Peltek bir erkekle birlikte olur musunuz?

Daha yüzünü gördüğünüz ama sesini hiç duymadığınız birinden çok etkilendiğinizi varsayalım. Bu kişi sosyal ağlarda sizi eklese, siz kabul etseniz günlerce konuşsanız, sizden bariz bi şekilde hoşlandığını belli etse, sizde etkilenmişsiniz zaten. Ve ilk telefon konuşmasında kendisinin peltek olduğunu farketseniz ne olur ? Konuşmayı bırakır mısınız? Bide şöyle düşünün, siz sosyal bi insansınız o biraz asosyal eviyle işi arasında mekik dokuyan bir insan. Siz olsanız ne yapardınız? Konuşmaya devam mı, yoksa olmayacğaını söyleyip başlamadan bitirmek mi?

Güncellemeler:
Cümle hatası yapmışım. İlk cümle 'Daha önce' ile başlayacak.

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu başlık aslında biraz üzdü beni. Bende aşırı derecede demesekde pelteklik var. Arkadaşlarım ama hep beni dinler. Çok hoşlarına gider. Hİç bir erkek tarafındanda sorun olmadı aslında. Herkesin hoşuna gider. Her insanın bedeninde özürlülük vardır. Bizde isterdik tam konuşalım ama olmuyor.

0|0
    0|0
    • Başlıkta seni üzecek bir durum yok. Olayın özü, peltek olduğunu hiç söylememesi yani gizlemesidir arkadaşın. Yoksa bence gayet sevimli oluyolar. Kimse dört dörtlük değildir ki, yarın Allah göstermesin başımıza bişey gelmeyeceğini nerden bilelim? Yadırgama durumu yok kesinlikle yanlış anlaşılmasın.

• anladım ama keşke şey deseydin canım. Peltek olduğunu saklayan erkekle birilkte olur musunuz diye :))

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanların kusurları yüzünden,başkaları tarafından hayatlarına banket koyulması hiç hoş bir tavır değil ! nasıl konuştuğundan ötürü ne konuştuğuna dikkat et ve çok böbürlenme halinle Allahın sopası yok ,Ne oldum demiceksin ne olucam diceksin !

0|1
    0|0
    • Çeneni kapat ve aşağıdaki yorumları oku beyinsiz.

• Ulan git başımdan belamısın musibetmisni ? Şeytannnnn.Kes sesini ağada sensin paşada sensin.SUS

• Eyvallah.

• Peltek diye bir insandan vazgeçmek komik.. Hadi dilsiz olsa anlarım da.. Peltekte de vazgeçilir mi canım.

0|1
    0|0
  • Belkide senin için bu hayırlıdır

0|0
    0|0
  • peltek bi sevgilim olmuştu ama çok tatlıydı ya :D

0|0
    0|0
  • Çok itici olmadığı suretle sempatik gelir bana

0|0
    0|0
  • ne alakası var yahu etkilenmişsem görüşürüm tabiki bu bir engel değil olamaz

0|0
    0|0
  • asosyal ve sosyal insanlar arasındaki uyum daha iyidir.

0|0
    0|0
  • birlikte olurken ağzını kapatır konuşmazsa sorun olmaz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• peltekliğine bakmam olabilir ama hoşlanmışsam yada kendime uygun bulmuşşsam devam ederim tanıman gerek bence

0|0
    0|0
  • Kuzenimin birinde pelteklik var ve bizim icin hic farkli degildi. Yani onu kabulendikten sonra sen onun pelteklini fark etmesin. Senin kabulenmen önemli. Ve sozialik durumu seni engellemedigi sürece niye olmazin? Hersey anlayisda baslayip biter.

0|0
    0|0
  • insanların fiziki özellikleri değil düşünceleri önemlidir ama telefon olayıdnan önce mutlaka insanlar birbirini tanır ve bu tanımada bana peltek olduğunu söylemesini isterdim

0|0
    0|1
  • Pelteklere zaafım var bunu anladım *-* asosyal ve sosyal olmak dısında uyumlu olmak daha önemli bence her konuda. asosyallık bır sekılde aşılır ama asılması zor olan seylerde var..

0|0
    0|0
  • Onu sosyallestırebılırım ve ask engel tanımaz

0|1
    0|0
  • peltek olmasını istemezdm ya:)bide asosyal hiç çekilmez

0|0
    0|2
Yükleniyor...