Body ve kol ağrısı ne zaman geçer?

dün ilk kez başladım ve sol kolum dirsek olan eklem yerinde ağrı var durup duruken değil oynatınca kolu bu yüzden bugün gidemedim..
birde gece kolumun üstüne yatmışım sol ondan böyle oldu diye düşünüyorum kalktığımda 2 saat kolumu bile oynatamıyordum acıdan şimdi o acı bitti fakat ağırlık çalışmam salıya kadar geçermi?

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 2 gün geçene kadar dinlen ağırlık çalışmak için o kadar aceleci olma şuan hamlığını atıyorsun sen herkeste olur o merak etme ağrıların geçtikten sonra çalışmalarına devam et fakat daha çok yaparsam daha çabuk gelişirim moduna boşuna girme sınırlarını fazla zorlama eğer evde tek başına bu işi yapıyorsan her gün ufak bir kademe ilerletmen senin için yeterli olucaktır.eğer profesyonel bir gözetmen tarafından bu işi spor salonunda yapıyorsan programına riayet et.

0|0
    0|0
    • spor salonunda fakat sabah sol elimle bardak bile kaldıramıyordum nasıl gidim şimdi tekrar spora yapayım imkansız

• sabah 50 akşamda 50 yapıcam :D

• mekikde de yeniyim diyorsan 50 yapacaksan bile dinlene dinlene yap bir süre 2 farklı sporla uğraşmama rağmen tek seferde 50 ve üzerine çıktığımda yanmalar oluyor ki olması gerekende zaten o dur :) ama yok ben öküz gibi çekcem dersen 2 3 gün boyunca yataktan kalkarken doğrulurken çok sağlam bir ağrı çekersin =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeni basladiysan alisman zor. ama cok surmez 1hafta en fazla. Agriyorsa bir de ise yariyor demektir oyuzden agriyor diye kacma hemen. ve o degilde body ne vucut desene. :)

0|1
    0|0
    • tamam haklısınız da ağrı durup dururken değil mesela şimdi gitsem aynı alette bu sol el ile kaldıramam

• sen benim seni sevmem icin mi konusuyordun benle ozaman evet konusma cunku baskasini seviyorum evet. Gorusmemizde zor evet. Gunde 1 kere konusmak yetmiyor mu canim. iyi gunler

• günde 1 kere tabiki az ayrıca umarım birgün kabul kavuşursun ama bir laf vardır birgün alacağını alır gider ya da alamadığı için gider ama hayat senin kal sağlıcakla.

• Hızlı başladıysanız kas ağrısı olur. Zaman ve sabır gerek :( Geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • durup dururken kas ağrımıyor mesela göbek bölgeme dokununca acıyor kolda aynen öyle hamlıktan oldu

• yumuşatsın damarları açsın diye.hocanın telefonu yok dediğin gibi kas gevşetici iç derdi büyük ihtimal gerek yok :D

• Ama içmemeniz gerek bence:)

• yeni başamışsın sorun olmaz vücudün zamanla alışır

0|0
    0|0
    • sorun şurda sol kolumla ağırlık kaldırmam imkansız bu acı ile mecbur dinlenmem gerekir yani başladığım gibi finiş :D

• hey bak ben doktor değilim düşşüncemi yazdım sadece

• doktor olmana gerek yok akıl yürütüyoruz, sence kas veya lenf yırtılması olan biri yerinde durabilirmi

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 haftaya geçer ancak

0|0
    0|1
    • yok 1 aya geçer nictirgitbeya sırf xper için yapma yorum

• 3 4 gün hamlığın geçer

0|1
    0|0
    • ağrılar geçti kollarımı ısınma hareketleri yapınca acıda gidiyor

• O acıyı hissetmek güzel :)

• Yanlış yapmışsındır ve hızlı, ağır çalışmışsındır.İlk 1 ay zorlamadan, alıştırma tadında çalışırsan egzersizlerin ve egzersiz sonrası günlerin daha güzel geçer.

0|1
    0|0
    • hoca eşliğinde yaptım birde herkes bakıyor rezil olmayayım diye zorladım baya kendimi..hızlı yaptım ayrıca salıya kadar geçermi sıcak su tutsam krem sürsem?

• tecrübeli demedim hava atar gibiler sonuçta yıllardır yapıyorlar o kadarda yapsınlar diimi

• Yani.Kendine bak, kimse sen değil.Kolay gelsin.

• Fazla zorlamış olabilirsin ilk günden , 2-3 güne bir şey kalmaz.

0|1
    0|0
    • saolasın şimdi fark ettim acıda baya azalma var salıya geçse süper olacak

Yükleniyor...