sporla nasil kilo verilir kesin bilgisi olan baksin?

şu an 49 kiloyum 4 kilo almisim. Kas yapmadan sadece vucudumu inceltip guzellestirmek istiyorum bunun yaninda zayiflamak istiyorum. bazi insanlar sadece sporla olmaz diyor cok dikkat etmeliymisim mesela yemekten once yemekten sonra ne yemeye falan. Bununla ilgili bilgisi olan varmi? Lutfen bilgisi olmayan tecrubesiz insanlar yorum yapmasin

Not: Sadece duydugunuz seylerle yorum yapmayin kendi spor yapan insanlar daha cok isime yarar

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• lisanslı 7 sene kickbox 13 seneden fazla cesitli sporlarla ugrastım spordan once yemek yeme doğru bir terim yedıgını yakarsın ac karınla sabah yapılan spor daha hızlı sonuc verır yapabileceğın sporlar hendi vicut agırlıgınla oldugu surece kas cok yapmazsın bısıklet yuzme kosu cardıyo olarak yaptıgın surece yıne kas fazla yapmadan kilo veririsin hıcbır sekilde yan besın ya da kılo verdırıcı ılac kullanMA baska soru?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 49 mu kilolu değilsin ki.

0|0
    0|0
  • Kız olduğun için kas yapmazsın zaten şöyle yaparsın ama kaslı gözükmezsin sıkılaşırsın sen yap sporunu bol sebze meyve ye normal yemeğine devam et tabi fast food tan kaçın iyi dinlen ve bol bol su iç hem cildinide güzelleşirir.Ben de sporcuyum 6 sene dolmak üzere bikaç sporla ilgilendim.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için diyet+spor şart. Yağ tüketimini sıfırlayacaksın. Karbonidrat içeren besinleri minimum seviyede tüketeceksin, pirinç, ekmek, makarna vs. Protein ağırlıklı olarak sebze ile besleneceksin. Protein ile beslenmenin sebebi spor yaptığın için kas kaybetmeni önlemek içindir. Ağırlık çalışmayacağın için kas hacminde de bir artış olmaz. Haftada 3-4 gün kardiyo ( 2 saat yürüyüş ya da 1 saat koşu) yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • boyun 1.40 mı da kilo vereceksin? ölçülerdemi sakatlık var?

0|0
    0|0
  • Kardiyo + Hoca programı ile beslenme şart..

0|0
    0|0
  • şu bizim 49 mu? hani şu 42ye 7 ekleyince bulunan ya bir git :D

0|0
    0|0
  • 49 kilo çok değil ki

0|0
    0|0
  • 49 zan taş gibi bişe olursun muhtemelen -_-

0|0
    0|0
  • sporu yaparak kilo verilir.

kültürfizik denir

0|0
    0|0
  • Ahaha boyun 1.50 falan cüce ahah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 aya sağlıklı şekilde 5 kilo vermek ister misin?
    1 ay içinde ekmek yeme (ekmeğin yüzünü ye, içini yeme)
    Tatlılardan hamurlardan uzak kaç, canın istediğinde kalorisi maksimum düzeyde düşük çikolata ve az hamuru olan tatlılar ye.
    Su fazla içmesen de olur, ama tuzu fazla tüketme
    Akşam 8:00 dan sonra bişey yeme ve erken uyu
    Aktiviteler için :
    Haftada iki defa yarım saatlik yürüme bandında yürü
    Bu kadar canım. Şimdiden kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Sen 49 kiloluyum dersen bizim ölmemiz lazim

0|0
    0|0
  • 49 ? Zayıfsın :D diyet programı verebilirim

0|0