Yüzmek göğüs küçültür mü? Bunu gerçekten bilen arkadaşlarımız söylesin lütfen?

Ya arkadaşlar boyum 1.55 falan bacaklarım boyum kısa doktorum yüzme önerdi.
Fakat bir sorunum var benim göğüslerim büyük değil 75 ama çokta ufak durmuyor yani gayet orantılı ve güzel.
Ben yüzmeye gidersem kilo kaybından veya yüzmekten dolayı falan göğüslerimin küçülüp biçimsizleşmesinden korkuyorum.
Evet belki tüm vücudum biçimlenecek ama göğüs konusunda endişelerim var. Yüzmeye giden arkadaşlarımız beni biraz aydınlatırsanız sevinirim. Gidersem göğüslerim küçülür mü?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• sen onlar kadar yüzmeyeceğine göre merak etme küçülmez.

ama profesyonel yüzücülere bak erkek memesi gibi sıkı ve kaslıdır

bir kız arkadaşım bir süre yapmıştı. memeleriyle benimkiler arasında hiç fark yoktu inan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• memeler küçülmesin #direnmeme

0|0
    0|0
  • Arkadaşım doktor sadece yüzmeyi önermiş. Neden olimpiyatlara katılacakmış gibi endişelendin? O kadardan bir şey olmaz. Kaldı ki zaten en geç evlenince göğüslerin zaten büyüyecek

0|0
    0|0
  • Yüzünü saklayarak foto atarsan daha iyi yardımcı olabilirim (Yanlış anlama kötü bir niyetim yok)

0|1
    0|0
  • Yüzmek göğüs çeperini biçimleştirdiği için bir miktar küçülme olur. Ancak yüzücülere bakarak küçülür diyenlere bakmayin. Çünkü onlar yarışmalarda sürtünme kuvvetini en aza indirmek için özel olarak ilaç veya tıbbi anlamda operasyon ile küçültülüyor.

0|0
    0|0
  • Küçülmez ya rahat olun :) aksine sıklaşır ve dikleşir :) yüzme güzel spor ya tüm kasları çalıştırır aynı zamanda :) omuz da genişletir..

0|0
    0|0
  • Sıkılaşabilirde küçüleceğini sanmam

0|0
    0|0
  • Açıkçası zor bir durum ama sanmıyorum ki gögüslerin küçülsün :)

0|0
    0|0
  • Doktor sağlık için yüzme önermiş.Aynı zamanda fit bir vücuda sahip olursun. Sen göğüslerinin derdindesin.Bence önceliğin sağlık olmalı.

0|0
    0|0
  • sertleşir sıkılaşır küçülmez

0|0
    0|0
  • riske girme yüzmeye giderkene göğüslerini erkek arkadaşına emanet bırakırsın

0|0
    0|0
  • Saglik mi meme mi daha önemli gerçi senin seçimin bacak ile ilgili neyse

0|0
    0|0
  • basketbol ve düzenli koşu göğüs fitness yaz internette bak

0|0
    0|0
  • Aman napcan memeyi küçülsün var

0|0
    0|0
  • Yüzmek göğüs küçültse erkeklerde göğüs kalmaz.Daha çok fitleştirir.

0|0
    0|0
  • Tas gibi olur ve kendine bile itici gelir. Zaten kucukmus bir de yuzmeye kalkarsan iyice kas baglar her yerin. Voleybol ve basketbol oyna. Daga kadinsi sekilde gelisir vucudun.

0|0
    0|0
  • Küçültür bir kısmı yağ çünkü ;)

0|0
    0|0
  • spor yapan çoğu kadında olan bişidir küçülme. evet olur bence.ama kötü olmaz... yağ yapısını kas yapısı alır. bence sporla daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi boşver , yüzmek uzatıyor ama vücudu biçimsizleştiriyor erkek vücuduna benzetiyor. Basketbol voleybol badminton tarzı sporlara yazıl. Yaş kaç bu arada?

0|0
    0|0
  • Yüzerek boyun uzar mıymıs ya?

0|0
    0|0
  • Evet yüzücü tanıdıklarımın göğüsleri erkek gibi :D

0|0
    0|0
  • Yüzücülere bir bak memeleri yoktur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...