Güç, Dayanıklılık, Kuvvet, Kondisyon Antremanları Hangileri?

Arkadaslar bütün bunları arka arkaya yapabileceğim antreman türleri hangileridir? Sporla ilgilenen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Yaptığınız branşa göre ihtiyacınız olan antrenman türleri bir progrmda birleştirilebilir ama bu uzun bir döneme yayılmalı ve iyi hesaplanmalıdır. Örneğin antrenmanlarınızda önce dayanıklılığa yönelik çalışıp hemen ardından maksimal kuvvet antenmanı yapılmaz.
    Hangi branşla uğraşıyorsunuz?

Profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
    • Merhaba
      Bir branşla uğraşmıyorum fakat özel bir şirkette sağlıklı beslenme, kilo kontolü ve kişisel bakım danışmanıyım. Haftanın 4 günü spor yapıyorum gelişim gösteriyorum fakat daha doğru hareketler yapılması için burdan yardım alayım dedim. Siz İstanbuldasınız sanırım.

• Evet İstanbul 'dayım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalnız mümkün değil bu bir profesyonelle görüşün 3 yıl judo yaptım dayanamıyordum ağır geliyordu hocam olmasına rağmen sen baya ağır antrenmanlar istiyorsun bunun zaman alıcı olduğunu da hesaba kat ve mutlaka bir branşa yönelik çalış.

0|0
    0|0
    • Bence zor ama mümkün kardesim. haftanın 4 günü antreman yapıyorum. Haftasonlarıda;
      Chin Up (8)
      Push Up (20)
      Squat (15)
      V Up (15)
      400m. Koşu
      Tüm bunları arka arkaya 3 set yapıyorum. ilk başladığımda küçük tekrar sayılarıyla başlamıştım. Git gide artırıyorum. Kondisyonumunda arttığının farkındayım.

Erkekler Ne Diyor 2

• önce sabrın var mı?

0|0
    0|0
    • kesinlikle evet çok hırslı bir insanımdır ve çok sağlıklı besleniyorum

• şınav çek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...