En sağlam taraftara sahip takım hangisidir?

Tartışmasız beşiktaş çarşı diyorum bu gerçeği inkar etmeyeceksiniz heralde

0|0
11|37

En İyi Erkek Görüşü

• kartaliçem sorulur mu bu soru cevap bellii :)

ÇARŞI...

0|2
    2|4

Erkekler Ne Diyor 36

• teltoka.sana hakaret eden kim?oku cevabımı defalarca neresinde hakaret var söyle bana.sabahtan beri gaysaray yazan sensin.önce kendine bakacaksın sonra başkasına salvo yapacaksın.şimdi yazacaklarımı hakaret olarak kabul edebilirsin.senin sadece siyah ile beyazın yanyana gelmesinden dolayı beşiktaşa sempati duyduğunu düşünüyorum.yoksa sorsam geçen gün kü maç kaç kaç bitti diye 3-0 bjk yendi dersin.elinin hamuruyla karışma bu işlere.karışma ki çarşı sana karşı olmasın

4|3
    0|0
  • Ayrıca @acıpamukşekerin sorusunda GALATASARAY için kullandığın ifade neydi,olgun davranmaktan bahseden sen misin? komik davranıyorsun, kendinle çelişiyorsun, gürültü yapıyorsun şu an.Farkındasın değil mi?

0|2
    0|0
    • sen de sana kızma sebebimi bilde konuş, kalkıp benim değer verdiğim camiaya gay diyecek kadar ucuzlaşma, anlaştık

• ya sorma ben de o tarza ayar oldum.olgun ol kapa kulağını falan deyip güncelleme yapıyor.hacım salla ya yazdığına değmez valla

• olabilir feci asabi bir tavır takınmış.egosunda da inanılmaz bir artış var

• arkadaşlar bırakın bu ayakları ya. ne taraftarlığından bahsediyorsunuz siz? amatör küme mi gördünüz? yol geçmez allahın s.ktir ettiği kasabalarda maç mı izlediniz? en kötü başarısızlığınız nedir, ligi 7. bitirmek mi. en sağlam taraftar Göztepe taraftarıdır. biz bu takımı süper yıldızlar gelsin şampiyonlar liginde renkli maçlar olsun diye sevmedik. biz bu takıma gönül verdik. yönetimin destek vermediği hentbol şubesine insanlar kendi harçlıklarından ayırarak para verdi ve sadece taraftarın finanse ettiği hentbol şubemizi şampiyon yaptık. o yüzden Göztepe hentbol onurumuzdur diyebiliyoruz göğsümüzü gere gere. Siz görkemli arenalarda maç izlerken biz 100 yıllık stadlarla isyan marşımızı söylüyoruz, söyleyin bana hangisi taraftarlık? hangisi taraf olmak?

Şunu da belirteyim, takımınız küme düşmemiş yada başarısız olmamış olabilr, normaldir, ancak taraftarlığın ölçütü de cefadır, vefadır, özveridir, biz bunları fazlasıyla yaptık .adam ankara'da antalya'da yaşarken istanbul takımı tutuyor bu ülkenin yüzde 90'ı gibi. ben İzmirliyim ve Göztepeliyim, gururumdur.

0|0
    0|0
    • haaddini bil saygılı konuş o nasıl bir yazı

• benim soruma yorum yapıyorsun farkındysan şapşal ben okumuycamda kim okuycak?

• ismin çıkmadığı için soruyu soranla konuştuğumu bilemedim pardon :) tamam ya sıkıntı yapma bu kadar

• Fenerbahçeliyim. bu soruyu 2 yıl önce sormuş olsan tereddütsüz beşiktaş derdim. ama son dönemlerde fenerbahçe taraftarları inanılmaz derecede bağlılık gösterdi. galatasaray a gelince şampiyon olduklarında çoğalıyolar diğer sezonlarda ortada yoklar :)

2|2
    0|0
  • En sadık taraftar çarşıdır..

0|1
    0|0
  • sağlam taraftardan kasıt takımına verdiği destek ise fenerbahçe taraftarı elbette en önde. takım her ne şekilde olursa olsun o stat en az 30 bine oynuyor. beşiktaş kadın taraftarları bedava olmasına rağmen 10 bini zor doldururken fenerbahçe tribünleri 50 binle rekor kırıyor. fenerium satışları ortada ..

0|2
    0|0
  • yıldızlı devler şikeye bulaştığından beri futbolu hayatımdan çıkarttım.ortada bir top peşinde koşan 22 deli onlara destek olan milyonlarca fanatiği olan bir sistem olarak bakıyorum artık.

0|0
    0|0
  • Ç.a.r.ş.ı tabikide

Ben bir beşiktaşlı olarak galatasaray lıları ezelden beri sevmezdim bu kadar kibirli bi taraftar varsa bide bursa vardır onlar gibi hala 10 yıl önceki uefa kupasına sığınıyolar ama son maç üstüne üstüne cila oldu,hüseyin göçek e de selamlar bu arada ,inşallah fener şampiyon olur,geçen sene TT Arena nın açılışını onlar yapmıştı :D,bu sene de onlar olsa da şu cinconların ezik yüzlerini bi görsek,alex uzaktan çaksa şunlara tamam zaten

0|0
    0|0
  • Ç.a.r.ş.ı tabikide Ben Bir beşiktaşlı olarak Galatasaray lıları ezelden beri sevmezdim zaten bu kadar kendini beğenmiş bi taraftara rastlamadım ömrümde ama bu son maç üstüne cila oldu inşallah Fener şampiyon olur,geçen sene Aslantepe Arena nın Açılışını onlar yapmıştı :D

Bu sene de onlar olsun da Cinconların o suratlarını bi görsek,Alex çaksa şunlara uzaktan tamam zaten

0|0
    0|0
  • nasıl besiktasda 3 mac kaybetsinler bi kişi gidiyomu fenerbahce taraftarı karagün dostuu ayrı bir sevda stadda anırmak taraftarlık degil zor gününde takımına sahip cıkmak taraftarlık

0|1
    0|2
  • Ben Galatasaraylıyım.En sağlam taraftar nasıl olur bilmiyorum ama en coşkulusu kesinlikle Beşiktaş taraftarı.Takımının arkasında en çok duran ise Fenerbahçe taraftarı.Herkesin kendi takımına duydugu sevgi aynı aslında o heyecan aynı.Galatasaray taraftarı son yıllarda çok coşkulu UEFA'dan sonra ULTRASLAN baya etkili oldu.En iyi organize olan ULTRASLAN.

0|0
    0|0
  • soruyu bize soruyorsun peşine beşiktaş taraftarı benimle tartışmayın diyorsun.bu ne tezat?her maçta sahaya girmekse en büyük taraftarlık evet çarşı çok buyuk

1|1
    0|0
    • sadıcım bir kere bile öylebir ifade konuşmadım üste geçmek için insan yalan söyler mi u kadar ucuzlatırmı karakterini şaşırdım

• hayır önceden tanıyorum bu kızcağızı,yalan falan söylemezdi, hakaret etmezdi, saçmalamazdı, kötü arkadaşlar mı edindi nedir?

• Ayyy Serkaaan Gs mi yenecek fbyiiii :))) En iyisi biz size bi daha desibel rekoru kırdıralımda susun :)))

• çarşı tabi seç kızı hadi iiii:))))

0|0
    0|0
  • Fenerbahce. Her daım takımının yanındadır. Seven sevmeyen herkes bılıyor bunu.

3|1
    1|1
  • tekrar düşündüm de Barcelona'da olabilir. orada stadın girişinde Esteban kimin oğlu yazıyordu.

0|0
    0|0
  • En büyük FENERBAHÇE

1|1
    0|1
  • göztepe.

0|0
    0|0
  • inkar etsek ne etmesek ne

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak taraftarda çarşı dan başkası yalan takım olarakta galatasaraydan başkası yalan :)

0|0
    0|0
  • Kimsee hakını vermemişş en büyük Taraftar Beşiktaşraa egri oturunn dogru konuşunn...

0|0
    0|0
  • son olaylar hakedilenin altında olan haretlerdi çok daha fazlası lazımdı illa bizi eskiye döndürcekler çarşı grubunda bir düşüş mevcut bu aşikar ama hala 1 numarayız

TR de : ÇARŞI-HODRİMEYDAN-ŞİMŞEKLER

DÜNYADA : ULTRAS-BOCA

0|0
    0|0
  • sağlamlığını bilemem ama em çok taraftar gs de var ama beşiktaşın çarşı grubuda süper yani

0|1
    0|0
  • çArşı

0|1
    0|0
  • Samsunspor_Şirinler...

0|0
    0|0
  • 3 temmuzdan sonra FENERBAHÇE DERİM

1|0
    0|2
  • eziktaş

0|0
    0|1
  • karşıyaka taraftarını bilen bilir süper ligde olmadığımızdan göremiyorsunuz

0|0
    0|0
  • gs.

0|0
    0|0
  • en saglam taraftar cımbomda. sahası kapanmayan tek takım...

0|0
    0|0
  • Soran olursa ultraslan yaptı dersiniz..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben biliyorumki bu sitede en fazla fenerli ve beşiktaşlı var ve ne zaman galasaraylıyım diyince eksileniyorum :).Olsun ben yine galatasarin taraftarı olmaktan gurur duyuyorum.Galatasaray diyorum.

0|0
    0|0
  • fenerbahcee =)

2|0
    0|1
  • Kim ne derse desin.. Herkesin tuttuğu takımın taraftarı sağlamdır kişinin kendi görüşünde... Bana görede tabii ki Fenerbahçe..

Süreci anlatmaya gerek yok ;))

1|0
    0|1
  • Çarşı sağlam taraftardır. Çok beğenirim.

Fakat vefa konusunda kimse FENERBAHÇEyle yarışamaz. 3 temmuzdan sonra 7'den 70'e kadar tüm Fenerbahçelilerin nasıl birlik içinde olduğunu, sevgimizi, bağlılığımızı herkes gördü.

6s başkanı da ben böyle bir şey yapsaydım taraftar beni betona gömerdi gibisinden açıklamalar yaptı; bağlılığımıza herkes şahit.

Sokakta oynasan kaldırımda destekleriz. KANSER ET BİZİ FENER !

1|0
    0|0
  • evet katılıyorum sana bir cimbomlu olarak

0|0
    0|2
  • Doğuştan beşiktaşlıyım :)))) holiganları kınıyorum.

0|1
    0|0
  • Sağlam taraftarımız çok şükür de, son olan olaylar hiç hoş değildi, üzüldüm..

1|0
    1|1
  • GS love..

0|0
    0|1
  • ooooo besıktassss besıktasssss besıktaaaasssssss ...

Tabıkıde ÇARŞI qrubu en saglam olanı...

0|0
    0|0
  • sarı lacivert tabiki fenerbahçemm

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe taraftarıyım biliyorsun canım ama, Bursaspor diyorum...

0|0
    0|1
Yükleniyor...