Çok güçsüzüm. Nasıl daha iyi olurum?

53 kiloyum.Herkes bana güçsüzsün diyor.Hem kilo almam hem kas çalışmam lazım.Yazın spor salonuna başlayacağım fakat yaza kadar başlayamam.Sizce ne yapmalıyım?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Jeet Kune Do çalışırsan istediğin gücü ve vücudu elde edersin kardeişim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnternetten sporla ilgili dergilere bakabilirsin. Bir sürü işe yarar makaleler yazılar vs var. evde de çalışabilmen mümkün mesela benim arkadaşım saatte bir 5 dk ağırlık çalışıyordu fark kayda değerdi..

0|0
    0|0
  • Hergun ari sutu icebilirsin. Spora baslayana kadar da hergun belli bir sure tempolu yuruyus veya kosu yapabilirsin. Protein agirlikli beslenmek onemli ama sporsuz sadece kilo olur o..

0|0
    0|0
  • kas yapıcı şeyler ye proteın ağırlıklı beslen. spor yap

0|0
    0|0
  • Sağlıklı beslen

0|0
    0|0
    • Yıllardır yağamadığım şey.Nasıl yapacağım?=

• boyun kaç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba
    Tabi ki de ağırlık antrenmanı yapmalısınız. Boyunuzu bilmiyorum ama erkek olduğunuz için tahmini boyunuza göre kilonuz az ki bu da büyük ihtimalle "ektomorf" vücut yapısında olduğunuz anlamına geliyor. İyi haber, ömrünüz boyunca yağlanma sorununuz olmaz. Kötü haber ise kaslanmanız diğer vücut tiplerine göre daha zor olur (ama imkansız demiyorum)

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Protein al.

0|0
    0|0
    • Toz olarak almak istemiyorum çünkü şişiriyor onlar

• sarısını niye tavsiye etmiyorlar? her yerde beyazı yazıyor

• sarısı yağ ve karbonhidrat ağırlıklı beyazı da protein

• Her gece yatmadan önce bir bardak keçi sütüne bir kaşık bal karıştırıp iç. Ek olarak gün de bir kase yulaf ezmesi tüket.

0|0
    0|0
  • Kas ve kilo güç anlamınamı geliyor Allah aşkına kilo alıp kas yapacağına git Bruce lee gibi ol adam 60 kiloydu *

0|0
    0|0
Yükleniyor...