Arkadaşlar spor yaparken kütlüyor kemiklerim rahatsız oluyorum ne yapmalıyım?

Kemiklerim kütlüyor arkadaşlar şınav pazu çalışken vs vs bir şey olmuyor hatta göğüs hareketlerindede pek fazla bişey olmuyor ancak omuz hareketlerinde rahatsız edici bir kütleme var bunu nasıl hallederim.Spor yaptıkça geçer mi ya da daha mı iyi ısınmalıyım ne yapmalıyım böyle bir sorunla benimle aynı olan var mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• ttehlikeli gardas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba
    İyi ısınmamış, hareketi yanlış yapıyor ya da eklemlerinizde sağlık yaşıyor olabilirsiniz. Başka bir değişle pek çok etken var.
    Buradan yardımcı olabilecek tek önerim eğer sorun ısınmada ise "rotator cuff" kaslarınızı her antrenmandan önce ısıtmanızı tavsiye ederim

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
    • hareketleri doğru yaptığıma eminim ama dediğin gibi iyi ısınmıyor olabilirim ısınmayı biraz sallama yapıyorum.Isınmalara yoğunlaşayım bakalım devam edicek mi

• muhtemelen zayıfsın ve kürek kemiklerinden gelen ses benimde aynı problemim vardı yüzme yapıyorum hala bu sorunu hallettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...