Melonun hareketine hakemin nasıl kart vermesi lazımdı?

Melonun hareketine hakemin nasıl kart vermesi lazımdı?

http://i.hizliresim.com/b8bO8m.png melo Halis Özkahya'nın arkasını dönmesinin ardından çok tartışma yaratan dil hareketini yaptı.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sarı kart görmesi gerekir ve sarı kartı vardı. Atılması gerekirdi yani ama vermezler. Bu ahlaksızı o kulüpte tutup sahip çıkanlar utansın.

1|4
    3|5
    • hop hop insanların arkaasından ahlaksız diyemezsin. ben sahip çıkıyorum meloya ve sonuna kadar da arkasındayım. ve bundan da hiç vir gsli utanmaz utanmayacaktır

• ahlaksızmı sen geçen sene mereleşin yaptıklarından sonra meloya ahlaksızmı diyosun

• Meireles'de aynı bok Melo'da. Başka futbolcularla karşılaştırıp Melo onun yaptıklarına göre daha masum demek çocukça bir davranış.

Kızlar Ne Diyor 8

• Mimik olamaz mı? Galatasaray'ı çekemediğinizi bu kadar belli etmeyin.

2|2
    0|3
  • MÜKEMELO der giderim

1|3
    1|3
  • Hiç bir şey vermesine gerek yok sonuçta o an konuşma havliyle dilini herkes çıkarabilir

0|3
    0|3
    • Ya sen kimi gördün biriyle konuşurken o şekilde dilini çıkardığını. Galatasaray'lı oyuncu diye insanlara göstere göstere yalan söylemeyin bari. Şunu başka takımdan biri yapsa hele ki Galatasaray maçında terbiyesiz olur. Hakem kart vermedi diye kızarsınız. Hakem sarı kart gösterdikten sonra sinirinden senin ben der gibi dil çıkarıyor işte. İkinci sarıdan atılması lazımdı. Hakemin arkası dönüktü görmedi onada yapacak birşey yok.

• Bence hic gerek yok. Baskalarinin neler yaptigi ortada.. mesela gecen ribery carvajala tokat atti. Hakemler gormedimi bilmiyorum ama ona bilr bisey vermedilerse meloya birazabarti tepki gosterdiler.. bundan yararlananlarda var.. onlara malzeme iste.. Türk hakemi iste..

0|0
    0|1
  • MELOYU YEDİRMEYİZ. orda emreye yaptığı gibi bir dil çıkarmadı. yani o amaç taşıyan. ayrıca o adam zaten haksız verdi o kartı. vi de durup kpnışuyosunuz. o adam hırsıyla azmiyle oynadığı için bunları diyosunuz

0|2
    0|3
    • MELOVE renktaş :)

• Sen önce birşey bilmeden millete laf sokmaman gerektiğini öğren ondan sonra konuşalım sazanlık iyi birşey değil. Ben Beşiktaş'lıyım Allah'ıma şükürler olsun takımımda Melo, Burak, Emre, Meireles, Volkan, Caner gibi terbiyesiz, pislik, çirkef futbolcular yok. Bu tür futbolcuların sonu Pascal Nouma gibi olur bizim kulüpte. Hep söylüyorum her zaman söyleyeceğim Melo'nun yaptığı terbiyesizlikleri, ahlaksızlıkları, çirkeflikleri savunanların Melo'dan farkı yoktur. Bunu burada her zaman söyledim ilk değil bu her zamanda söyleyeceğim. Sadece Melo ile sınırlı tutmuyorum yalnız yanlış anlaşılmasın bu tür futbolcuları sırf kendi takımında diye savunan herkese lafım.

• Ne karaktersizliğimi ne terbiyesizliğimi gördün bakim. Melo'yu savunanlar hakkında söylediklerim için diyorsan söylediklerimin sonuna kadar arkasındayım. Melo'nun hırsına, futbolculuğuna bir kelime laf etmedim bugüne kadar etmem de zaten. Benim lafım yaptığı terbiyesizliklere. İyi futbolcu diye yaptığı terbiyesizlikleri görmezden gelmek çok saçma.

• hangi hareketine kart gösterdilerde buna göstersin

0|3
    0|1
    • ahahah adamın yaptıkları işe yarıyomuş bak. hepinizi çileden çıkartmaya yetiyomuş pitbull FELİPE MELO.

• o playofftu canım. playoffla 1 puanla kaçırdınız. ama sonuçta yani her şekilde sizin sahanızda kupa kaldırdık. dimi? sizin stadınızda taraftarlarınızın önünde (aaa yoksa taraftarlar stadı terk mi etmişti?) ışıkları kapattık ve kupamızı kaldırdık

• playoff olduğunu bende biliyorum zaten ama biz şampiyon olamadığımız için çıkmadı o playoff sezon başındayken alınmış bir karardı o yüzden playoff olup olmaması çokta önemli değil.bizim taraftarımız tepki göstermiş olabilir kim olsa tepki gösterirdi.biz şampiyon olduğumuzda sizin şampiyon olmakla en ufak bir ilginiz olmamanıza ramen neler yaptınız bayraklar indirildi yakıldı birsürü şey yani bizim yerimizde siz olsanız en az bizim kadar tepki gösterirdiniz.

• çirkef melodan başka ne bekliyorsunuz

1|2
    3|2
  • ne meloymuş yav, adamlar tayyip, tüpçü ve mhk tarafından zorlaya zorlaya hertür hile ve desiseyle şampiyon yapıldı, adeta şike yaptıkları için ödüllendirildi ama hala Melo korkusundan kurtulamadılar :D
    Dünyanın en çirkef en ahlaksız futbolcuları olan emre beleşoğlu, caner, meireles, volkan, alves gibi yaratıklar kendi takımlarındayken birde hiç utanıp sıkılmadan Meloyu eleştiriyorlar, pes doğrusu, pişkinliğin bu kadarına

1|2
    3|4

Erkekler Ne Diyor 13

• Normal şartlarda hakemi protesto etmek Alkışlamak dahi olsa sarı karttır.Melonun sarısı vardı yanı 2. sarısı olacaktı.Bence hakem mac sonucu etkiledi

0|3
    3|3
  • Refleks olarak bir anda yapılmış bir hareket hakemin görmemesi ise Melonun ve GS nin şansı diye düşünüyorum kırmızı görseydi maçı alamayabilirdik.

0|2
    0|0
    • Refleks olarak değil bilinçli olarak terbiyesizliğinden yapıyor. İçinden ne tür şeyler geçirdğini tahmin etmek çok zor değil :)

• Bana bir an refleks gibi geldi sonra oda farketti düzeltti gibi ama snn dediğin gibide olabilir.

• Yok ya sinirlendi bilerek yaptı bir anlık refleks olsa devam etmezdi. O hareketi yaptıktan sonra hakemi göstererek söylenmeye devam etti.

• Melonun sadece o hareketine değil maç boyunca en az 2 kere kırmızı kartlık hareket yaptı onlara bile vermedi..

0|3
    0|0
  • Fenerli oldğunu belli etme bali sezon basından beri sizin topcularınız yapğtıklarını görmezden gelmeyin erkek olun biraz

3|3
    0|3
  • aynı pozisyonu bende yaşadım kart verdim, bence normal

0|1
    0|2
  • kırmızı tahrik var sonuçta

0|3
    0|0
  • Yine Efsane ön Libero Melo´yu karalama kampanyası başlamış Melo o pozisyonda sinirden dilini ısırıyor yani hakeme karşı birşeyi yok

0|0
    0|1
  • Melo gibi karaktersiz bir oyuncunun Galatasaray gibi büyük bir kulüpte oynaması gerçekten yönetimin suçu.

Not : Fenerbahçeliyim ama bu böyle

0|2
    2|3
  • Melo gibi futbolcuların caydırıcı bir ceza verilmesi şart.
    Hangi takımda olursa olsun. burada takımın önemi yok. Melo bunları yapıyor diye Galatasaray'ı kötülemek yanlış tabiki de yönetim istese caydırıcı bir ceza verebilir ama sanırım işlerine geliyor ve sonuç ortada.

0|1
    2|2
  • arkadaşım bu böyle olmaz bu adam istedi gibi hareketi yapsın ceza almasın vay be ne güzel iş buna bir hafta kemik vermiceksin bak bakalım yapabiliyormu bir daha kemik cezası vericeksin :)

0|0
    3|5
  • Neden gizlisin :D resmi koyarken küfür yerim diyemi korktun. Rahat ol burdanda yersin. :D

2|0
    0|1
  • turuncu kart vermesi lazımdı. :P bırakın uğraşman şu adamla yahu maçta olan maçta kalsın ;)

0|1
    0|0
  • hakem görmediği harekete nası kart versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...