Galatasaray Sezon Sonunda Hangi Transferleri Yapmalı?

Galatasaray Barcelonadan Alexis Sanchez ve Chelseadan Eto ile ciddi şekilde ilgileniyormuş sizce nasıl transferler yapmalı Galatasaray?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• İşe teknik ekipten başlanması gerekiyor.

Çünkü teknik ekip şu anda kadroyu güdemiyor, çobansız koyun sürüsü gibi oldu.

Yerli olarak alternatifler de sıkıntı yaşayacağız. Selçuk yerine Selçuk kadar iyi bir alternatif, Kaliteli bir forvet, Semih' in yanında oynayabilecek yerli bir forvet (Aslında koray gibi oyuncular kazanılırsa faydalı olacağı kanısındayım fakat CL var), sağlam bir kanat oyuncusu sol tarafa.

Bu kadarı yeterli. Dediğim gibi en başta teknik ekipten başlanmalı işe. Lucescu' nun geleceği söyleniyor, hayırlısı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Alexis Sanchezin Türkiyeye gelmesi için 5 sene beklemek lazım

0|1
    0|0
  • GS iyi transferler yapıcaktır bekleyip görmek lazım ama Drogbanın yerine sağlam bir golcü alınmalı.

0|1
    0|0
  • eto gelmesin ya drogba gibi olucak sacnhez gelmez zaten ibra olabilir lavezzi 28 i gecmemiş aktif sağlam bir forvet lazım

0|0
    0|1
  • eto yaşlanmış 2 sene sonra iyi para alır galatasaraydan bir ikide gol attımı oynamasına gerek kalmaz zaten alexis sanches i ise bir 10 yıl sonra alırsınız he diyorsanız şimdiden alalım messiyede teklif yapın belki kabul eder hatta gelirken ronaldo yu alırda gelir :)))

0|0
    0|0
  • bir çok kişiyle ciddi ilgilendik 2 sininde geliceklerini sanmıyorum ama lucescu ve yanında oyuncu getirirse bence daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Alexis Sanchez? Güldürmeyin beni :D

0|1
    0|0
  • T.D. değişmesi lazım bir an önce Mancini çok iyi bir teknik direktör ama olmayınca olmuyor.. Transfere gelirsek sakın Eto'o bitmiş falan demeyin ama o transferin gerçekleşeceğini sanmam. Hajrovic 'i kazansınlar.

0|1
    0|0
  • Çarşıdan aldım alexis sanchez eve geldim alex telles:)

0|1
    0|1
  • ahaha Alexis Sanchez ya da Eto'o bu sezn G.Saray'a gelsin formalarını alıp giyerim :D
    İkisi de çok formda şuan..Gelmeleri imkansız.

0|0
    0|0
  • Alamazlar o futbolcuları.

0|1
    0|0
  • Lucescu yapılabilecek en iyi transfer

0|0
    0|0
  • Sanchez sadece tatlı bir rüya :)

0|0
    0|0
  • Lucescu isterim baska bisey istemem