Body sporuyla ugrasanlar baksin?

Abiler basliyali 1.bucuk ay oldu 61 kiloyla basladim şu an 64 üm boy 1.77 boyuma göre kilom az ama göbegim var kilo aldikca gbek artiyo ne yapmaliyim bu göbege

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• şu an sallama gobegı ılerde defınle halledersın sen suanda basmaya bak yuklen ne buluyosan ye tabı bu saglıklı olarak

0|0
    0|0
    • Şkeri tuzu yagi kestim zaten hocam sadece protein ve karbonhidratla yiyorum sabahlari 6 tane yjmurta beyazi falan o 72 kilo ideal kilommus bu kiloya gelen kadar yiyip gelince kardiyoda yapayim demi

• Bu program iyi yani evde dinleniyim bişey yapmiyim

• bır gun calıs bır gun dınlen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yaptığından emin misin ya da aldıklarını yakıyor musun yaktıklarını alıyor musun.. Şeker, hamur işi, tuz tüketme..

0|0
    0|0
  • 67 kg ideal kilon. Daha yeni başlamış sayılırsın. Vücudunun şekle girmesi için daha erken. Erir o göbek yakında.

0|0
    0|0
    • Evet şuan 64 üm ben kardiyo yapmiyorum kilo aldiktan sonra yapiyim demi şuan daha erken heralde

• Anladim kardiyo da calismaya basliyim yani

• Aynen gerekli bence

Erkekler Ne Diyor 4

• bol koşu gerekli ancak başka bölgelerinden de gider az yiceksin ekmek şekeri kes alkol tüketme bira özellikle düzenli uyku ve iyi beslen karın kası da çalış

0|0
    0|0
    • Hocam 64 kiloyum o zaman ben bir 70 75 olana kadar kardiyo yapmayim kollar ince zaten iyice kaslandiktan sonra yapayim dimi

• Kardiyo yaparak eritebilirsin

0|0
    0|0
    • 64 kiloyum hocam boy 1.77 kilom az geliyo boyuma herkez yemek ye diyo yiyincede göbek çıkıyo 70-72 kilo olana kadar kardiyo yapmasam yemek yiyip antrenmanlarimi yapsam 72 kiloya gelince kardiyoyada başlasam olurmu

• Kardiyo yapacaksın o göbek başka türlü erimez.

0|0
    0|0
    • 64 kiloyum hocam boy 1.77 kilom az geliyo boyuma herkez yemek ye diyo yiyincede göbek çıkıyo 70-72 kilo olana kadar kardiyo yapmasam yemek yiyip antrenmanlarimi yapsam 72 kiloya gelince kardiyoyada başlasam olurmu

• Anladım hocam bu kardiyo antrenmaninda saece bisiklet koşu bandi falan demi

• Hamur işi yemicen şeker yemicen bolbol karın çalışcan aslan parçası

0|0
    0|0
    • Öyle yapiyorum abi zaten de kilom 64 karin calisiyorum ama kardiyo yapmalimiyim kilom az bu yaglar kardiyosuz gidermi göbekteki karin calismakla

• kardeşim hiç soğuma zaten daha en basındasın 1 buçuk ay yani güzelce istikrarlı soğumadan azimle devam et 6. ay sonunda iyiki bırakmamışım diceksin bide karını aksatma zaten karın en zoru karnı yapmış olduğunda bütün vücudunda olmuş olur zaten yunun heykeli yapacaz seni hadi koçum :D

• Valla inşalah abi ya azindan bal damliyo o zaman brn bir 70 kilo olana kadar kardiyo yapmiyim sadece karın calisiyim bide diger antrenmanlar

Yükleniyor...