Kaynananızla birlikte aynı evde yaşar mısınız?

Sevdiğiniz kişiyle evlenceksiniz ama maddi durumu pek iyi değil ve size annesiyle aynı evi paylaşmayı önerdi kabul eder miydiniz? ( neden ederdiniz? yada neden etmezdiiz?) (erkekler içinde şöyle olsun içgüveysi gider miydiniz?:)

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta yaşamam kaynanayla aynı evde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Eşimin annemle aynı yerde yaşamasına izin vermem. Biz bile ailemizle yaşarken kendimiz olamazken, onun kendisi olmasını bekleyemem.

Herkesten uzak, birbirimize yakın olmak gerek. Bizim insanımız, bırak aynı evi başka şehirde bile olsan, ortalığı karıştıran, paranoya yapan, dedikodu yapan, huzursuz çıkarmakta uzmanlaşmış insanlar.

Tanıdığım muhteşem bir insan ve harika bir annesi vardı. Öyle bir anne olsa, yanında yaşardım fakat istisnai bir anneydi kendisi. Ellerinden öperim saygıyla.

1|0
    0|0
  • Hayır..Bekler ve imkan yaratırdım..diğer türlü istediğim rahatım olmaz evimde.( Büyüğümün yanında uzanamam bile yahuu)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır.. (Büyük konuşuyorum ne olacak¿)

0|0
    0|0
  • kendim böyle olsam evlenme süresini geciktirir kendimi toparlar ayrı eve çıkardım ne annemin nede kaynanamın yanında oturmayı istemezdim mutluluk huzur diye bişey kalmaz .

0|0
    0|0
  • Yaşamam..

0|0
    0|0
  • bensahsenhep annemle yasiyorum <3forever alone

0|0
    0|0
  • genç ve güzelse yaşanır

0|0
    0|0
  • sahsen yasamazdim. tum fiziksel alaka biterdi yahu esimle. felaket.

0|0
    0|0
  • şartlar dan dolayı yaşarım ama şartlar iyise ayrılırım

0|0
    0|0
  • ben etmezdim..kız olsaydım.

0|0
    0|0
  • hayır iç güveysi falan gitmem

0|0
    0|0
  • kaynana zenginse olur tabi

baldan tatlı kaynanaa

0|0
    0|0
  • Ben yaşarım :)

0|0
    0|0
  • yaşarım. ben ihtiyarlamıyacağım mı? bana kim bakacak o zaman.

0|0
    0|0
  • Cilek_perisi bacı: edebilirdim. içgüveysi gitmezdim büyük konuşmayım ama gitmek istemem rahat edemem ben öyle. tabii herkesin görüşü farklıdır gidenlere bişey diyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• insan bazen kendi annesiyle bile fikir çatışması yaşıyoken hayır istemem

1|0
    0|0
    • cok doru kendi anemizle bile anlaşmıyoken coğu zaman bide kaynana herşeye karışır ya :)

• Az daha beklesekte ayrı eve çıksak nasıl olur ? Mecbur kalırsam kabul ederdim sanırım ama kısa bir dönem çünkü epey zor olur yaşamak bu şekilde .Ev ev üstüne olmuyor çünkü ...

0|0
    0|0
  • evleniyoruz ve yeni bir hayata baslıyoruz.. bundan önceki hayatlarımızda zaten annelerimizle birlikteydik. simdi bunu degistirmeliyizz.. eger durumu yeni eve cıkacak durumu yoksa beklemeyi tercih ederim. destek olurum maddi anlamda.yani sonucta ikimizin evi olacak. ama ailesi ile birlikte yasamak istemiyorum.hayır kesinlikle.

0|0
    0|0
  • hayır.net olarak

0|0
    0|0
  • kaynanayla aranda bir otobüs mesafesi olmalı ya ne kdr yakn o kdr kötü :))) ne kdr iyi anlassamda belki kocama yemekler yapcamm özel bir yemek yicez ne dicemm anne sen bugun erken yatsann :)))

0|0
    0|0
  • yaşamam.cunku yenı evlı olucam ben eşime kahvaltı hazırlamak ısterım yada evde yayılarak oturmak ısterım.kaynanamın yanında bunları nasıl yapayım?

0|0
    0|0
  • buyuk konusmayım ama yasamam.kocandan kuru ekmek ye genede kaynanayla oturma.ıyıyken kotıu olmayalım.herkesın bı ayrı evı olmalı.

0|0
    0|0
  • benim acimdan sorun olmaz, onun acisindan sorun olursa sorun olurum. emma ne gerek var evlilige falan.

0|0
    0|0
  • zor.

0|0
    0|0
  • evet maddi durumu iyi olsa bile ayrı eve çıkmam...kalabalığı seviyorum çünkü..

0|0
    0|0
  • hayir yasamam

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum kaynananın türüne bağlı

0|0
    0|0
  • istemem ama kesin beni ikna ederdi ah ne fenadır o

0|0
    0|0
  • odası koridorun sonunda olduğu sürece no problem :D