanlamı ne şamopiyonluğu garantilemiş sende haklısın siz kötüydünüz dimi :)

• Transfer şart özellikle forvet ve kanat bölgesine belki Teknik Direkötörde değişebilir

• bakalım artık.

• Fenerbahçe'li futbolcular İstanbul 'a gitsek, gecelere aksak, kutlamalar yapsak, yazın yapacağımız tatil için planlar yapsak havasındaydılar sahada.

0|1
    0|0
  • "Şampiyon olmuşuz ne fark eder" diyorlar ama Şampiyon olan bir takım nasıl olurda amatörce gol yer? İkinci gole bakın 3 kişiden geçen top en arkadaki rakip futbolcuya geliyor ve gol oluyor. Avrupada bu golü izletip bu takım şampiyon oldu desen inanmazlar..

0|1
    0|0
  • :D takım sampiyon olmus abi :D takarmı bunları ya akhisara prim vermiş işte :D

0|1
    0|0
  • Pardon ya lig devam ediyordu dimi biz tatile geçen haftadan çıktıkda

0|1
    0|0
  • akigolar feneri yendi ahaha:D

0|1
    0|0
  • Formalite maçları bu maçlarda futbolcuları tatilden uzak olarak maçı düşünmelerini sağlayamazsın :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...