Bu sitede "Fenerbahçeliyim" demek neden bu kadar sorun haline getiriliyor?

Sorum gayet açık ve net..

Bu sitede "Fenerbahçeliyim" demek neden bu kadar sorun haline getiriliyor ?

Soru soruluyor Fenerbahçe diyoruz onlarca -

herşeyi geçtim - önemli değil başlıyor asşağılanmaya.. Yok şike yok para yok o yok bu yok utanç yok pişmanlık... Yahu şanane ? Sen kendi tuttuğun takımla kafanı yorsana ! İnsanların tercihlerini seçimlerini neden bu kadar asşağılıyorsun...

Anlamış değilim anlayabilen var mı ?

Dipnot: Soruyu sorduğum andan itibaren tekrar aynı şeyler olucağını biliyorum...

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• boşver ya türkiyenin en zengin klubuyuz carlosu getirecez dedik güldüler ne oldu tuttuk getirdik :) birsürü siyasiler sanatçılar hepsi fenerbahçeli hatta bugünü günlerden FENERBAHÇE ilan ediyorum bugün FENERBAHÇE olsun.

2|0
    1|0
  • Boşver acıpamukşeker ben de fenerbahçeliyim fenerbahçenin fenerbahçeliden başka dostu yok.sorun şu aslında bizim taraftar sayımızın onlardan azlığı yok ama diğer takımların taraftarları nedense birbirlerini pek kolluyor ama fenerbahçeliyim deyince herkes üstüne saldırıyor.bu yıllardır böyle hadi diyecem şu son aylardaki şike gündemi nedeniyle böyle oldu ama hayır ondan önce de böuleydi nedenini ben de tam çözemedim ama tahminimce gerek galatasarayın gerek beşiktaşın bize karşı duyduğu kıskançlık ve kuyruk acısı olsa gerek :)) ne de olsa ikisini de çok şampiyonluktan etsin kıskananlar çatlasın boşver biz bize yeteriz :)bu arada dün nasıl bayan basketbol takımımız her zamanki gibi galatasarayo yenerek şampiyon oldu gs'lilerin nefreti bir kat daha artmıştır şimdi bize karşı :))))))))))

1|0
    0|0
    • cevabıma baktım da imla hatalarıyla dolu genelde böyle olmazdı nasıl olduysa bu sefer oldu özür dilerim :)

• Çünkü:

Çamur atmak kolaydır.Yıldırım Demirören FenerbahçeMİZ diyerek Beşiktaş'ın bu zor dönemde şovenist demeçler vermeyen yegane klüplerden biri olduğunu anlatmıştır.Benim formasıyla ter döktüğüm klüptür Beşiktaş aynı zamanda,teşekkür ederiz.

Ünal Aysal bir kukla,bir medya yüzüdür.Özhan Canaydın olsa kendi işine bakardı çamur atıp onların katılaşmasını bekleyip üzerinde yürümek istemezdi.

Trabzonspor'a acıyorum.Sahadışı oyunlarla Emre'ye 2 maç ceza ''kazandırdılar'' hiçbir iddiaları kalmamışken.Yıllarca başka renklerin temsilcisi oldular.

Benim dostlarım kim mi: Kasımpaşa ve Beşiktaş.

1|0
    0|0
  • Antipatiksiniz ve bunun mimari aziz yıldırım, objektif davranalım, aziz yıldırım gelene kadar futbolumuzda taraflar arasında bu kadar gerginlik yoktu, sürekli bu yönde demeçler verile verile iş zıvanadan çıktı.

3|0
    1|0
  • Allahına gadar fenerliyik

Güneş çamurla sıvanmaz! Bırak saygısızları, kendi dertlerine yansınlar.

Haydi hep beraber Sarı! ...

2|1
    2|0
  • Galatasaraylıyım fakat hiçbir zaman bi fenerliyi aşağılamam, Fenerbahçeliler kendi kendilerini ötekileştiriyorlar insanlarda buna tavır alıyor.

-Bir gün herkes fenerbahçeli olacak

-Fenerbahçe cumhuriyeti

-Ben herkesin içinde tekim çünkü ben fenerbahçeliyim vb...

Ne demek bunlar? Takımını sevebilirsin fakat bunu bir dini inanç(!) haline getirmek çok saçma

1|3
    1|0
    • o fanatiklikten geliyor.

Allah'ta aşırıcılığa kaçanları sevmez

• ben de Beşiktaşlıyım ne yazarlarsa yazsınlar umrumda değil takma kafana.

1|0
    0|0
  • sadece bu sitede mi? heryerde var bu. çekemiyolar kardeşim çekemiyolar :)

2|0
    0|0
  • boşver takma kafana inandığın yolda devam et fakat ölçüyü de kaçırma sakın.

1|0
    0|0
  • fenarbahçeliyim ve bunla gurur duyuyorum.

1|0
    0|0
  • sana öyle gelmiş.her takım taraftarı birbirini sevmez yani .

2|0
    0|0
  • kendi tutuğum takımla kafa yordum ve şu sonucu çıkardım

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK CİMBOM...

2|1
    3|0
  • FENERBAHÇELİYİM noldu ki ?

2|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim, kıskananlar çatlasın :(8

Soruya five stars <3

4|0
    4|2
  • herkes istediği takımı tuttugunu haykıra haykıra soyleyebılır :D canım

1|0
    0|0
  • Çünkü fenerbahçenin taraftarı solcu akp karşıtı olduğu için.

1|0
    4|2
    • Bu ülkenin başbakanı bikere fenevli.en neyden bahsediyon ?

• rte yi napçaz, balçıkla da sıvanmazki

• Şakirtler hemen - lemiş.. Başbakan fenerbahçeli dedin peki şike davasında niye fenerbahçenin üzerine gidip duruyor.. Çalık grubuna ihale vermedi diye uydurma şike diyerekten içeriye aldılar sen neyın davasını yapıyosun =)

• Fenerbahçeli olmak suç ve bu büyük bir sorun teşkil ediyor.

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı ve fanatik olarak fb yi sevmiyorum aynı şekilde gs yide yalan dolan a gerek yok ama taktir çok hakeden bir kulüp her branşta her sene derecesi var müthiş bir bütçe yapısı var ama beşiktaş istanbul takımı değildir lütfen bunu aklınıza iyice yerleştirin beşiktaş semt takımı beşiktaş semtinin takımıdır ve bütcesi fb nin yarısı kadardır o yüzden diyoruzki EN BAŞARILI BİZİZ ZAFER BİZİM OLUCAK :)

0|1
    2|0
  • sizin tutumunuz

şahsen beşiktaşlı yım

ve türk takımlarından her hangi biri bizi temsil için avrupaya gittiginde o takımı tutarım bu siz bile olsanız

neden se fenerbahce liler bunu yapmıyor tamam galatasarayı sevmiye bilirsin peki nedne yabancı

takımı deslersin

fenerbahce camiası ve taraftarı olarak sizi sinsi soguk görüyorum

vatanını sevmiyeni ben hiç sevmem

1|0
    1|1
    • Yunan takımı paok 'u destekleyen beşiktaş taraftarı link

Chelsea li beşiktaş taraftarı link

Aynı hassasiyeti gösterirsin umarım

• Çevir kazı yanmasın.Bir laf ediyorsunuz bari arkasında durun.Büyük başkan Süleyman Seba'nın yol gösterdiği Beşiktaşlılık duruşu bu olmamalı. Şimdi ki duruşunuzu söyleyim size önce Zokara yı sahiplenirsiniz ırkçılığa karşıyız diye. Arkasından maçta ebueye maymun taklidi yapar taraftarınız link

• inşALLAH şike yapmamışınızdır

0|0
    1|0
  • fanatizim.

1|0
    0|0
  • Ben aslında takılıyordum ne şikeden ne de aşağılamadan bahetmiştim olay kaydı gitti birileri işeyler söyleyince.

yanlışım olduya affola.öyle fanatikliğim yoktur zaten

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim uzun bir kelime, yazması, konuşması zor, o bakımdan olabilir. sen bir de "mersinidmanyurdusporklüplüyüm"ü dene.

0|0
    0|0
  • Ne zaman böyle soruları sormayı, millete laf yetiştirmeyi, sidik yarıştırmayı bırakırsan o zaman gerçek bi taraftar olucaksın. Diyen desin bırak sanane ?

0|0
    0|0
    • kemoş :D yogurtcuda pankart hazırlamasam bile bende taraftarım ;)

• Sanalcılardan değilim ne yazık ki :)

• biliyorum :D:D:D:D:D

• şikeciliği bulastırdılar buraya da.. aziiizzzz aziiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz gel buraya azizslin yap..

0|0
    0|0
  • ülkede komple bir fener karşıtlığı var bence bunu iyi düşünmeli fenerliler.başarıları kıskanılacak bir takım varsa bu ülkede o fener değil

0|0
    1|0
  • ha fenerliyim demişsin ha yahudiyim :D benim gözümde aynı şey :P

0|0
    0|0
  • Merak etme Galatasaraylıım yada trabzonsporluyum demekte aynı derecede sorun

1|0
    0|0
  • einstein hep haklıydı.

0|0
    0|0
  • O zaman şöyle diyelim bizde..Fenerbahçeyi tutmayan ne kadar kişi varsaaaaaaaaaaa taaaa...

1|0
    1|0
    • yapımında ve çekiminde emeği geçen herkese selamlar ;)

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Beşiktaşlıyım dediğimde de bu oluyor, özellikle sana değil bence, sadece kendi takımını tutmayanların yaptığı bir mini protesto..

2|1
    1|0
  • Kendi takımımla gurur duyuyorum..yani Galatasarayla..

fenerbahçenin tutulacak bir tarafı yok , her şey ortada..zaten fenerbahçe aşağılanıyor senden dolayı değil..ve bence o kadar aşağılanmayı hak eden bir takım..yine olsa yine aşağılarım bu kadar basit.

1|0
    1|0
  • Kuyruk acıları da var da ondan...

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK FENERBAHÇE...

1|1
    1|3
  • sisli bir gece yarisinda

issiz bir sokak ortasinda

kirik bir lambanin altinda

dalmisim SEVDALARA

neler gecti kalbimden bilsen

yaslar damladi gozlerimden

anladimki olene kadar

FENERBAHÇE dusmeyecek dilimden...

1|0
    1|0
  • eski fbliyim bende =)

0|0
    0|0
  • Fenerbahceliyim.

1|1
    3|1
  • fenerliyim ve çok mutluyum ^^

1|0
    1|0
  • ben hep gaysaraya hakaret ediyorum valla bak pamuk :D

1|0
    5|6
  • Eksi verenlere diyorum ki ; biz beşiktaşlıyız küfüre karşıyız ;) anlayan anladı

0|1
    1|1
Yükleniyor...