Siz bu kişiyle evlenir miydiniz?

Hepimizin günün birinde evleneceği düşünürsek gözlerinizi kapadığınızda konuştuğunuz kişye güven duyup konuşmalarını düşüncelerini beğendiğiniz ve annesi benim oğlumla evlendiğinde inan bana dua ediceksin diyorsa ve kız kardeşide böyle diyorsa sadece bunları dikkate alarak ve çocuk ailem gibi bir aile istiyorum diyorsa siz bu kişiyle evlenirmiydiniz?****Erkekler neden evlenirken kolay kara verir beğenir tama der biz beğensek bile neden hep terdüt edriz ****

Güncellemeler:
Biraz cümlelerim eksik ifadelerim eksik oldu arkadaşlar sadec ailesi diyor diye değil tabiki çocuğun konuşması beklentileri gerçekten aile kurma yetisi olan biri yaşı benden 5-6 yaş olmasına rağmen konuşması davranışları sözleri de beni etkiledi kişilik olarak etkilendim ama onu görünce bişe hissetmedim ama nednese matıklarına göre evlenip yuva kuran insanlar daha mutlu çevremdekiler ve hepsi huzurlu aşk evliliği yapanlar mutsuz sorumsuz eşlere sahip dayak yedi halde seviyorum diyorlar

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı evlilikler duyuyorum yıllar geçmiş eşimi hiç tanımamışım diyorlar. Burdan insanları tanımanın aslında çok da kolay olmadığını anlıyoruz. Hiç kimse karşısındakine öz benliğini göstermiyor. Bu durum zamanla ortaya çıkıyor ve hayal kırıklıklarına sebep oluyor. Ancak şanslı olan bir kesimde var tabiki, bunlarda eşlerini sadece yakışıklı ve güzel olmalarından çok ahlaken araştıryorlar. Manevi değerlere bağlı insanın hata yapması eşini incitmesi vs pek olmuyor. Dolayısıyla yaşantılarındaki tatlı huzur komşularına, evlatlarınada yansıyor. Sizde eş seçiminde onun ahlakına, kültürüne, bilgisine, değerlerine bakın. Büyüklerinizin onayını ve dualarını alın. Böylesi evlilikler çok daha hayırlı ve güzel geçer.

0|0
    0|0
    • güzel düşünceler evet haklı olabilrsin uzun süre evlilikler bu temeller dayanınca uzun ve mutlu olduğunu düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece Annesi ve Kardeşinin demesiyle olmaz..Neticede senin O kişiyle yaşayacakların Tamamen farklı şeyler, sen o kişinin Anası veya Bacısı konumuna geçmeyeceksin, Eşi, hayat arkadaşı, Çocuklarının Anası, Mutfağının Aşçısı, Kalbinin hükümdarı konumuna yerleşmen gerekecek. Bence kişinin hayata bakış açısı, hayattan beklentileri ve hayat standartlarıyla, senin kendi Beklanti ve standartlarını kıyaslayıp öyle karar vermen gerekiyor. Yaşına bakılacak olursa, Evlenmiş olmak için değil de Mutlu, Huzurlu, sevgi dolu bir yuvada Saygınlık içinde sürdürebileceğin bir Evlilik arayışında olmalısın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yau evlilik okul seçmek iş seçmek gibi bişi değildir.. oturup düşünüp karar verilcek bir durum değildir... aşık olmadan , gerçekten sevmeden bir insanla aynı evde yaşamaya kalkamazsınız... gözlerim büyüdü bu siteye girdiğimden beri yahu, hayretler içindeyim

0|0
    0|0
  • Güncellemeye Dair::: Şahit olduğun hususlarda haklısın..evet işin içinde Mantık ön planda olunca Her daim bir Saygı , busaygıdan doğan bir Sevgi var oluyor..Hissiyat sonradan gani gani geliyor diye bilirim ben..Karar senin tabiki...

0|0
    0|0
  • insan evladını,kardeşini elin kızına kötüler mi?ben de anneme göre dünyanın en iyi insanıyım ama anneme göre

1|0
    0|0
  • hayır evlenmezdim böyle birinle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç bir bakkal yoğurdum ekşi demez , onların demeleriyle evlilik kararı almak yanlış olur ...

0|1
    0|0
  • için ısınmadıysa eğer evliliği düşünme.

0|0
    0|0
  • bir söz vardır bilir misin? kirpiye çocuğu pamuk gibi gelirmiş diye. Ayol hiç annesinin ve kardeşinin sözleriyle hareket edilerek evlenilir mi? senin kafan süs bitkisi olarak mı duruyo?

0|0
    0|0
  • Ailesinin demesiyle bu gemi yol almazki.Sonuçta evlatları, kötü birşey demezler, önemli olan sen onu kendine eş olarak görebiliyor musun?

0|1
    0|0
  • burada anlatmak istediğin iki satır ama çorba etmişsin.

0|1
    0|0
  • Kimsenin agzina bakipta iş yapmam

0|0
    0|0
  • Inan aileyle is yurumez.

0|0
    0|0
    • çocukta anlatıkları gibi düşünceşi davranışları konuşması kimseyi tanıyamzsın aynı evde olmadığın sürece bu nedenle nerde oluyrsak olalım ancak birbirine bi sözle bağlandığında ortaya çıkar

Yükleniyor...