sizce zararlımı yararlımı? kullananlar cevaplasın?

yazın fitness e gidecem ve kas yapmak istiyorum fitness ile kas yapamazsın demeyin hem gideceğim yer body ve fitness karışık protein hapı kullanacam sizce yararlımı zararlımı? protein hapı bazı yerler yararlı bazı yerlerde zararlı diyor

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece yazın giderek bir görüntü elde edemezsin, bodybuilding ve fitness birbirinden farklı şeyler değil, aynı hareketleri aynı aletleri kullanacaksın zaten, tek farkları beslenme, protein hapı değil protein tozu, ayrıca kaliteli bir marka alırsan zararı olmaz, farklı ülkelerde çocuklarına bile içirenler var, protein tozunu ilaç veya kimyasal birşey sananlar, anında kas geliştireceğini sananlarda var, protein tozu takviyedir, zararı yok yararı var, ancak tahmin edildiği gibi de hızlı bir gelişim göstermez, adı üstünde, besin takviyesi, yiyemediğin bir çok protein içerikli yiyeceklerin besinini alıyorsun sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne olduğu belirsiz, kullanmamalısın bana kalırsa.

0|0
    0|0
    • Zararlı filan değil. Kimyasal diye geçeceksek o zaman yediğimiz, peynir, süt, yumurta, et, makarna, pilav, soslar, su, ekmek... hepsi kimyasal işlemlerden geçiyor. O açıdan bakacak olursak eczaneden biz niye ilaç alırız daha hızlı iyileşip tedavi olmak için. ya da günlük almamız gereken besin ve vitamin ihtiyaçlarımızı karşılamak için ee bunlara niye kimse zararlı demiyor.

• Ben ilaç da kullanmam, bilmiyorum sadece kendi fikrim. Bilimsel bir bilgiye sahip değilim bu konuda.

• citho'ya yazacaktım kusura bakma mesajın devamı diye yanlışlıkla senin yorumunun altına yazdım. Yeni sistemde karışıklık oldu yenilemeden dolayı. Özür dilerim.

• kimyasal sonucta

0|0
    0|0
    • kimyasal değil aslında peynirin altındaki kalan sudan yapıyorlarmış

• zararlı bence

0|0
    0|0
  • zararlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein hapı diye bir şey yok.
    Protein tozudur. Haplar BCAA, CLA, vb. Amino asit çeşitleridir.
    İlk aylar kullanma en doğrusu ilk 6 ay hiç bir ürün kullanma bünyen spor yapmaya alışsın başta hemen gıda takviyesine yüklenme.

Zararına gelirsek doğru zamanlarda ve kullanım tavsiyesinde ki gibi uygularsan hiç bir zararı olmaz.

0|0
    0|0
    • sadece yazın gidecem ama 2 ay 1 ay oruçlara gidiyor

• tam belli değil belki kışında gidebilirim :D yağlarım var eğer bunlar biraz inerse filan hapla ya da tozla ben babamı ikna ederim

• Seninle açık konuşayım.
      Bu sporda maddi durum önemlidir. Beslenme %70'dir.
      Disiplinli olacaksın kaçamak filan olmayacak antrenmanlar düzenli uyuma düzeni vs. herşeyini baştan aşağıya düzenli olacak yemek saatin filan.Bazı aylar giderim gibi olmaz yapacaksan sürekli olmalı bu.
      Sanırım Lise'ye filan gidiyorsun. Bence biraz sabret derim. Olgunlaşacak yaşa gel öyle başla hem o zamana kadar bir araştırma yap neler yapılıyor neler ediliyor daha supplement hakkında bilgin yok alsam zararlı mı diyorsun. Yani ne kullanacağını bile bilmiyorsun daha, yorumum kaba ve eleştirisel ama buna açık olmalısın.
      2-3 ay gidersin biraz yağ yakarsın ama sporu bırakınca yine abur cubur yersin :) O yüzden diyorum dalga geçmek için demiyorum ama mesela spor salouna ne kadar süre gideceğine kendin karar verebilecek yaşına geldiğin zaman başlaman en doğrusu olur ve 1-2 ay gidipte paranı çar çur etmemiş olursun. İyiliğini düşündüğümden diyorum.

• hayır kardeşim bende 4 yıl yapıyorum sadece masraf başka birşey değil
    fitness olaylarında da aç bırakacaksın kendini karbonhidratı keseceksin kas kaybı riskinde var

ama ben bu 4 yıl içinde daha yeni yeni öğrendiğim çok şey var ama çok zararı oldu bana bu sporun çokk

girme bu işin içinieee

0|0
    0|0
  • Sadece yazın spora gitmekle kim bişey elde etmiş ki sen edeceksin? O senin gördüğün hormonlu adamlar bile 15-20 sene bu işi yaparak o hale geliyorlar. Sen git 3 ayda kendine dana hormonu dahi vursan sonuç alamazsın :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...