Galatasaray demek 2-0 dan geri gelip maçı almak demektir..?

Her zaman tarihte böyle geri dönüşlerimiz vardır ve işte bu maçta onlardan biri..

Galatasaray'ın 2-0 dan maçı 3-2 getirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz..

Galatasaray Asla Burak (Yılmaz)

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz bitti demeden bitmiyor.
    -kırmızıyı çıkardım siyah formamı giydim gol geldi :D bundan sonra siyahla maç seyredicem hep :))

0|1
    1|3
    • Sen hep siyah formayla izle renktaş maçları sakın çıkarma :)

• Yakışır Galatasarayıma <3

0|1
    0|0
  • Galatasaray demek şike demek!!

0|4
    2|2
    • fenerle karıştırdın galiba :D

• Kendnizlemi karsıtırınız

• Araştırdım heryerde, macın özetini izledim ve Ozamanı yaşiyanlar anlattılar:) aslında herkes biliyor o macta şike oldugunu apaçık belli ama sizin gibiler kabul etmek istemiyorlar işte;)

• Aslında bunu söylemen bile utanç verici..
    Galatasarayın zaten alması gereken bir maç bu..
    Yenilginin ardından bastırıp alması büyük bir başarı değil.. O pozisyona zaten hiç düşmemeliydi..

0|1
    0|0
    • Bunu diyorsun ama bazıları 2-0dan maç veriyor öyle bakmamak lazım olaya.

• kime karşı oynuyorlar mübarek O_o

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İyi bir 2. yarı oldu GS için inş geriye kalan maçlarımızıda alırız ama Trabzon deplasmanı zor olucak gibi.

0|1
    0|0
  • ne diyelim aysel ve mancini kurtardı paçayı oyuncular korkusundan oynamaya başlamış yoksa az kalsa floryadaki tesislerin camlarını aşağıya indirirlerdi tebrikler bendiss :)

0|2
    1|1
    • ahahahh floryada hareketlilik yok biladerim benim evimin burası :D

Sizin o azize şampiyon yaptı okadar birşeylerini satarak biz birşey dedik mi :D

• biliyorum ben konuşturma atacaklar sonunda siteden :D
      bilmem :D

• afferin sana biliyorsun ya tebrikler bu arada ben cevabımda farklı birşey dedim ama neyse tebrikler :)

• Ne istedigini bilen takimin yapmasi gereken durumdu ve yapti basardi. Sampiyonlar ligine direkt gitmek icin avantaj devam ediyor

0|0
    0|0
  • galatasarayın oldugu yerde ımkansız dıye bır sey yoktur, yeterki istesin, istedi avrupanın en büyük kupasını getirdi, bunlar neki..

0|0
    0|2
  • Onu bunu bırakta burada havai fişek patlatıyorlar sankı sampiyon oldunuz * :D asdasd

0|3
    1|1
    • Onu bunu sen bırakta geçen sene bize laf ediyordunuz beraberliğe bile seviniyonuz diye geçen hafta siz sevindiniz sesimizi çıkardık mı :D

• her sene gs store saldıranlar aynı kişiler olamaz yaa

• Kardeşlik bende oldurdugunuz taraftarların orneklerını verırım boşver
      Futbol bızı kurtarmazya s.et tartısmaya degmez ben kaçar iyi aksamlar gorusmek uzere :D

• şans herzaman yanınızda olmaz

0|1
    0|0
  • İYi oldu krdesim. Şmpynlar ligindeyiz inş :D

0|1
    0|0
  • Artık devre arasında ne olduysa 2. yarı değişti maç

0|1
    0|0
  • ilhan cavcav klasiği işte şike davasında beşiktaş yargılandı şikeyi yapanlar ortada işte

0|1
    0|0
  • İlhan Cavcav devre arasında yaptı yapacağını..Ne de olsa bir G.Saraylı..

0|1
    0|1
  • Sadece gençbilriğinie koymadık anlaşılan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...