Spor salonuna yazılmak istiyorum fakat tek gitmeye çekiniyorum?

merhabalar arkadaşlar fazla kilolarım yüzünden spor salonuna yazılmaya karar verdim çok güçlü bir iradem var fakat gel gelelim spor salonuna tek gitmeye çekiniyorum yani açıkcası çok fazla utanıyorum arkadaşlarıma sordum fakat saatlerimiz pek uyuşmadıgı için yanıma bir arkadaş bulamadım bir akıl verin kendimii nasıl özgüvenli hissedebilirim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İlk başladığımda tek gitmiştim mekan eğer sıcak hoş bir yerde hemen ısınırsın, hareketlerin rahatlaşır, sadece bir iki gidişte kendini ordan değilmiş gibi hissedebilirsin.. Ayrıca ben arkadaşımla gittiğimde konuşmaktan dedikodu yapmaktan doğru düzgün hiçbirşeyi yapamamıştık, tek gitmek en güzeli, her zaman yanında birileri olmayacak :) Rahat davranmaya çalış, şimdiden bol yağ yakmalar ne diyeyim :)

2|0
    0|0
    • spor yaparken kulaklıkla müzik dinlesem heralde bir güvenim yükselir ne dersin?

• Zaten spor salonlarında yeterince yüksek sesle müzik çalıyor ama çoğu müzik bana uymuyor diyosan tak kulaklıklarını soyutla kendini :) Yükselir tabi sen nasıl rahat ediyosan

Erkekler Ne Diyor 2

• beraber gidebiliriz istersen:D

0|0
    0|0
  • Merak etme orda tekliğini hissetmeyeceksin hemen kaslı erkekler etrafını saracak..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şimdi utanılacak bir şey yok diyeceğim ama utanmaya devam edeceksin.
    Şöyle diyeyim o halde, insanlar ortak amaç ile gidiyor: sağlık. Utanacak ise illa biri, bu amaçla gitmeyen utansın. Sen kendin ile meşgul ol. Kim hatırlayacak seni günün sonunda?

1|0
    0|0
Yükleniyor...