Zayıfım ama fiziğim iyi olsun istiyorum?

Zayıfım ama fiziğim iyi olsun istiyorum bu yüzden spor konusunda ne önerirsiniz? güzel fizik için insan ne yapmalı?

Güncellemeler:
47 kiloyum 1.58-59 boyum var minyonum

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba
    Tabi ki de tüm sporların "anası" olan ağrılık çalışmayı öneririm :) Bu sayede istediğiniz oranda kaslarınızı şekle sokup, istediğiniz fiziğe / simetriye sahip olabilirsiniz

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • Bak Ne İstiyorsan Kesinlikle bu adama mesaj at facebookdan https:/ /www. facebook. com /meteronder birleştir linki bak ne istiyorsan bu adam sayesinde ben 9 kilo alıp vucudumu toparladım çok kişiyide zayıflattıgını bilirim ekstra benim uyku düzenimi vallahi yerine getirdi yaşım 35 bence gir mesaj at derdine inan derman olur

0|0
    0|0
  • Kilon normal zayıf değilsin. Koşu , yürüyüş başla zaten yaz geliyor imkanın varsa her sabah yüzme ve kumsalda yürüyüş vücüdunun daha güzel gözükmesini sağlayacaktır

0|0
    0|0
  • Ben zayıf cılız severim

0|0
    0|0
  • ya 3 kilo alsan çok ideal olur o zaman hiç bir şeye ihtiyaxın olmaz

0|0
    0|0
  • mekik öneririm düzenli olarak günde 50 mekik cek

0|0
    0|0
  • fizik calışmalısın :P

0|0
    0|0
  • ne kadar zayıf olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • spor eğtim yerlerine git orda her türlü aletle yaparsın şınav çek mekik çek bunun gibilerini yap

0|0
    0|0
  • kilon çok az vucuduna şekil verecek fazlalığın yok spor gereksiz

0|0
    0|0
  • kardiyo ve çok tekrarlı sıkılaşma hareketleri

0|0
    0|0
  • hakılısn zayıfsın kilo alman zor ama kilo alırsanda varya offffffff taşş olursun taş :D bayılıyorum göğüslü kalçalı minyonlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...