Ortamın en dikkat çekici erkeği olmanın koşulları nelerdir?

Neler yapmam gerek? yani yanlış anlamayın lütfen ortam derken burayı kastetmiyorum, genel olarak diyorum.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• olduğun yerde sabit dur, gözlerini bir noktada sabit tut. Deli numarası yap.. Çok dikkat çekici olacaksın :D

1|0
    0|0
  • Doğal ol yeter.

0|0
    0|0
  • Bence ilk olarak gorunus. Kilik kiyafet ve durus cok onemli. Ardindan zekasi... Beyinle sevistigim bi erkek cok cekicidir.

0|1
    0|0
  • Konuşmaların ve hareketlerin.Ayrıca, çekicilikte kişiye göre degişebilir.Kimi ağırbaşli ister kimi çok hareketli mesela.En iyisi sen sen ol.

0|0
    0|0
  • Aç bağrını eko, saçılsın her yana nurlar.

0|0
    0|0
  • Öl ozaman eko

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter ekinoks, seni farketmeyenler utansın.

0|0
    0|0
  • sen zaten her ortamın dikkat çekici erkeğisin parçala behçetim benim :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çıkart lan diye koy masaya...yumruğunu :D doğal ol rahat ol çok dinle net konuş dik dur.

0|0
    0|0
  • rahat ol. Olgun, esnek ve sabırlı ol. Herşeyde çözümleyici ol, kendini ezdirme kimseyide ezme. Bu karakter olarak dikkat çekmeni sağlar. Dış görünüş olarak evet kılık kıyafet önemlidir. Kendi giyim tarzını yakala (ama tarz yapıcam diye palyaçoya dönme) Bide ter kokma insanlar kokuya önem verirler birazda bakımlı oldun mu olay bitmiştir ;)

0|0
    0|0
  • zengin olman lazım. zengin oldun mu, bütün türk kızları kucağına oturmak için yarışır. dinleri imanları paradır çünkü.

0|0
    0|0
  • Şuan bu soruyu sorarak bayanları hayal kırığlığına uğrattın, ve şuan 4.0 yenik başladın maça.

0|0
    0|0
  • Özgüvenini hissettir

0|0
    0|0
  • Yalandır o doğal ol lafları.. olgun ol,küfür etme ve akıcı güzel bir konulşma tarzın olsun.Olaylara zeka kullanarak farklı bir noktadan yaklaş..kendini övme ve mütevazi ol..

0|0
    0|0
  • kendimiz olmamız yeterli,olmadığımız birşeye dönüşme çabası kişiyi komik durumlara düşürebilir...

0|1
    0|0
  • Ortama, sadece boxer giyip gideceksin.

0|0
    0|0
  • ıcınden geldıgı gıbı davran ve eglenceli ol...gulumse.

0|0
    0|0
  • neysen o ol..gerisi gelir..ama soru olayını reelde abartma :)

0|0
    0|0
  • Bmw'nin anahtarını masaya koy. Bir tane de B52 yanar dönerli bir kokteyl söyle bak neler oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...