Galatasaray' ın muhteşem geri dönüşü hakkında ne düşünüyorsunuz?

ikincilik için ellerini ovuşturanlar yine hevesleri kursaklarında kaldı ihihih :))))))))))

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Bu kez daha yüksek sesle " İYİ Kİ GALATASARAYLIYIM " :)

1|2
    2|4

Erkekler Ne Diyor 14

• İlk yarıda Yekta'yı atma cesaretini gösteremeyen hakemi tebrik ediyorum bu kadar olmaz gözünün önünde hakemin veremiyor. Daha 2 hafta var Galatasaray bu futbolla puan kaybeder.

1|2
    0|1
    • umduğunuzu bulamıyorsunuz

• ne yazık ki 2 oyuncunuz yine sakatlandı

• Oğuzhan'ın ciddi bir durumu yok. Necip olmasa da olur zaten. Galatasaray haftaya puan kaybeder diye düşünüyorum.

• İyi bir galibiyet aldık ama yinede takımı iyi bulmadım gelecek sezon Ünal Aysal takımda radikal kararlar almalı

0|0
    0|1
  • GS bu geri dönüşleri içerde çoğu kez yapıyo ama bence geri dönüş yapmadan normal kazansın :)) Şaka bir yana gerçekten mükemmel bir geri dönüştü.

0|0
    1|1
  • Her zamn bize yakışan geri dönüşlerden birini yaptık.

Kimi takım 2-0dan maç verir 3-2 konya'ya
    kimi takım ise okadar büyüktür ki 2-0 dan 3-2 yapar.
    İşte büyüklük budur.

0|0
    0|2
    • o değilde rakibe avans vermek zorunda mıyız her maç sonra fazlasıyla almak zorunda mıyız

• Galatasaraylı olmak böyle birşey işte be renktaş önce umut verir sonra üzülerek göndeririz :)

• süslü çok komiksin ya o cümle ne öyle detaydaki güldürdün beni açıkcası daha bitmiş değil hiçbirşey her an herşey olabilir ikincilik için iki takımında %50 şansı var.

0|1
    0|1
    • niye ya ne yazmışım ki alla alla ya şurda avans vererek maç kazanmışız sevinmiyeh mi

• sevinmeme komik diyemezsin o zaman fenerbahçenin şampiyonluğu da komik

• sevinmek komik ve insanı neşelendiren ve güldüren birşeydir dedim gibi art niiyetli demedim fenerbahçe nin şampiyon oldu bizi güldürdü komik tabiki.

• Sen hala Galatasarayın ikinci olabileceğini mi sanıyosun?

1|2
    0|0
  • 2. Beşiktaş olur.

1|2
    0|1
  • Sıkıntı değil, haftaya Trabzon atlar size, yine biz 2. oluruz

1|0
    1|1
  • mancını istifa...

1|0
    0|0
  • daha lig bitmedi dur bakalım ne olacak haftaya...bu kadar erken sevinme

0|0
    0|0
  • :D Keşke izleyeydim

0|0
    0|0
  • O degilde mancini gitmeyecek lan boyle böyle :(

0|1
    0|1
  • şaşırmadım çoğu zaman yaparız biz geri dönüşleri

0|0
    0|1
  • Harika bir maç. 2-0 dı bakmıstım. Şimdi 3-2 olmş izleyemedimmm

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk yarı tam bir kabustu izlemekte bile çok zorlandım benim takımım bu mu dedim ama sonuç olarak zamanında 2-0'dan dönüpte 5-2lediğimiz bir Bursa'da vardı diyerekten takımıma güvenip maçı tam anlamıyla izleyip maç sonunda da takımımla gurur duyup ayakta alkışladım onları, bu kadar basit!

1|0
    0|2
  • bir ilhan cavcav klasiği )

0|4
    0|1
  • 90+3 te... iyi goldü tebrik ederim

0|0
    1|1
  • Haftaya zaten trabzon ezicek ikincilik beşiktaşın olucak siz neyin kafasını yaşıyorsunuz :D

1|0
    1|3
  • İkincilik bizim daha önümüzde iki mac var bosuna sevinmeyin şikeciler

1|1
    0|1
  • Muhteşemdi ya

0|0
    0|2
  • Süper benim takımım yine <3

0|0
    0|2
Yükleniyor...