Ligimizin en iyi yerli futbolcuları kimlerdir?

Ligimizin en iyi yerli futbolcuları kimlerdir? soru detayı...

Güncellemeler:
birşeyler yaz engelle bukadarsınız.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 14

• yerli bilmiyorum ama yersiz sabri sarıoğlu :)

0|2
    0|1
  • Herkes birşeyler yazmış ama son 2 yılın gol kralı Burak Yılmaz´ı yazan çıkmamış ne kadarda çekemeyen insan varmış burada

0|1
    0|1
  • semih kaya.

0|2
    0|0
  • Emre Belezoğlu

0|2
    0|1
  • Oğuzhan

0|1
    0|1
  • Yunanistan : Avraam Papadopoulos / Ioannis Maniatis / Stefanos Athanasiadis / cok var daha :D

Türkiye : Selçuk İnan / Semih Kaya / Onur Kıvrak / Olcay Şahan / vs vs yazasım gelmiyor fazla :D

0|1
    0|0
    • :D tamaam :D

• Caner ERKİN

0|2
    0|1
  • Her Ne Kadar Şuan Ligimizde Olmasada Kaptanımız ARDA TURAN

0|1
    0|2
    • Futbolculukla özel hayatı neden bir tutuyorsun anlamadım?

• Bak ufaklık burası bir tartışma platformu sen benim yorumuma karışıp benim yorumuma neden atlıyosun? iki kişi konuşurken 3 ye ne düşer iyi biliyosun.O yüzden maydanoz olma. Fenerli oldugunuda bu kadar belli etme ergencik seni

• ne kadar salaksın sen milletin yorumuna salça olmak sanamı kaldı herkesin yorumuna atlıyorsun bu tarz kişilere sinir oluyorum.

• arkadaş çok ilgisizim futbula...aklımda olan bir tek isim var
    SABRİ :))

0|1
    0|0
  • inancin olsun şu an ligde oynayan bir tane futbolcu bilmiyorum birak onu takimlarin teknik trektörlerini dahi bilmiyorum okadar ilgisizim futbola

0|1
    0|1
  • sabri reizzzzz

0|2
    0|0
  • Yapılan yorumlardan yola çıkarak şunu söyleyebilirim herkes tuttuğu takımın futbolcularının ismini biliyormuş :D bence en iyisi Enes Ünal

0|1
    0|0
  • Veli Kavlak - Selçuk İnan - Semih Kaya - Gökhan Töre - Alper Potuk - Caner Erkin - Gökhan Gönül - Olcan Adın - Olcay Şahan - Ahmet İlhan - Onur Kıvrak - Tolga Zengin...
    Bence en iyisi Celi Kavlak.

0|1
    0|0
  • caner erkin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...