Şu ana kadarki yaşantınızda hayatımın hatası dediğiniz olayınız nedir?

Soru gayet açik . Hepimiz hayatimizda ister istemez bi takım hatalar yapıyorz .. İslh daha büyüğunu yasamayiz şu ana kadar ki yasantiniz yaptiginiz hangi hatayi en buyuk hata olarak goruyorsunuz .. Hatasız yaşaya bilenler varsa ne mutlu onlara sorum onlara değil tabikide ..

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bundan 3 yil önce birinden hoslanmistim ama o türkiyede ben ise almanyada yasiyorum. beni sevdigine inanmistim megerse almanyaya gelmek icinmisti :((

1|0
    0|0
    • Vay adi baya kotu olmstr ya islh atlata bilmssndr

• önemli degil. almanyanin havasi hep ayni :)

• Ayniysa sorun yok :)

• keşke şansı haketmeyen insana bir şans daha verip kendimi yıpratmasaydım!

0|0
    0|0
  • Hayatımın hatasını dün yaptım umarım işin içinden çıkarım.

Bilmediğim bir şey için yorumda bulundum sırf iyilik olsun diye ama keşke yapmasaymışım.

0|0
    0|0
  • dünyaya geldiğim gün

0|0
    0|0
  • Sorun bizlere değil ama benimde olmadı. Yaptığım birşeyden pişman olmadım. Haklı olma payını daha çok gördüm yaptığım şeylerde :)

0|0
    0|0
  • 23 kasım gününü hayatımdan silmek istiyorum..

0|0
    0|0
  • olmadı şükür.

0|0
    0|0
  • henüz yapamadim okadar büyük hata azim yok sanirim ):

0|0
    0|0
  • hatam insanları kendim gıbi gormek.bunada devam edıcem çunku ben degısmıycem.

0|0
    0|0
    • Hatalarnla basarilar o zmn islh degismye karar verdigin daha fazla uzulms olmazsn

• hangi birini sayayim simdi :()))

0|0
    0|0
  • eski sevgilim

0|0
    0|0
  • bildiğin sokak serserisine aşık olup eve alıp film izlemek ondan ayrılıp düzgün biriyle çıkmak serserinin düzgünü yumruğa boğması mahkeme şahidi olmam düzgünün ailesinin benden nefret etmesi. talihsiz olaylar serisi. mallığım sağolsun.

0|0
    0|0
  • Olayınızmı olaylarınızmı? şuan nefes almam bile hata

0|0
    0|0
  • insanları kendim gibi görme ve aptalın birine kızlığımı verme :/

0|0
    0|0
  • eski sevgilime attığım tokatlar en büyük pişmanlığım.elim kopsaymış yahu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir kız vardı keşke ona ilgi duymasaydım

0|0
    0|0
  • En büyük hatam , bir aralar hata yapmamak için hiçbir şey yapmamdı. Artık gönlümce yaşıyorum :)

0|0
    0|0
  • Aşırı hızla kaza yapmam kıl payı kurtulmam benım ıcın bır uyarıydı dye dusunuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...