Galatasaray-Fenerbahçe maçlarında... Bir bayan bunu nasıl kabullenir ve paylaşabilir?

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Galatasaray-Fenerbahçe maçlarında maçtan önce atışmalar olur.. Mesela bir Fenerbahçeli kız arkadaşım şöyle bir şey paylaşmış : ...bu mutlu günümüzde hepinizi düğünümüze bekleriz. Gelin : Galatasaray Damat : Fenerbahçe. Bu ve buna benzer bir çok paylaşımda kadınlara karşı biraz haksızlık yapılmıyor mu? Yani gelin olmak kötü bir şey midir? Bir bayan bunu nasıl kabullenir ve bunu nasıl paylaşabilir? Yoksa bu sadece bana mı garip geliyor?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• O kızın kendisine saygısı yokmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek egemen bır ulkede ne beklıyorsun kı...

0|0
    0|0
  • sankı burda küfür var gibi galatasaraylılara karşı hani evlilik damat gelin falan ? derbiler insanların terbiyesini ölçmek için varlar artık bayanlarda küfür ediyor alışık olunması gereken durum bırak kendi ayıbıyla kalsın

0|0
    0|0
  • Kendini damızlikk inekk olarak mi görüyor sevgilin o nasil hakaretler oyle

0|0
    0|0
  • o bu değil de bu cümleyi kurmak bir kıza yakışmıyor :/

0|0
    0|0
    • İşte ben de bundan bahsediyorum. :)

• Rakip takım taraftarlarının seviyeli bir şekilde birbirleriyle şakalaşmasından ben de zevk alırım. Ama ne yazık ki çok abartılıyor..

• kimse bu konularda kesinlikle şaka yapmıyor :/ Her neyse en azından seviyeli cümleler kurulsa daha iyi olur...

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçe küme düşürülürse Galatasaray'a dul maaşı bağlanacakmış diyen Fenerbahçeli kadın taraftarlarımız vardı . Haksız mı bence haklı.

Lig tv Rekabette Son 10 yıl diye geçmiş maçların gollerini veriyor. Yabancı biri görse herhalde bu kanal Fenerbahçenin resmi kanalı, neden hep Fenerbahçenin kazandığı maçlar gösteriliyor diye düşünür . İyi de lig tv ne yapsın ne varsa onu gösteriyor.

0|0
    1|0
    • Sen de Fenerbahçeli'sin galiba :) Ama konu bu değil aslında. Mesela her derbiyi Fenerbahçe kazanıyorsa ve Fenerbahçenin Galatasaraydan daha iyi bir takım olduğu düşünülüyorsa bu neden Fenerbahçe'yi erkek Galatasaray'ı ise onun eşi gösterilerek yapılıyor. Neden ev sahibi-uşak kedi-köpek komutan-asker benzetmesi değil de karı-koca benzetmesi yapılıyor?

• Gerdek gecesi davası arkadaşım işte anlaşılmayacak ne var. Cinsellikte ve bir çok konuda ataerkil bir toplum olduğumuz için erkek etken kadın ise edilgen ( yapılan işten etkilenen ) konumdadır. Kadın böyle bir cümle kullanarak kendi cinsiyeti üzerinden edilgen duruma düşse de tuttuğu takım dolayısıyla etken duruma geçiyor.

• Gerçekten yasaklı kelimeyi çok güzel açıkladın :) Aslında ben de biliyorum nedenini,ben daha çok bayanların bunu nasıl kabullenip de kullandıklarını merak ediyorum :)

• Cinselliğe bakış açısı çok entrasan bir fenerli bayanmış

0|0
    0|0
  • atışmalar dozunda olunca tatlı oluyor da bel altına kaydımı suyu çıkıyor..hoş değil tabi ama arkadaşın gs li olsaydı gelin fener damat galatasaray olacaktı..herkes kocasını bilecek iğrençliğiyle başladı işte.

0|0
    0|0
  • İşte insanlar düşünmeden cümle kurunca böyle oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...