bir ayda 4 kilo vermek için ne yapmalıyım?

arkadaşlar 55 kiloyum boyum 1,63 bir ayda 4 kilo verip 51 olmak istiyorum ağır bir diyet yapamam kendimi tanıyorum yürüyüş yapmaya çalışcam günde 5km falan yeterli olur mu bazıları yürüyüş kilo verdirmez diyo ne ypabilirm ne önerirsnz

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüş çok fazla kilo verdirmez yağ yakmak için yürünür. ama her gün 1 saat koşarsan mesela koşu bandında. baya da rahat kilo verirsin. mesela 7bin kalori 1kg eder. sen 4 kilo verceksen 4x7 28bin kalori vermen gerekicek. hergün normal tempoda koşu bandında 1 saat koşsan bu bin kaloriye denk gelr. 28 günde rahat verirsin 4 kiloyu. tabi diyek yapma ama sadece kalorisi düşük şeyler ye. çok yeme az ye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• -Hamurdan yapılan yiyecekleri tüketmeyeceksin. (Ekmek, simit, poğaça gibi)
    -Abur cubur yok. (Çikolata, cips ve asitli içecekler)
    - şeker ve tuzu olabildiğince azalt.
    -Günde ilk olarak 30 dakika hafif hızlı tempo ile yürü ardından 1 saat koşu yap.

0|0
    0|1
    • bir saat boyunca koşacak kadar atletik deilim malesef:(

• Bir defada koş demiyorum. Yorulduğun zaman dinleneceksin işte. Koşarsın 1 saat çok değil.

• 1 ayda 4 kilo biraz zor verirsin :D

0|0
    0|0
  • boğazını tut ve spor yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gayet orantılısın derdin ne?

0|0
    0|0
  • abur cuburu bırak 6dan sonra yeme bak nasıl veriyosun :D

0|0
    0|0
    • ekmek kahvaltı hariç yemiyorum 6dan snra çok acıkırsam meyve yiyorum dün itibariyle:) tatlı yok:(

• okula gidiyor musun? gidiyorsan lise/ünv?

• üni deyim

• Günde 45 dakika yürüyüş yap. Bol bol su tüket. Hamuru yiyeceklerden uzak dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...