Biliyorsunuzki Fenerbahçe yeniden güçlenmeye başladı sizce kimliği belirsiz kişiler tarafından tekrar Fenerbahçe ye operasyon yapılırmı?

Geçen senede herkesin derdi Fenerbahçe olmuştu gerçi her zaman öyle ama sizce Fenerbahçe ye bir operasyon daha yaparlarmı.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şike 16 maçla başladı sonra 8 e düştü daha sonra uefada 4e düştü şimdide casın gerekçeli kararında 4 maçta şikeye TEŞEBBÜS dediler yani şike yok teşebbüs var. Bu operasyon fos çıktı darısı yeni operasyonlara

0|1
    0|1
    • artık yapmazlar umarım 16 maç şike mümkün olmıyan birşey ne tuhafsa 4 e indirdiler indi çıktı bakalım hayırlısı artık :)

• Kendimizi kanırmayalım yok şşike yoktu vs diye Fenerbahçenin Şikesi bütün dünyada tescillenmiştir ama tff düşürmedi fenere oyun bak buda :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle kastın Şike ise bunu sende biliyosunki Şike vardı ve bütün dünyada tescillendi ama tFF düşüremedi başta Aydınlar ben olmasam çoktan küme düşeri dedi ki hiçbir kulube şike yapmadan 2-3 yıl avrupadan men gelmez buda kanıt. Tffnin düşürememeside fenere kıyak bunuda bil oyun vs de olmaz fenere ben olduğunu görmedim daha :)

0|0
    0|1
    • yahu dünyaya tescillenmiş demişsin uefa ve uefa tahkim kurulu fenerbahçe nin belgelerine bakmadıki yargının gönderdi dosyalara bakıp karar verdi polis fezlekesiyle he birde cas cezayı kaldırabilirdi yeterli denil olmadı için bir maç indirildi cas şuanda 4 maça teşebbüs edildi demiş 16maçtı indi çıktı indi çıktı tek başınamı şike yaptı bu adam :D

• Nese dönüp dolaşıp aynı yerlere geliyoruz e ceza veremediler artık bu saatten sonra bişeler dönücek ztn :) Ama avrupalı adam acımaz yapıştırır cezayı bak Beşiktaşta yapmışki kupayı teslim ettiler sen şike yapmasan kupayı teslim edermisin? Tabiki tek başına değil ama işte en başta Sivasspor kaleciye 4 işareti yapılıyor ama Sivasın üstü kapanıyor tek ihale fenere yıkılıyor bunda hem fikiriz ama fener yapmadı değil tek başına yapmadı bunda haklısın ;) Ama burası Türkiye

• neden kupayı geri verelimki tek suçlu bizmişiz gibi kanırta kanırta aldık kupayı :) yok trabzonun emeği filen çalınmış geçin bu işleri :)

• bu saatten sonra zor o işler

0|1
    0|0
  • Eğer ortada bir operasyon varsa bu Fenerbahçe yi itekleme operasyonudur çünkü bugün türk futbolunda alınan her karar Fenerbahçe lehine TFF yi artık göreve çağırıyoruz Fenerbahçe nin şike yaptığı her yerden kanıtlandı kanun neyse onu uygulasınlar

0|2
    0|2
    • Şampiyon olamayınca tff yaptı Feneri şampiyon yok öyle yama :)

• Ya diyelimki ben bugün Galatasarayın başkanıyım gittim Balotelliyi transfer ettim yarın ben giderim başka bir başka gelir Balotelliyi takımda beğenmez gönderir bu işte aynen böyle her başkanın fikirleri aynı olamaz

• sonuçta başkan kimin için orda galatasaray değilmi ona göre karar vericekti.

• Tüm mahkemeleri kapattılar zaten yargılayacak mahkemeleri bile yok tekrar oyun oynarlarmı hiç hem oynarlarsa millet uyanır artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...